EPF
Awatar użytkownika
By LogerM
#1085120
Do wyceny poleciały jeszcze: kupony 20.000 szt. oraz naklejki 300szt. (okrągłe z logo EFVI na szybę - wymiary w okolicach 15-18cm, doprecyzujemy wymiar później liczymy na gotowy wykrojnik), liczymy że znajdzie się jeszcze kilku darczyńców. Ale tak czy owak z boxami startujemy lada chwila dajcie się tylko ogarnąć bo ledwo co wróciłem z pracy.
Awatar użytkownika
By lotokot
#1085165
LogerM pisze:Do wyceny poleciały jeszcze: kupony 20.000 szt. oraz naklejki 300szt. (okrągłe z logo EFVI na szybę - wymiary w okolicach 15-18cm, doprecyzujemy wymiar później liczymy na gotowy wykrojnik), liczymy że znajdzie się jeszcze kilku darczyńców. Ale tak czy owak z boxami startujemy lada chwila dajcie się tylko ogarnąć bo ledwo co wróciłem z pracy.


Myślę, że naklejki powinny być z głównym hasłem z boxa. Logo EFVI może też być. Samo to logo większości nic nie mówi. Według mnie powinno być tak, by powtarzał się główny komunikat na kilku nośnikach. Wtedy zapewne naklejki mogłyby być prostokątne, co też obniży ich koszt. Może dałoby radę wdrożyć te plakaty, o których była mowa (A3). Wtedy mogłyby być powtórzeniem grafiki z boxa.
Awatar użytkownika
By krokodylowy
#1085193
Wszelkie informacje powinny być maksymalnie zrozumiałe dla mas.EFVI nic nie mówi "statystycznemu" ,który przychodzi po "olejek".
"Popieraj e-palenie","Popieram-e-palenie" to bardziej zrozumiałe niż "I support EFVI".Takie naklejki byłyby świetne,w kilkunastu knajpach we Wrocławiu,myślę,że dalbym radę przekonać szefostwo.
Awatar użytkownika
By lotokot
#1085566
Nasunęło mi się takie rozwiązanie dodatkowe, mianowicie ulotki z „instrukcją” obsługi boxa dla sprzedawców. Wystarczyłaby jedna ulotka na box co np. przy druku cyfrowym ulotka A5 kosztowałoby jakieś 150 zł na 300 boxów – koszt, który jest bardzo nieznaczny biorąc pod uwagę cały pakiet wraz z wysyłką. Ta instrukcja miałaby mobilizować sprzedawców do aktywnego informowania kupujących o inicjatywie, zwracanie uwagi na boxa przy każdym zakupie. Byłoby napisane co mówić do kupujących, przytoczone byłyby jakieś konkretne argumenty. Poza tym byłoby np. info o ekspozycji boxa. Ułatwiałoby to skuteczne wdrożenie boxa, szczególnie tym dostawcom co mają kilka sklepów, ale myślę, że nie tylko.
Awatar użytkownika
By lotokot
#1085594
Mnie do tego pomysłu zainspirowała wizyta w jednym sklepie, gdzie leżały ulotki EFVI i nikt mnie do niczego nie zachęcał, a jak się sam dopytałem to się dowiedziałem, że nie ma zainteresowania ulotkami. Generalnie sprzedawca nie wierzył, że mają one sens. Taka ulotka instruktażowa miałaby mobilizować do aktywności – konkretne hasła, jakimi miałby rzucać przy rozmowie z klientem.
Metoda takiego „szkolenia” jest dość powszechnie stosowana w marketingu różnej maści.
Jak nie będzie zainteresowania wśród dostawców to się oczywiście nie upieram.
Awatar użytkownika
By Mylime.pl
#1098192
Z naszej strony deklarujemy 500zł i jeżeli można potrzebujemy 24 dodo :)
Awatar użytkownika
By Rob_cig
#1098525
Ulotki A5, o których pisze Lotokot już są -prosto z EFVI UK. Ściśle wiąża się z DODOboxami i są własnie dla sklepów. Proste i czytelne.
Tłumaczenie skończone-jeszcze drobniutkie korekty...
Awatar użytkownika
By LogerM
#1104830
Boxy i ulotki wkrótce schodzą z linii. Do każdego boxa dołączone będzie 100 ulotek na podpisy, przygotowaliśmy 300 pudełek i 30000 ulotek. Wielkie brawa należą się Kijanowi który wszystko zorganizował. Sklepy które zadeklarowały wsparcie proszone są o przesyłanie do mnie na PW:

