EPF
Masz problem techniczny lub odkryłeś ciekawe rozwiązania? Podziel się z innymi!
By Jestem Jakub
#1903095
Witajcie mam problem z smok alien 220w. Gdy naciskam guzik to wyskakuje "OHM to low". A w ustawieniach nie mogę ustawić ohm. Jeśli ktoś by widział bo ewentualnie mogło się z nim stać to pomóżcie. Z góry dzięki
By PIoChuUu
#1903416
Przeczyść pin w atomizerze/zasilaniu, dalej jak nie pomoże rozkręć parownik i spróbuj podokręcać śrubki od grzałki.

Wysłane z mojego Mi 9 SE przy użyciu Tapatalka
Awatar użytkownika
By kho
#1903472
Jestem Jakub pisze:Witajcie mam problem z smok alien 220w. Gdy naciskam guzik to wyskakuje "OHM to low". A w ustawieniach nie mogę ustawić ohm. Jeśli ktoś by widział bo ewentualnie mogło się z nim stać to pomóżcie. Z góry dzięki

Ohmów nie ustawia się w zasilaniu. Ohmy wyrażają opór elektryczny a ten jest tam, gdzie jest obwód, a obwód tworzy drut w grzałce w atomizerze. Poczytaj trochę o elektryczności, bo skoro wapujesz to to się może przydać. Co do Twojego problemu - @PIoChuUu powyżej przedstawił sugestie. Możesz też mieć wadliwą grzałkę, ale mam obawy, że zasilanie Ci pada/padło. Sprawdź je z innym parownikiem może.
Awatar użytkownika
By kabacina
#1903912
Jestem Jakub pisze:Witajcie mam problem z smok alien 220w. Gdy naciskam guzik to wyskakuje "OHM to low". A w ustawieniach nie mogę ustawić ohm...


Toż to hit roku

Nieśmiało zapytam - czy aby na pewno jesteś osobą pełnoletnią?

Wysłane z mojego Redmi 4X przy użyciu Tapatalka
Szukam czegoś dobrego

Dzień dobry. Mój drugi post tutaj, a zarazem wiem,[…]

Problem z paleniem w OXVA slim pro.

Siema, Mam dość irytujący problem z OXVA slim pro[…]

Liquider

Miał ktoś do czynienia z tymi liquidami? Jak wraże[…]

Premium liquidy

Próbowałem dużo różnych liquidów i sytuacja jest t[…]

UWAGA! Na blogu Starego Chemika BARDZO WAŻNE informacje! Dotyczą zdrowia i życia.