EPF
Dział dot. gotowych płynów z nikotyną lub bez ze sklepowych półek.
By robertanisz
#546430
witam czy używał ktos liquidu politko?
Awatar użytkownika
By ReksioGC
#546433
Jakiś rok temu miętę i camel. Najgorsze płyny jakie kiedykolwiek wapowałem :)
Awatar użytkownika
By PucH2
#546439
To już nie ten sam LQ co kiedyś. Podejrzewam że te są w Polsce robione i rozlewane. Mimo że na opakowaniu pisze co innego.
Awatar użytkownika
By ReksioGC
#546440
Ja już nie pamiętam co paliłem (od bardzo dawna mieszam sam) ale pamiętam że zawsze nr 1 był u mnie Boge. Mild ma bardzo dobre płyny.
Awatar użytkownika
By quios
#546441
Jak zaczynałem były całkiem niezłe. Teraz nie polecam. Jest wiele innych, znacznie lepszych. No, może ewentualnie kawa, być może jeszcze ze starych zapasów od farsee.
Awatar użytkownika
By ReksioGC
#546443
Moja teoria jest taka że płynu trzeba spróbować. Co paszcza to co innego podchodzi :)
By robertanisz
#546446
cos z tego polecicie najlepiej tytoniowego ,jesli nie to pozostaje internet
Awatar użytkownika
By quios
#546449
Jak cos od poltiko to sprobuj tak jak pisalem kawy. A z sieci to polecę e-plyny.pl. Warto szukać wśród takich smaków, które jak już znajdziesz ten, który Ci odpowiada będzie się dało kupić taniej, w większej pojemności.
By robertanisz
#546450
pale od dwóch miesiecy i kupiłem z efają dwie duże butle trendy więc innych smaków i firm nie znam
By jann
#546777
Próbowałem kawy i marlboro. Kawa jest ok jak to kawa z farsee natomiast marlboro to jeden z najgorszych i najobrzydliwszych liquidów jaki kiedykolwiek wapowałem. Co do trendy to szału też nie ma wg. mnie camel jest ok - czasami kupuje bo stoisko pod domem( ale to w ostateczności) reszta mi nie podchodzi a próbowałem chyba wszystkie , są lepsze i tańsze liquidy.
Awatar użytkownika
By quios
#546779
jann pisze:Próbowałem kawy i marlboro. Kawa jest ok jak to kawa z farsee natomiast marlboro to jeden z najgorszych i najobrzydliwszych liquidów jaki kiedykolwiek wapowałem. Co do trendy to szału też nie ma wg. mnie camel jest ok - czasami kupuje bo stoisko pod domem( ale to w ostateczności) reszta mi nie podchodzi a próbowałem chyba wszystkie , są lepsze i tańsze liquidy.


O tyle właśnie że marlboro dawniej było dobre, a teraz zajeżdża maggi i jeszcze nie wiem czym. Kawa albo jeszcze im została z dawnych czasów, albo nadal farsee im robi.
By POLTIKO dostawca
#547648
PucH2 pisze:To już nie ten sam LQ co kiedyś. Podejrzewam że te są w Polsce robione i rozlewane. Mimo że na opakowaniu pisze co innego.



Podejrzenia błędne !
Cały czas ta sama fabryka.
Po prostu gusta się zmieniają w stosunku do konkurencji
By aniaba
#547656
*CZAJNICZEK* Z Poltiko używałam Marl i coffe i bardzo mi odpowiadały.
By Majzel1989
#643251
Ja dzisiaj na spróbowanie kupiłem czekoladowego 18. Zaraz wszystko umyje i napełnię. Zobaczymy jaki jest naprawdę.
Awatar użytkownika
By zmstr
#649929
Ja wczoraj w butiku InMedio znalazłem te liquidy. Patrzę 21,10 za 10ml, o firmie nie słyszałem, więc myślę sobie, a co tam, trzeba spróbować. Wziąłem smak "Dawidow" 11mg, zalałem do mojej Vivki z nową grzałką i.... hmmm.... smak iście analogowy.... Z tym, że ten analog najpierw był zgaszony, a potem odpalony od nowa - specyficzny smak peta z czasów liceum, gdy gasiło się fajkę jak nauczyciel szedł. Nie wiem czy to wada, czy zaleta. Nawet ocenić tego nie potrafię czy mi smakuje :) Jednym słowem coś dziwnego, co na czysto nie zniósłbym na dłuższą metę i dopiero po domieszaniu Pinacolady od Hangsena (Sensation) w stosunku 0,5ml Hangsena na 2ml Poltiko daje fajny smaczek.
Awatar użytkownika
By awruk
#684323
Liquid Poltiko zielone marlboro med - najgorszy shit jaki kiedykolwiek miałam nieprzyjemność spróbować. Smakuje jak napar z popielniczki pełnej mentolowych viceroy'ów.
By user
#699311
Wasze opinie o liquidach Poltiko.Piszcie które Wam przypadły do gustu a które nie bardzo. *CZAJNICZEK* i jak ten liquid wypada w waszych oczach.
Znalazłem dziś w kiosku w osiedlowym Centrum Handlowym takie właśnie w cenie 20 zeta za 15 ml. i trochę byłem w szoku, gdyż wcześniej się nie spotkałem z tymi liquidami Poltiko.
Na ich stronce internetowej są nawet w cenie 17,50 zeta za 15 ml.
By misiaty
#716028
kup blueberry(jagoda) jesli lubisz slodkie smaki, a z miety to salem mild, czuc miete i lekki posmak tytoniowy... lim smakuje jak jakies lekarstwo, marlborlo da sie palic, ale gryzie w gardło, truskawki w ogole nie czuc prawie, bardzo delikatna jest w smaku. kupuje ich lq od roku, teraz zmienili dystrubucje, jak trafisz na produkt bez ulotki w kartoniku to znaczy ze dostales starą partie, stara partia jest gorsza, ja jak szukam w moim sklepie smakow to otwieram i sprawdzam czy jest mini ulotka to znaczy ze to nowa partia i jest lepszy smak. ale wg mnie blueberry to mistrzostwo swiata^^
By user
#716368
Dzięki @misiasty.A używał ktoś smak cola,jaśmin,piwo,pinacolada,cynamon,binson i heges[tytoniowy],melon,mango,amaretto,smak-śmietanka,555-nawet jest też,mild seven[tytoniowy],cml też mają.Mają dużą ilość ciekawych smaków.Nie spotkałem się wcześniej z takimi jak piwo,jaśmin,bez,cola,cynamon no i śmietanka,hehe...
Awatar użytkownika
By Mutango
#717000
Czasem popalam tytoniowy Poltiko CML Med. Szału może nie ma, ale od czasu do czasu można powapować.

