EPF
Masz problem techniczny lub odkryłeś ciekawe rozwiązania? Podziel się z innymi!
By xProEnzo
#1841573
Witam, posiadam e papierosa Evic VTC mini i do tego Smoke tvf8 Baby. Chcialbm sie dowiedzec jak palic aby bateria nie schodzila w sekunde i na ilu wattach. Grzalke mam 0.15Ohm 50-110 Best 60-80. Jakies porady do niego chcialbym takze dostac. Jest to moj 1 e-papieros i tak srednio sie znam na tym. Tylko takie male podstawy co sie dowiedzialem z internetu. Dziekuje z góry.
By Krasnal45
#1841576
Do Evica jest dołączona instrukcja obsługi, sam Evic jest bardzo obszernie opisany i zrecenzowany na forum w odpowiednim dziale. Twój atomizer również. Forumowa "szukajka" działa bez zarzutów .
Awatar użytkownika
By Timi
#1841586
xProEnzo pisze:A na ilu wattach palic go najlepiej?

Wata bez względu na jej ilość dość słabo się nadaje do spalania eVica :|
Po za tym dlaczego chcesz go niszczyć? To całkiem sympatyczny box. Co prawda kompletnie nie nadaje się do zasilania Twojego atomizera, ale można go przecież sensowniej wykorzystać.
Awatar użytkownika
By pol
#1841605
Zapoznaj się ze słownictwem w EIN, bo inaczej się porozumiemy.
Link do Leksykonu podałem.
Awatar użytkownika
By Timi
#1841606
xProEnzo pisze:Sensowniej. Czyli w jaki sposob?

Poszukiwanie sensu to od wieków ulubione zajęcie wielu bardzo wrażliwych intelektualistów. Myślę, że łatwiej i szybciej będzie poczytać forum. Prócz podstawowej wiedzy znajdziesz tu ogrom odpowiedzi na nurtujące Cię pytania.
Awatar użytkownika
By Kanapix
#1841640
Normalnie sumienia nie macie, myśleć koledze każecie... a FE! ;P

@xProEnzo
Na ilu watach? A na grzałce co masz napisane? BEST 60-80 -> to na tylu WAPUJ (a nie ku...a pal, palić to możesz głupa co najwyżej).
Evic Mini pozwala na podanie max 75 watów, więc dla Ciebie przedział jest od 60 do 75 najlepszy. Jest to górna granica podawanej przez moda mocy i dlatego bateria "schodzi w sekunde".
BTW jaka to bateria? Porządna jakaś czy byle caco? :)
Zakup epapierosa

Witam. Mam pytanie zastanawiam się nad kupnem smok[…]

ursa nano miga 3 razy na biało

Przy włożonym podzie przy zaciąganiu się dioda mig[…]

Joyetech EGO NexO-kolejne AIO

https://i.ibb.co/SQjhFKf/vape-poland[…]

Pierwszy e papieros

Witam. Chcialbym zakupic swojego pierwszego e papi[…]

UWAGA! Na blogu Starego Chemika BARDZO WAŻNE informacje! Dotyczą zdrowia i życia.