EPF
Awatar użytkownika
By Kszywho
#1116450
Tak na szybko- paka do Kszywho Shop doszła, zebrane już 3 podpisy. <mała korekta- jest już 5 podpisów! > Nieźle!
Dzięki wielkie organizatorom i sponsorom akcji!
Vape On!


edit
By Leodewink
#1117076
Też Dodo dotarł na stoiska!Na jednym już przynosi efekt,do godz.16-ej było 8 podpisów pracowników Galerii,bo ich pudełeczko zaciekawiło :D Fakt,stali klienci już dawno na stoiskach oddali głosy,więc u mnie akcja na pewno będzie miała mniejsze echo niż tam,gdzie po raz pierwszy ktoś się włączy,ale i tak jest się z czego cieszyć,bo chociaż przypadkowe osoby trochę nabiją liczbę dzięki właśnie nowej inicjatywie.
PS.Brawa dla LogerM za pełny profesjonalizm :piwo
Awatar użytkownika
By Tikos
#1117082
U nas też bym się nie spodziewał jakiś spektakularnych efektów, bo większość stałych Klientów już została nakłoniona do podpisu wcześniej, jednak dziewczyny dostały dodatkową "motywację" i zobaczymy, co z nią zrobią ;)
Awatar użytkownika
By LogerM
#1122660
Informacyjnie zanim szlag mnie trafi:

1. Ja wiem że wiele sklepów nawet do tego działu nie zajrzało i pewnie nie zajrzy ale jak dostanę od jeszcze jednego sklepu który nie kiwnął nawet palcem w temacie EFVI prośbę o logo w dziale to zdetonuję i konsekwencje będą nieprzyjemne, dziś miarka się przebrała (i pewnie tego ostrzeżenia też niektórzy nie przeczytają ale nie chce aby ktoś mi potem zarzucił że nie ostrzegałem).

2. Nadal czekam na loga pozostałych sklepów zarówno tych biorących udział w akcji z boxami jak i akcji ulotkowej. Ludzie ja tego nie wymyśliłem tylko po to aby dodać sobie roboty ale również aby Wam pomóc. Choć, co muszę przyznać to Nasi dostawcy nie rzucili się na bonusy jak stado zombie na studenta, wręcz przeciwnie wszystko muszę niemalże siłą wyszarpywać albo robić sam bo się nie doczekam.

3. Tak wiem że nie wszystkie działy są poprzesuwane, staram się jak mogę ale to jest takie monotonne że można oszaleć :(

4. "G" mnie to obchodzi że niektórzy uważają że to niesprawiedliwe że jednych się promuje bo biorą udział w takich akcjach, a innych nie bo 'nie mogli', 'nie wiedzieli', 'akurat w tym czasie kot miał biegunkę'. Akcje były dwie (a jedna nadal w toku, w sumie to obie są w toku tylko materiałów już nie rozprowadzamy) i przygotowania do każdej trwały minimum kilkanaście dni jeśli ktoś z powodów losowych nie mógł wziąć w nich udziału to niestety ale jak ktoś ma pecha to może sobie złamać palec nawet drapiąc się po :dupa Od mojej decyzji zawsze można się odwołać do administratora... ohhh no fakt *BLUSH*

5. Na możliwość rozliczenia akcji nadal czekam, niestety brakuje jeszcze jednego przelewu abym mógł to wszystko rozpisać.

6. Boxy nadal są dostępne, ale jeżeli ostatni przelew do mnie w końcu dojdzie nie będą już dostępne za gotówkę. Będziemy przyjmować sprzęt/płyny które posłużą jako nagrody w kolejnych konkursach.
Awatar użytkownika
By Feel-free
#1141479
Cześć,

Co z tymi boxami? Sprawa ucichła, pieniążki wpłacone a u mnie kuriera ni widu ni słuchu :(
Chciałem hurtownikom rozdać, aby po wakacjach byli już w pełni wyposażeni.

Czy ten ostatni przelew doszedł? Jeśli nie to proponuję wspólną zrzutę...
Awatar użytkownika
By LogerM
#1141513
@Feel-free: 22.06.2014 napisałem "Jutro (w poniedziałek) większość zadeklarowanych boxów powinna znaleźć się już w punktach", byłem pewien że skoro nikt się nie upomniał to wszystkie doszły. Zaraz poproszę o ponowną dostawę, a potem ustalimy co się stało z tamtymi boxami.
Smok Stick X8 baza RBA.

Witam, zakupiłem nie dawno Smok Stick X8 wcześniej[…]

Witam, niedawno zakupiłam Smok Vape Pen 22 i nie b[…]

Najlepsze cytaty z forum i nie tylko

Każde duże forum zasługuje na taki wątek i takiż z[…]

mój vape pen 22 nie działa :(

otóż tak, kupiłem vape pena 22 2 dni temu od koleg[…]