EPF
By Parownik CM
#994116
Chce wspomniec ze walczyc mozna na kilku frontach. A jednym z nich jest tez "Pokaż twarz".
http://www.vapourfaces.eu/?lang=gb
Pokazmy ze nie jestesmy anonimowa grupa, tylko realnymi postaciami.
Do tej chwili udzial wzielo 2333 osob z calej Europy i nie tylko, jednak ani jednej twarzy z polski.
Akcja toczy sie dopiero od kilku dni i kto ma ochote to sedecznie zapraszam. Trzeba zaladowac wlasne zdjecie tak aby widoczna byla twarz i na zdjeciu moze byc tylko jedna osoba. Prosze wpisac imie i nazwisko, oraz kraj z ktorego sie pochodzi.
Jest zagwarantowane ze zdjecia nigdy nie opuszcza tej strony internetowej i nie zostana uzyte do innych celow.

Z waperskim pozdrowieniem, Parownik.CM
By Parownik CM
#994126
jest tam, jest. Niestety po ponad 25 latach emigracji, jest tam pod inna flaga.
By Parownik CM
#994129
Flagi sa wprowadzane przez organizatorow, niestety z opuznieniem. Dlatego tez jest wazne jest aby podac "Poland" jako panstwo.
Awatar użytkownika
By Donayo
#994130
Ja już jestem :)
Parownik CM, dzięki za cynk, trzeba wspierać e-palenie na wszelkie możliwe sposoby :)

EDIT:
Jako, że widzę, iż niektórzy dodają byle jakie zdjęcia, pamiętajcie o tym:
Parownik CM pisze:Trzeba zaladowac wlasne zdjecie tak aby widoczna byla twarz i na zdjeciu moze byc tylko jedna osoba
Ostatnio zmieniony 15 lut 2014, 02:13 przez Donayo, łącznie zmieniany 2 razy.
By Parownik CM
#994132
Tu Video zachecajace ( niestety po Angielsku)
https://www.youtube.com/watch?v=4IJub2IzgKs

-- [scalono] 15 lut 2014, 03:23 --

Jak juz pisalem, chodzi o twarze a nie tam jakies zachody slonca. Dlatego prosze nie brac przykladu ze Skorpiona, lub wodnika. Mysle ze to zdjecia i tak zostana usuniete. Akcja, nazywa sie "Pokaż twarz".

-- [scalono] 15 lut 2014, 03:36 --

no i prosze, juz ich nie ma. Choc ja nie mam z tym nic wspolnego. Lesz jak juz pisalem i podkreslam, chodzi o to by pokazac tym w Bruxeli, ze my istniejemy i ze kazdy nas jest prawdziwym czlowiekiem. Kazdy z nas posiada wlasny prawdziwy zyciorys.

-- [scalono] 15 lut 2014, 03:42 --

Oo przepraszam, widze ze w ciagu ostatniego dnia, wprowadzili zmiane. Flaga pojawia sie automatycznie po wprowadzeniu Panstwa.
Awatar użytkownika
By Fisherking
#994149
Parownik CM pisze:...
Jest zagwarantowane ze zdjecia nigdy nie opuszcza tej strony internetowej i nie zostana uzyte do innych celow.

Z waperskim pozdrowieniem, Parownik.CM

eeee...co raz trafi do sieci zostanie w niej po wieki
By Parownik CM
#994174
tak, ale tylko jesli sie ma twarz ze mzna nia dzieci straszyc. A na serio, gdy pomysle ile i jakie zdjecia ludzie na FB wstawiaja, to jedno wiecej czy mniej, tez nie powinno odgrywac wielkiej roli.
Awatar użytkownika
By Fisherking
#994485
to prawda, jednak formuła o nie opuszczaniu serwisu... - niefortunna :)
Awatar użytkownika
By Kszywho
#994547
Parownik CM pisze:Jest zagwarantowane ze zdjecia nigdy nie opuszcza tej strony internetowej i nie zostana uzyte do innych celow.

Z waperskim pozdrowieniem, Parownik.CM


Dział kawały i inne śmieszności jest gdzieś indziej. Zagwarantujesz mi to na piśmie? Kurde, pomijając ideę akcji, to ten Twój wpis rozśmieszył mnie na maksa.
Awatar użytkownika
By Cezar
#994565
A się pokazałem...
W dzisiejszych czasach i tak anonimowość jest złudna ;)
pozdrawiam
Awatar użytkownika
By Miotła
#994654
Parownik CM pisze:, jednak ani jednej twarzy z polski.


