EPF
Awatar użytkownika
By LogerM
Po wielu bojach udało się wreszcie Kijanowi znaleźć ofertę na pudełka którą możemy uznać za satysfakcjonującą. Łączny koszt wykonania 300szt. pudełek to 1090PLN (netto), do tej kwoty należy oczywiście doliczyć jeszcze opłaty logistyczne (pakowanie i transport do miejsc docelowych) ale mam nadzieję że wzorem e-dym'u podczas akcji ulotkowej znajdzie się dostawca który przyjmie ciężar operacji na siebie i podzieli się wypracowanymi w firmach kurierskich czy na poczcie zniżkami ;)

Na dzień dzisiejszy jednak musimy zebrać odpowiednią sumę, myślę że najszybszym i najskuteczniejszym sposobem będą datki dobrowolne dostawców, następnie pudełka zostaną rozesłane do tych którzy partycypowali w kosztach na zasadzie podziału procentowego. Tak jak poprzednio mogę przyjąć główną fakturę na siebie, a następnie każdemu sprzedawcy wystawić fakturę zgonie z wpłatą. Aby było przejrzyście zapraszam do podawania kwot w tym temacie, a Ci którzy chcą aby ich wpłata była z jakichś powodów anonimowa mogą zgłaszać się bezpośrednio do mnie na PW. Każdorazowo o takich datkach informować będę na łamach tematu podając jedynie kwotę.

Proszę pamiętać że akcja ta nie jest zbiórką, a jedynie zaproszeniem do partycypacji w kosztach zakupu zbiorowego, i nie należy kosztów z tym związanych traktować w formie darowizn. Zaliczenie wpłaty na poczet kosztów nastąpić powinno na podstawie otrzymanej ode mnie faktury VAT.

Gdy tylko uzbieramy odpowiednią kwotę rozpisany zostanie krótki (2-3 dniowy) konkurs na projekt graficzny który następnie w przeciągu kolejnego dnia rozpatrzymy zwykłą większością głosów w ankiecie. A zwycięski projekt przekażemy do realizacji.
Awatar użytkownika
By Wapujemy
Czyli pudło wychodzi po 4,50 zł plus przesyłka.
Deklaruję 100 zł. Jeżeli konkurencja z miasta nie ma nic przeciwko, to rozwiozę po punktach pudła.
Podajcie konto już wpłacam.
Awatar użytkownika
By Liquido.pl
1090 / 300 = 3,63 netto. Czyli 4.47zł brutto. Powiedzmy ze wychodzi minimum 5zł.

Dla siebie wezmę 10 takich pudełek, mogę dac 100zł.

Dochodzi koszt wysyłki. Mam umowę na podstawie której mogę takie pudełko (złozone w foliopaku) wysłać za około 10zł kurierem (do 10sztuk w foliopaku powinno się zmiescic). Jakby co to moge słuzyć pomocą w tej kwestii.
Awatar użytkownika
By Kszywho
Nie wiem o co chodzi ale jak zapodam 111pln to starczy na 20 takich pudełeczek dla Kingowców?
Awatar użytkownika
By smoke-house.pl
Jesteśmy w stanie podarować 100 złotych i prosić o 10 pudełek

Wysłane z mojego GT-I9300 przy użyciu Tapatalka
By Leodewink
Ponieważ w temacie chodziło też o pomoc,to ja deklaruję 300 zł. za 14 pudełek i wysyłka w jedno miejsce.Resztę napiszę do LogerM na priva.
Awatar użytkownika
By Tikos
100
Awatar użytkownika
By LogerM
W kwestii wyjaśnienia bo pojawiło się już trochę pytań na PW:

- Każdy otrzyma fakturę VAT zgodną z zadeklarowana kwotą, i dopiero po jej otrzymaniu przelewacie pieniądze. Na realizację wyłożę kasę od siebie i będzie to forma zwrotu.
- Jeżeli uzbieramy więcej to kasa pójdzie na materiały dodatkowe abyście nie musieli ich przygotowywać we własnym zakresie: kupony do oddawania głosów, naklejki i plakaty, a w przypadku gdyby mimo wszystko coś zostało wspólnie podejmiemy decyzję co zrobić z resztą środków (robić dalsze zakupy czy też rozesłać z powrotem).
- Tak jak poprzednio (przy akcji ulotkowej) każdy kto wyrazi taką chęć będzie mógł otrzymać do wglądu oryginały faktur którymi zostanę obciążony aby sprawdzić czy kwoty się zgadzają. Tyczy się to wyłącznie tych którzy biorą udział w akcji jako że bardzo nie lubię szastać na prawo i lewo danymi moimi jak i moich firm. Chcę jednak aby sytuacja była przejrzysta.

