EPF
Masz problem techniczny lub odkryłeś ciekawe rozwiązania? Podziel się z innymi!
By Makar
#1754182
Witam,
Posiadam moda KOOPOR Plus 200W TC oraz tanka GeekVape Eagle Tank. Zestaw bardzo fajny jednak nie spełnia moich oczekiwań. Tank przecieka i o ile do stacjonarnego palenia się nadaje, to w przypadku "transportu" w kieszeni, pleacaku itp totalna porażka.
Dlatego proszę o pomoc w doborze nowego tanka, który nie przecieka. Zaczynałem od Ijusta2 - wiem, że to produkt dla początkujących z wieloma wadami itd jednak nigdy ale to przenigdy nie miałem wycieku.
Czy to w poziomie czy do góry nogami, zawsze było sucho.
Czy jestem w stanie dobrać odpowiednią, nie cieknącą górę do mojego Koopor'a ? Najlepiej na "gotowych" grzałkach, choć nie ukrywam, że jestem gotów podjąć wyzwanie i nauczyć się robić własne grzałki.
Tak czy inaczej z góry dziękuję za wszelkie podpowiedzi.

P.S. Ostatnio w jednym ze sklepów zauważyłem coś takiego - WISMEC REUX ATOMIZER KIT - 6ML. Jednak nigdzie nie mogę znaleźć porządnej recenzji. Czy ktoś miał już może styczność z tym atomizerem ?
Awatar użytkownika
By makus1984
#1755647
Witam.Ja posiadam owego tanka,pobawię się jeszcze nim trochę i pójdzie na bazar.Bardzo mile mnie zaskoczyła baza RBA,miejsca jest bardzo duzo 3,5mm grzałki to nie problem,Reux mimo dłużej komory spalania Świetnie oddaje smak nawet na większych mocach,przewiew jest ogromny największy jaki widziałem jaki posiadałem.Lać mi nie leje lecz,gdy dam za mało nośnika lubi się skroplić przy AH(co jest normalne)Wg popularnych YT-berów pogromca wszelkich TfV8 OBS-ów i innych dużych tanków.Jakość wykonania tanka przeszła moje oczekiwania,po prostu "czołg"Wismec postarał się przy tym "parowozie"
By wlodwar56
#1774089
Byłby niezłym zakuprm gdyby deck rba był dobrej jakości.Niestety tak nie jest.Gwinty i śrubki to jego słaba strona.Właściwie to nie da się zrobić grzałki ,bo gwint z co najmniej jednej strony nie łapie.Wiem co piszę bo reklamowałem baze rba dwukrotnie wsklepie e dym idwukrotnie owe bazy miały ten sam problem.W sklepie e dym po przecenie ów atomizer kosztował 30zł,ale nie polecam bo baza rba jest dkitu a stokowe grzałki sprzedaje tylko edym i niewiadomo jak długo.Na FT żadnych grzałek nie ma.
Awatar użytkownika
By olasinho8
#1774191
Tank godny polecenia, nie najgorsza cena i fajnie smaczy :)

Pozdrawiam
ursa nano miga 3 razy na biało

Przy włożonym podzie przy zaciąganiu się dioda mig[…]

https://i.ibb.co/Q6VVz26/freemax-gal[…]

JBL SMOKE BOX (JBL GO E-PAPIEROS)

Witam forumowiczów. Jest to mój pierwszy post w[…]

Jak to jest z tymi deserówkami?

Witajcie :wink: Temat troszke nostalgiczny bym p[…]

UWAGA! Na blogu Starego Chemika BARDZO WAŻNE informacje! Dotyczą zdrowia i życia.