Co ty za farmazony pierdzielisz, jak chociażby moja krzywa facjata z samego początku się tam znalazła i było zaznaczane skąd...
Awatar użytkownika
By Landor
#994677
Kolego Parownik CM, dzięki za cynk :-)
Jestem i ja :-)
Awatar użytkownika
By Donayo
#994685
Fajna sprawa, bo można sobie chociaż zobaczyć niektórych użytkowników :)
Co do sprawy ze zdjęciami na stronie, uważam, że w necie krąży tyle głupich zdjęć, że nasze twarze nikogo nie zainteresują nawet jeśli gdzieś wypłyną :)
Awatar użytkownika
By Cezar
#994972
Donayo pisze:... uważam, że w necie krąży tyle głupich zdjęć, że nasze twarze nikogo nie zainteresują nawet jeśli gdzieś wypłyną :)


Chyba, że ktoś jest selebrytom lub inną gfiazdom :drinkb
Awatar użytkownika
By Kszywho
#994980
Donayo pisze:Fajna sprawa, bo można sobie chociaż zobaczyć niektórych użytkowników :)
Co do sprawy ze zdjęciami na stronie, uważam, że w necie krąży tyle głupich zdjęć, że nasze twarze nikogo nie zainteresują nawet jeśli gdzieś wypłyną :)

A dałeś pełne imię i nazwisko? W necie tak naprawdę mało krąży zdjęć w połączeniu z imieniem i nazwiskiem. Anetka i ta druga <nie chce mi się szukać> co zapodały swe focie po apelu nie podały nazwiska, więc jak to jest? Trzeba podawać pełne dane czy nie?

Ps. Na lokalnych spotach poznasz wiele mordeczek osobiście. Faktycznie lepiej się pisze na przykład do Logera wiedząc jak on wygląda :mrgreen:
Awatar użytkownika
By jupiajo
#995005
Ciekawostka: pierwsza strona, druga kolumna, w okularach na białym tle.

Dobra inicjatywa, daje do reki specyficzny argument.
Awatar użytkownika
By pino80
#995081
Dodane a co tam
Awatar użytkownika
By roscislaw
#995652
a czy to to moze miec jakas moc sprawcza? w czyms pomoc? czy to moze jakas nowa odmiana fejsbuka?
jakiez zlo drzemie w tym plugawym przedsiewzieciu?

sam swojej szkaradne facjaty nie pokaze, ale wlasnej matki?dlaczego nie? :D tylko czy to ma sens?
Awatar użytkownika
By slavo22
#995690
Myślę że chodzi m.in. o uświadomienie euroosłom że za każdym listem czy petycją stoją ludzie, nie tylko literki czy cyferki. Czy organizatorzy akcji mają jakiś szatański plan? Nie wiem.
Awatar użytkownika
By Ceberebek
#998140
Julia pisze:Jak :wink: sortuje się "flagami"?

No właśnie?Da się posortować państwami?

Donayo pisze:EDIT:
Jako, że widzę, iż niektórzy dodają byle jakie zdjęcia, pamiętajcie o tym:
Parownik CM pisze:Trzeba zaladowac wlasne zdjecie tak aby widoczna byla twarz i na zdjeciu moze byc tylko jedna osoba

I nie może być w "chmurze" :(
Mojego "zadymionego" nie przyjęło :lol:
Awatar użytkownika
By Szaddam
#998151
I siebie dodałem! Nie się wystraszą, a co? ;)
Awatar użytkownika
By jch-root
#999045
"Raz kozie śmierć" ;D
Awatar użytkownika
By e_sat
#999152
Treść płynąca z tych twarzy, zdjęć dociera do mnie dobitnie...super sprawa :) Zauważyłem, że Niemcy są wapowcami number one w Europie :)
Poza tym widać, że to trafia do starszych generacji takich jak ja....do tzw. wg młodzieży "dziadków" :)) Nie mam pod ręką zdjęcia, by siebie tam ulokować :)) Ale trzeba w weekend sobie sprawić fotę i dodać. Jestem za !! ++++++ :)
By Parownik CM
#1000922
Tylko dla informacji. Pomysl ten powstal na jednym z Niemieckich Forum. Calosc potem zorganizowalo i udostepnilo strone, Niemieckie czasopismo dla E-palaczy: "Dampfer Magazin"
Pozdrawiam.
ursa nano miga 3 razy na biało

Przy włożonym podzie przy zaciąganiu się dioda mig[…]

Joyetech EGO NexO-kolejne AIO

https://i.ibb.co/SQjhFKf/vape-poland[…]

Pierwszy e papieros

Witam. Chcialbym zakupic swojego pierwszego e papi[…]

Hej, leżał epet w plecaku i gdy wracam po godzinie[…]

UWAGA! Na blogu Starego Chemika BARDZO WAŻNE informacje! Dotyczą zdrowia i życia.