EPF
O e-paleniu w Polsce i za granicą
By najphil
#1795947
Z góry przepraszam, jeśli wybrałem zły dział na moje pytanie. Mimo wszystko liczę, że ktoś mi podpowie. Moje rzucenie palenia zakończyło się sukcesem już chyba 3 lata temu, niestety moja szanowna rodzicielka rzucić nie potrafi. Zbliżają się jej urodziny, więc postanowiłem zaryzykować i zakupić jej elektronika, z nadzieją, że nawet jeśli nie jest to zdrowsze, to przynajmniej mniej będzie wydawać miesięcznie na swój nałóg. (w tej chwili pali 1,5 paczki dziennie)

Próbowałem się w gryźć w temat czytając opisy, ale na to potrzeba poświęcić dużo czasu i samemu palić, więc tak naprawdę odpadłem już na etapie odróżnienia e papierosa od czegoś, co jest oznaczone jako "mod" i jestem teraz nieco w kropce. :) Urodziny za 5 dni, a ja wolałbym nie wyrzucić kasy na coś, co się do niczego nie da.

Wymagania: Jako że moja mama ma ze 30 letni staż palaczki urządzenie powinno dawać dużo satysfakcjonującego dymu, fajnie też, jeśli nie byłoby zbyt skomplikowane w obsłudze i nie wymagało co chwilę wymieniania czegoś.

Budżet to max 300zł

Może ktoś akurat ma sprawdzony model, który spełnia te wymagania i mi doradzi. Będę bardzo wdzięczny.
By dwagiel
#1795950
Ego AIO. Starczy jeszcze na sporo grzałek i liquid.
Pozostaje życzyć przyjemnej lektury na temat tego modelu :)

Wysłane z mojego LG-G6 przy użyciu Tapatalka
By Krasnal45
#1795951
najphil pisze: Urodziny za 5 dni, a ja wolałbym nie wyrzucić kasy na coś, co się do niczego nie da.

Tego się trzymaj. Rodzicielka musi sama do tego dojrzeć i sama tego chcieć. Na siłę jej nie uszczęśliwisz.
Awatar użytkownika
By PucH2
#1795954
dwagiel pisze:Ego AIO. Starczy jeszcze na sporo grzałek i liquid.
Pozostaje życzyć przyjemnej lektury na temat tego modelu :)

To bardzo bobry wybór. Dużo porad, i łatwość ich zastosowania przez damę.
post1795924.html#p1795924
By matadrox
#1795958
Ja kupiłem kiedyś aio pro to powiem Wam że się nie mogłem z tym dogadać. Ciągle "frytki" z ryja mi robił. Możliwe że ja coś nie tak robiłem. Poza tym mała ilość paliwa wchodziła do niego. Fajne było to że miał regulację dolotu. Koniec końców usmarzyłem grzałkę bo mi w kieszeni zaskoczył, a ostatecznie zgubiłem go.

Wysłane z mojego SM-J320F przy użyciu Tapatalka
Awatar użytkownika
By dexx33
#1795967
Ego Aio nie jest zbyt dobrym pomysłem dla początkującego.
Zniechęci się właśnie tym "strzelaniem" liquidu i częstym "bobrem", czyli loterią z grzałkami.
Poźniej to i owszem.
By Anonek
#1796175
Kurcze Panowie, generalnie korzystam z różnego rodzaju sprzętu, natomiast ego AIO w pierwszej wersji jest u mnie od samego jego wydania. Skatowany niemiłosiernie. Tyle razy co mi wypadł przy wysiadaniu z auta czy podczas pracy. Dotykany brudnymi rękoma. Nie wiele farby na nim zostało. Przepaliłem na nim kilkadziesiąt grzałeczek. (średnio grzałki starczały mi na 2/3 tygodnie - sukces!) I to AIO ciągle żyje i ciągle mnie wspomaga. Z tym, że jedyny słuszny wybór, żeby nie robiło tych przysłowiowych frytek, to użycie grzałki SS316 0.6 ohm, 3/4 otwartego dolotu i 16/18mg soczek. Rano bardziej mnie to zadowala, niż chmurzenie sub-ohma.
EDIT: Od siebie również mogę serdecznie polecić Aspire Zelos KIT. Kosztował mnie około 150zł. Tak kochany nautilus i grzaleczka 1.8ohm. Dodam, że możliwość zmiany parownika na owym boksie oraz wydaje się całkiem pancerny. 50w, gdzie przy tych 12w na grzałce 1.8ohm starcza mi na około tydzień. (Generalnie dość sporo używam.) Także może by właśnie spojrzeć na coś takiego? Daje trochę więcej możliwości, ale też jest odpowiednio droższy.
By matadrox
#1796184
Ja się odniosłem tylko do wersji pro. Z innymi tego producenta nie miałem do czynienia. Poza tym całkiem możliwe, że gdybym w ten czas zarejestrował się na tym forum, to coś udało by się mi doradzić. Ostatecznie jeśli @najphil będziesz kupował w sklepie stacjonarnym to najważniejsze abyś trafił na dobrego sprzedawcę. Ja wtedy nie miałem takiego szczęscia. Gość nawet nie raczył mnie poinformować, że to co kupuję to tzw mod mechaniczny. Teraz nabyłem iJust S jako że interesował mnie zakup do 150zł bez zbędnych bajerów. Pozdrawiam i życzę udanego wyboru!

Wysłane z mojego SM-J320F przy użyciu Tapatalka

Około dwa tygodnie temu zrobiłem dwa liquidy z aro[…]

Baza nikotynowa

Siema. Tak jak w temacie. Poszukuję jakiegoś skle[…]

ursa nano miga 3 razy na biało

Przy włożonym podzie przy zaciąganiu się dioda mig[…]

https://i.ibb.co/Q6VVz26/freemax-gal[…]

UWAGA! Na blogu Starego Chemika BARDZO WAŻNE informacje! Dotyczą zdrowia i życia.