Poltiko Marl High jak dla mnie jest zabójczo mocny. Potężny kop, ostro gryzący w gardło. Coś dla mocnych zawodników, ja w każdym bądź razie nie jestem w stanie tego palić ;)
Niemniej jednak, może to co teraz napiszę będzie herezją, ale czasem kupuję ten liquid i traktuję go jako aromat oraz źródło absolutu tytoniowego do moich samogonów. Otóż do 10ml bazy dodaję około 15-20 kropel powyższego liquidu, później dodaję jeszcze inny aromat w zależności od potrzeb... W ten sposób moje samogony uzyskują oryginalną, przyjemną nutę tytoniową w tle, którą zazwyczaj bardzo trudno jest uzyskać w normalnych samogonach. Koszty takiego samogonu nie podwyższają się bardzo, bo liquidu który w tym przypadku jest tylko dodatkiem, wystarcza na długo :)
By user
#717709
Mutango pisze:Niemniej jednak, może to co teraz napiszę będzie herezją, ale czasem kupuję ten liquid i traktuję go jako aromat

Ja też mieszam np.Provog tobacco o smaku rzepy surowej dodaję kilka kropel do czegoś.Ostatnio Miałem sznurek mokry po arbuzie i zaburzył mi smak ulubionego MB mild -same sznurki mokre zchrzaniły mi smak MB ale dodałem kilka kropel Provog Tobacco i smak całkiem fajny wyszedł.
By misiaty
#718171
ja paliłem 14 mg z poltiko, teraz pale 18... gdy paliłem 14 to siegałem po analoga.... 18 powodują u mnie takie cos, że jak patrze na analoga to rzygac mi sie chce. u nas najbardziej schodzi camel z poltiko z tego co sie dzisiaj dowiedzialem. ogolnie co jest potrzebne do wymieszania wlasnego lq?
By maniack
#767161
Smak jabłkowy hmmm... 0/10? Dobra, może 2/10, czuć jabłko, ale też tekturę i chemię. Dla pewności przepaliłem grzałkę, nie pomogło. Ciężkie to do palenia. Chciałem koniecznie mieć coś innego niż BM Carmel Mocha, bo mnie znużyło, ale nie spodziewałem się takiego dramatu.
Awatar użytkownika
By kuuubicki
#815631
nie nadają się do wapowania :C próbowałem mango high i menthol low i ZDECYDOWANIE NIE POLECAM ;/
Awatar użytkownika
By terror
#1027839
Zakupiłem jabłko (chyba skusiła mnie cena). Zapach - lekko wyczuwalna nutka jabłka. Smak podczas wapowania - ciężko określić ale na pewno nie czuć tam jabłka. Lekko słodki, trochę mdły i gryzie w gardło. Nie nadaje się do dłuższego wapowania. Zdecydowanie odradzam.
ursa nano miga 3 razy na biało

Przy włożonym podzie przy zaciąganiu się dioda mig[…]

https://i.ibb.co/Q6VVz26/freemax-gal[…]

JBL SMOKE BOX (JBL GO E-PAPIEROS)

Witam forumowiczów. Jest to mój pierwszy post w[…]

Jak to jest z tymi deserówkami?

Witajcie :wink: Temat troszke nostalgiczny bym p[…]

UWAGA! Na blogu Starego Chemika BARDZO WAŻNE informacje! Dotyczą zdrowia i życia.