- Danych do faktury,
- Danych do wysyłki,
- Ilości potrzebnych pudełek

Kwota jaką uzbieraliśmy niemalże pokrywa koszta, ale mamy również jednego darczyńcę który się jeszcze nie ujawnił więc chyba będzie dobrze. Namawiamy jednak i inne sklepy do udziału w akcji. Gdy zebrana kwota pokryje wszystkie wydatki zamiast pieniędzy będziemy prosić w zamian za pudełka o niewielkie 'podarki' które mogłyby być nagrodami w konkursach związanych z EFVI.
Awatar użytkownika
By LogerM
#1108114
Przecieki z placu budowy:

Obrazek

Informacyjnie: w ostatniej chwili zmieniony został wykrojnik, obecnie klejenie jest tylko w jednym miejscu, i wysyłane boxy będą już tam porządnie sklejone odpowiednim klejem. Będzie więc tylko trzeba poskładać to do kupy.
Awatar użytkownika
By LogerM
#1108181
Dobra ludziska sprężamy się. Na początku przyszłego tygodnia E-Dym który ponownie zajmuje się logistyką przedsięwzięcia rozpoczyna wysyłki, a ja dalej nie mam większości danych. Na chwilę obecną zaledwie 5 firm przesłało adresy do wysyłki. A ja jutro jadę na wesele i nie liczył bym na to że zajmę się przez weekend czymkolwiek. Dlatego przypominam że prosiłem o wysłanie na PW:

- Danych do faktury,
- Danych do wysyłki (najlepiej z nr telefonu),
- Ilości potrzebnych pudełek
Awatar użytkownika
By LogerM
#1109148
Podsumowanie:
Ulotki: 630,00PLN (netto)
Boxy (liczone z wykrojnikiem): 1090,00PLN (netto)
Łącznie (brutto): 2115,60PLN

Przypominam że każdy z zamawiających jeżeli sobie tego zażyczy otrzyma FV do wglądu, aby nie było niedomówień.
Zadeklarowane wpłaty brutto (po aktualizacji z PW): 2093PLN (chyba się nie pomyliłem? Był bym wdzięczny gdyby ktoś podliczył kwotę z tematu, kontrolnie raz jeszcze, moja powinna być wyższa o jakieś 132PLN), różnicę oczywiście pokryje.

Na chwilę obecną wystawionych i wysłanych faktur: 8 na łączną kwotę: 993PLN (brutto). Jeżeli ktoś już wysyłał namiary, a faktury nie dostał proszę o przypomnienie, wyślę w niedzielę zaraz po powrocie z wesela.
Awatar użytkownika
By Patryk EFVI
#1111218
Wszystkich którzy otrzymają Dodo-boxy i chcieliby się tym faktem pochwalić - zapraszam do publikowania tutaj fotek z boxami w sklepie, które zostaną wrzucone na Facebookową stronę EFVI. Fotka może (a nawet musi!) ;) zawierać logo sklepu. Pod fotką proszę o pozwolenie na publikację :)
Awatar użytkownika
By LogerM
#1111403
Czekam na ostatni sklep który jeszcze nie podesłał danych na FV i wysyłki i ruszamy (najprawdopodobniej) w środę.
Awatar użytkownika
By LogerM
#1115547
Jutro (w poniedziałek) większość zadeklarowanych boxów powinna znaleźć się już w punktach (nie licząc oczywiście tych które zostały już odebrane przez dostawców ze śląska osobiście). Małe podsumowanie z akcji:

Zakupionych boxów: 300 szt.
Boxów wysłanych/wydanych: 97szt. (plus te które e-dym zostawia na własny użytek)
Łączna liczba deklaracji poparcia: 14
Łączna liczba wystawionych faktur: 13 (niestety jedna z firm pomimo dwukrotnej prośby o wysłanie danych do faktury i wysyłki nie odpowiada na wiadomości).

Szczególne podziękowania dla e-dymu po raz kolejny przyjęli na siebie ciężar (także finansowy) wysyłek oraz dołożyli do paczek naklejki na szyby które również ufundowali.

Mamy więc nadal blisko 200 boxów, wszyscy chętni mogą zgłaszać się zarówno w temacie jak i na PW (choć wolał bym w temacie aby było przejrzyście). Zasady wysyłki takie jak dotychczas czyli: sami deklarujecie kwotę wpłaty i na taką kwotę otrzymujecie fakturę.
Wyciekajacy liquid

Witam, chcialbym się zapytać bardziej doświadczony[…]

Geekvape Ammit RTA

Zapowiada się ciekawie :) http://www.gee[…]

Dziwny posmak przy paleniu

Witam posiadam vape pen 22 smok i problem z posmak[…]

Po pierwsze witam wszystkich użytkowników :) (Nie […]