EPF
Awatar użytkownika
By 666marian666
#586236
Box z baterią polymer li-ion 2600mAh
Regulacja - 3.3-5.0 V w krokach co 0,1 volt








By Rafto
#626992
Bardzo solidnie i estetycznie wykonany. Bateria w środku jest pakietowa. Jest tak zaprogramowany, że odcina prąd na wyjściu po iluś zaciągnięciach, więc raczej nie do "chain smokingu" : :mrgreen:

Edit: Kabel rzeczywiście jest genialny. Oprócz kanałów odpowiadających za zasilanie ma również kanały logiczne, więc można podłączyć telefon/odtwarzacz mp3 do komputera i kopiować dane.

Zanim go kupiłem, zastanawiałem się też nad Gripperem VV, ale na rzecz iTaste przemawiało bardziej solidne wykonanie przy zbliżonej cenie. Fakt, lepszy byłby z przyciskiem na górze, tak jak Gripper, tym bardziej, że w obudowie jest wystarczająca ilość miejsca.

Zakładałem, że elektronika będzie ta sama, co w Innokinie, ale nie jest. Nie sugeruje optymalnego napięcia np.

Jak do mnie wróci, napisze coś więcej.
Awatar użytkownika
By Mareckimt
#627425
Rafto pisze:Jest tak zaprogramowany, że odcina prąd na wyjściu po iluś zaciągnięciach, więc raczej nie do "chain smokingu"
Nie zauważyłem tego w swoim egzemplarzu. Wapuję od ponad dwóch miesięcy na wielu parownikach i jeszcze mnie nie odciął. Doskonale sprawuje się na meshu, na pewno nadaje się do takich parowników, czego o Gripper VV powiedzieć nie można. Oksydowania na pewno nie niszczy.
By Rafto
#628369
Mareckimt pisze:
Rafto pisze:Jest tak zaprogramowany, że odcina prąd na wyjściu po iluś zaciągnięciach, więc raczej nie do "chain smokingu"
Nie zauważyłem tego w swoim egzemplarzu. Wapuję od ponad dwóch miesięcy na wielu parownikach i jeszcze mnie nie odciął. Doskonale sprawuje się na meshu, na pewno nadaje się do takich parowników, czego o Gripper VV powiedzieć nie można. Oksydowania na pewno nie niszczy.

Ja może palę czasami zbyt ostro :mrgreen:
Przy paleniu "normalnym" rzeczywiście tak się nie dzieje. Jak do mnie wróci, przyjrzę się dokładniej i napiszę, co i jak.

Miło, że ktoś jeszcze go ma i cieszę się, że nadaje się do Mesha. Nakupiłem teraz różnej maści gienków (Rainbowheaven, Senesis, zapisałem się na Pandorę) i na Vamo i Z-Maxie to tak raczej średnio. Mam co prawda jeszcze GLV bez elektroniki, ale tam dużego gienka można tylko przez przejściówkę nakręcić.

Kupiłem mojego MVP w wersji gołej, z samym kabelkiem. Teraz zastanawiam się nad MVP Cover, żeby to estetyczniej z gienkami wyglądało :)
By AndrewLab
#656486
Na Allegro już można znaleźć MVP iTaste.

Edit by LogerM
By kravmaga
#657969
Warto juz kupić za taka cene, czy jeszcze poczekac co radzicie ?
Awatar użytkownika
By lekki
#657973
Na health cabin który nie jest takim tanim sklepem jest po 50$ wiec cena 150 zł w promocji jest realna, ale nie pojawia się już nigdzie w PL prędzej niż za 1,5 miesiąca, więc lepiej brać na allegro jak jest
Osobiście bym poczekal na groove od Smok lepsze bateria, możliwości, elektronika, gorsze wykonanie
By taxi
#665788
Bardzo fajny sprzęcik ,ale niestety na cały dzień to nie bardzo już mi wystarcza .
Awatar użytkownika
By Miotła
#737789
Znalazł to ktoś w jakimś rodzimym sklepie z e-petkami? Z allegro odpuszcze, chyba że nie będzie to kij, tam zamówie...
A i czy da rade ładować i palić jednocześnie?
By user002
#738200
Mam MVP od 21 lutego od tego sprzedawcy i do tej pory zero problemu jedno ładowanie wystarcza na ok 900 buchów (jest licznik) na vivce grzałka 2,4 ohm i 4,0-4,2 v. Miotła podczas ładowania można ciufać.
Awatar użytkownika
By Miotła
#738450
@Jack232 Dzięki, ta informacja była mi potrzebna :D
Ps. Jak komuś nie przypadł do gustu czy coś i ma na sprzedaż ten model, chętnie pogadam na PW.
Awatar użytkownika
By Fisherking
#738502
jest na bazarku, ale chyba masz za mało postów, ten użytkownik sprzedaje - wiec próbuj na pw do niego:
member14145.html
By foorest1
#738521
Dzieki za odpowiedzi. Chyba się skuszę bo Lava już powoli się rozsypuje...
A czy ktoś zaglądał do środka? Da się wymienić akumulator?
By hykasy
#1019103
Mam zamiar go kupić, jak Wam się go użytkuje? Nie psuje się nic, dobrze działa na podwójnej grzałce? ;) Chodzi mi o tego z e-dym'u jeśli to jakaś różnica.
ursa nano miga 3 razy na biało

Przy włożonym podzie przy zaciąganiu się dioda mig[…]

Joyetech EGO NexO-kolejne AIO

https://i.ibb.co/SQjhFKf/vape-poland[…]

Pierwszy e papieros

Witam. Chcialbym zakupic swojego pierwszego e papi[…]

Hej, leżał epet w plecaku i gdy wracam po godzinie[…]

UWAGA! Na blogu Starego Chemika BARDZO WAŻNE informacje! Dotyczą zdrowia i życia.