Póki co szybko idzie więc jestem pełen nadziei że jeszcze dziś uda się sprawę ogarnąć, rozpisać szybki konkurs i przed końcem tygodnia zlecić druk. Następnie ustalimy gdzie polecą pudełka (czy cały stos poleci do jednej firmy która zajmie się logistyką czy już na pierwszym etapie to rozdzielimy na kilka mniejszych paczek. Na przykład jeżeli z Poznania czy Warszawy zgłosi się więcej firm sensowniej będzie wysłać do tej zlokalizowanej najbardziej centralnie całość zamówienia dla danego miasta, gdzie każdy bez dodatkowych opłat będzie mógł odebrać swoją część pudełek - no chyba że ktoś wyraźnie zaznaczy że mu to nie odpowiada to oczywiście uszczęśliwiać na siłę nie będziemy).
Awatar użytkownika
By Tikos
Jeśli dobrze liczę, trzeba uzbierać 1340,70 zł ?
Jest już 911 zł - szybko idzie :)
Awatar użytkownika
By Kszywho
Kilkaset, a w sumie to chyba nawet kilka tysięcy sklepów stacjonarnych a deklaracje mniej niż 10 sklepów <w sumie to osób, bo punktów będzie ok 40> ? No comment :(
Awatar użytkownika
By Skinner
Dawać ten konkurs już teraz - będzie szybciej :) Rozumiem, że dostaniemy plik z wykrojnikiem ?

Kszywho pisze:Kilkaset, a w sumie to chyba nawet kilka tysięcy sklepów stacjonarnych a deklaracje mniej niż 10 sklepów <w sumie to osób, bo punktów będzie ok 40> ? No comment :(

Nie wiem kto jak tam wchodzi na forum, ale spokojnie - może się jeszcze aktywizują. Info pojawiło się w sumie niedawno.
Awatar użytkownika
By LogerM
Tak będzie plik z wykrojnikiem, będzie wszystko :D Spokojnie, jestem od 4 na nogach aby to poodgarniać ale muszę też pracować na chleb, bo wstyd będzie jeśli z głodu padnę przed zrealizowaniem projektu :P

Zrobimy zrzutę na jakieś bułki i margarynę :mrgreen: K.
Awatar użytkownika
By Tikos
Kszywho pisze:Kilkaset, a w sumie to chyba nawet kilka tysięcy sklepów stacjonarnych a deklaracje mniej niż 10 sklepów <w sumie to osób, bo punktów będzie ok 40> ? No comment :(

Bo na forum udzielają się tylko sklepy "z pasją" ;) , reszta "robi biznes" :(
Awatar użytkownika
By e-mist
Ja również dorzucę 100 zł, potrzebuję 5 pudełek :)
Awatar użytkownika
By ep-poznan
Potrzebuje 3 pudełka. Dam ile trzeba.
Awatar użytkownika
By Liquido.pl
dajcie też w tym temacie info o konkursie na projekt, chętnie weźmiemy udział
By mariuszdpv9
Wpłacę 200 zł, potrzebuję 9 pudełek.
Awatar użytkownika
By Tikos
edeptak pisze:Potrzebuje 3 pudełka. Dam ile trzeba.

Licząc deklarację "dam ile trzeba" to już chyba LogerM może działać dalej *1st*
Sigelei Legend

Witam, jakiś czas temu zostawiłem mojemu ojcu Sige[…]

Najnowszy soft do Joyetech'ów

Wątek zbiorczy o eVicu VTC Mini zamknięty, więc kr[…]

Billow v2 i jedna grzałka

Cześć, Dopiero zaczynam przygodę z e-paleniem, do […]

2300 dni bez papierosa

Dzisiaj naszemu koledze Mushashi minęło 2300 dn[…]