EPF
E-palenie kontra prawodawstwo. Trawnik Attack!
Awatar użytkownika
By KerranVape
#1735358
Witam.

Potrzebuję materiał, scenogram, pdf, film, gdzie Jerzy Jurczyński zainicjował proces wprowadzania zakazu sprzedaży int. i transgranicznej.
Pamiętam że na którymś spotkaniu zapytał a co z dostępnością produktów EIN przez internet(Chodzi o nieletnich)

Jeśli ktoś dysponuje owymi zapiskami, SS-em czy czymkolwiek to proszę o komentarz :)
Awatar użytkownika
By LogerM
#1735360
Tylko dwie osoby posiadają dostęp do tych materiałów na chwilę obecną. Akurat przygotowuje materiały dla jednego z dziennikarzy z grupy WP, jeśli poczekasz kilka dni to prześlę i do Ciebie (przypomnij mi się na PW koło czwartku).
Awatar użytkownika
By Deimond
#1737676
LogerM pisze:Tylko dwie osoby posiadają dostęp do tych materiałów na chwilę obecną. Akurat przygotowuje materiały dla jednego z dziennikarzy z grupy WP, jeśli poczekasz kilka dni to prześlę i do Ciebie (przypomnij mi się na PW koło czwartku).

Ja też bym poprosił o te materiały.
Awatar użytkownika
By Anna_es
#1737831
Naszym zdaniem nowa ustawa w zasadniczy sposób wpłynie na poprawę bezpieczeństwa i jakości produktów dostępnych na rynku. Tym samym będzie ważnym impulsem dalszego rozwoju branży papierosów elektronicznych i przyczyni się do wzrostu zaufania konsumentów do tej kategorii produktów – mówi Jerzy Jurczyński z największej europejskiej sieci sprzedaży papierosów elektronicznych eSmoking World.


http://www.portalspozywczy.pl/handel/wiadomosci/ustawa-tytoniowa-zrewolucjonizuje-dzialalnosc-sklepow-z-e-papierosami,132903.html
Awatar użytkownika
By bulit73
#1737884
Krasnal45 pisze:Po niektórych wypowiedziach tego jegomościa, człowiek trzeźwo myślący, może odnieść wrażenie, że tak mu zlasowali mózg, że nie wie o czym pisze i mówi, albo jest wyjątkowo perfidnym indywiduum...


To, że jest perfidny to nie ulega wątpliwości. Gubi się w swoich wypowiedziach, gdyż ciężko jest przyoblec kłamstwo w prawdę.
Poszukiwany wyjątkowy parowniczek.

Hejo kochani, Przez lata korzystania z EIN przez […]

Smoant Levin PK-mały,wielki pod

https://i.ibb.co/k3tQNQN/vape-poland[…]

Zastanawiałeś się kiedyś, ile może kosztować najd[…]

UWAGA! Na blogu Starego Chemika BARDZO WAŻNE informacje! Dotyczą zdrowia i życia.