EPF
Akumulatory stosowane w e-papierosach.
By procent1990
#1002344
Witam
Mam problem z moją baterią. Jest to najzwyklejsza batka bez stabilizacji, kupiona w sklepie Czacza. Dzisiaj pojawił się problem. Polega on na mruganiu baterii 10 razy przy próbie palenia. Bateria jest naładowana na 100%, napięcie na pinie jest w granicach 3,7. Nie mruga jednak po odkręceniu clearomizera. Podciąganie pinu nic nie daje. Co może być powodem takiego zachowania baterii? Chciałbym ją naprawić ponieważ obecnie nie mam nawet kasy na najzwyklejszą batkę.
Z góry dziękuję za pomoc!
Awatar użytkownika
By gregbard
#1002361
podłącz pod ładowarkę, czy ładowarka normalnie ładuje? jeśli ładowarka ładuje normalnie, i na koniec kolor diody w ładowarce zmienia się na zielony, to takie zachowanie baterii może również oznaczać koniec życia ogniwa...
By procent1990
#1002375
kiedyś już miałem taką sytuację ale pomogło podciągnięcie pinu. Bateria ładowała się w nocy, naładowała się, niedawno też ją podłączyłem i też się naładowała. Jak dotykam pin czymś metalowym nic się nie dzieje, dopiero jak dokręcę parownik. Myślicie, że to wina parownika? Jeśli tak to co może być w nim nie tak. Napisze jeszcze tylko, że dzisiaj myłem i przepalałem grzałkę, może przez to ?
Awatar użytkownika
By gregbard
#1002377
wymień grzałkę i będzie wiadomo, jakie ma znaczenie kto co myśli?
By procent1990
#1002394
bo może ktoś miał podobny problem. Widzę kolego po swoim i poście niżej, że to jest Twoja najlepsza rada "idź i kup", nie każdy może sobie pozwolić żeby od tak iść i wydawać kase
By amsaw
#1002400
Ale nikt nie jest wróżką.
Gregbard też.
Masz grzałkę uwaloną i tyle.
Wymień na nową skoro nie masz miernika i nie jesteś w stanie jej sprawdzić.
Obejrzyj ją - może gdzieś się zwiera.
I tyle w temacie.

A najtańsza bateria z gwarancją i normalna pojemnością kosztuje 30zł z przesyłką więc tyle ile dwie paczki fajek.

edit:
żeby nie być gołosłowny:
http://www.poster82.pl/baterie.html
By procent1990
#1002406
i na taką odpowiedź liczyłem. Okazało się, że podczas czyszczenia spiralka zaczepiła się o obudowę grzałki. Dzięki za pomoc.

a ta bateria co mi wysłałeś jest dosyć ciekawa. Dzięki za linka
Awatar użytkownika
By zuziaka
#1011904
Mam taki sam problem z nową baterią (KGO 2200 mAh z e-dymu). Przez tydzień działała w porządku, a teraz miga po przykręceniu parownika (próbowałem różnych). Ponadto zaczyna migać po dotknięciu pinu dowolnym metalowym przedmiotem. Oddać na reklamację?
By Wiktoria bybyby
#1886812
Kilka dni temu kupiłam sticka v8 baby miał być nowy ale wydaje mi się ze był używany wcześniej. Mam z nim taki problem ze ładuje się on przez noc wiec bateria powinna być w pełni naładowana a po jakiejś h vapowania przycisk mryga tak około 13-15 razy i nie da się dalej kozytac. Po jakiś czasie go włączam i działa spowrotem. Nie jestem jakoś bardzo obeznana w epapierosach ale może ktoś tutaj mi pomoże i powie co może być problem
Czy grzalka czy bateria aż tak szybko pada ?
By KrzySiusiak
#1921025
Ja j*be, też miałem ten problem przez dwa dni, czasami miałem tak że przez jednego bucha działało i potem nic, i właśnie mi sie udało to naprawić, jak masz te dwa druciki od siateczki, to jeden wsadziłem pod tę gumową uszczelke a drugi pomiędzy tę uszczelkę a to takie małe metalowe wieczko, ch*j wie jak to sie nazywa pale od niedawna a konto zrobiłem tu tylko dlatego że mi sie udało ten problem naprawić i to forum mnie troszke nakierowało na to, może komuś sie kiedyś przyda to rozwiązanie ^^
Smoant Levin PK-mały,wielki pod

https://i.ibb.co/k3tQNQN/vape-poland[…]

Zastanawiałeś się kiedyś, ile może kosztować najd[…]

UWAGA! Na blogu Starego Chemika BARDZO WAŻNE informacje! Dotyczą zdrowia i życia.