EPF
Masz problem techniczny lub odkryłeś ciekawe rozwiązania? Podziel się z innymi!
By frytens
#1746583
Witam. Planuje zamienić mojego staruszka evica vtca na jakiegoś boxa na 2 aku. Ostatnio zwrócił moją uwagę smok h-priv oraz smok alien. Alien niby troche nowszy ale przeczytalem na forum, że schodzi farba. Możecie poradzić co wybrać ? A może coś całkiem innego ? Nie zależy mi na jakiejś mega mocy 220 w to i tak za dużo ale lepiej mieć spory zapas.
Awatar użytkownika
By bulit73
#1746590
Polecić to ja Ci nic nie mogę. Mam IPV400, miałem IPV5 i spraw/uje/ował się zacnie :D
By frytens
#1746604
Chodzi mi o takie nowości powiedzmy. Wiem, że każdy chwali to co ma ale czas idzie do przodu i co chwile wchodzą jakieś bajery itp itd. Na przykład smoke g-priv z dotykowym wyswietlaczem ale dla mnie to nie praktyczne bo znajac zycie ekran o coś rozbije. Dlatego zastanawiam się miedzy tymi dwoma bo są nowe i chyba OK
Awatar użytkownika
By bulit73
#1746606
frytens pisze: A może coś całkiem innego ?


Zapytałeś więc odpowiedziałem. Czasami lepiej mieć coś starszego ale sprawdzonego :wink:
By n3wbie
#1746622
Tez poszukuje boxa w takiej cenie. Mialem evica vtc mini i chcialem zmienic na sprzet z 2 akusami. Zastanawialem sie nad WISMEC REULEAUX RX 2/3 MOD. Moglby ktos wypowiedziec sie na temat tego boxa? albo powiedziec czy moze dostane cos lepszego w tej cenie?
By Philips84
#1746649
ja mogę Aliena ze czystym sumieniem polecić, fakt lekko się ściera po prawie 2 miesiącach użytkowania, ale nie jest to specjalnie widoczne / uciążliwe dla oka, przynajmniej dla mnie. Wszystko zależy jak się użytkuje :P
By Aweth
#1746893
Smok Alien, to pozycja na pewno godna uwagi chociażby ze względu na ergonomię. Kształt idealnie pasuje do dłoni. Jeżeli chodzi o elektronikę, to nie zauważyłem żadnych problemów. Lakier rzeczywiście nie należy do najlepszych, jednak zależy to też od użytkownika. Ostatnio na forum pojawiły się etui silikonowe, więc można boxa zabezpieczyć.
W tym przedziale cenowym mieszczą się również RX200, RX200s oraz RX2/3 niestety poza tym ostatnim nie są to boxy na 2 akumulatory. Warto jednak się nad nimi zastanowić.

Wysłane z mojego SM-G925F przy użyciu Tapatalka
Szukam czegoś dobrego

Dzień dobry. Mój drugi post tutaj, a zarazem wiem,[…]

Problem z paleniem w OXVA slim pro.

Siema, Mam dość irytujący problem z OXVA slim pro[…]

Liquider

Miał ktoś do czynienia z tymi liquidami? Jak wraże[…]

Premium liquidy

Próbowałem dużo różnych liquidów i sytuacja jest t[…]

UWAGA! Na blogu Starego Chemika BARDZO WAŻNE informacje! Dotyczą zdrowia i życia.