EPF
Akumulatory stosowane w e-papierosach.
By kaczmar25
#1682769
Witam.. jestem nowy na forum więc sorry za ewentualne błędy.. Mam do was takie pytanie.. jestem posiadaczem od wczoraj sx mini m i w sklepie kupiłem do niej aku 3000 mAh... dzisiaj w pracy bateria starczyło tylko do 14 a jadę na subtank mini i niklu.. na alledrogo widziałem bateria co mają 12000 mAh.. Co powiecie czy następny się do tego sprzętu?
Link do baterii http://www.allegro.pl/ShowItem2.php?item=5284429624
Awatar użytkownika
By Peter007
#1682770
Jeśli ten badziew ma chociaż 2000mAh to byłoby nieźle. Omijaj taki syf szerokim łukiem, żeby Ci się krzywda nie stała.
Awatar użytkownika
By Goldi
#1682771
Zapomnij o tych 12000mAh. W porywach w tym aku będzie góra 1200mAh. Obecnie najbardziej pojemne nadające się do boxów o dużej mocy to LG HG2 i Samsung 30Q,obydwa o pojemności 3000mAh.
Awatar użytkownika
By rafii
#1682772
Nadają się bierz od razu 10 sztuk :P może podaj więcej parametrów Twojej baterii

TapaTalk
Awatar użytkownika
By Timi
#1682775
Goldi pisze:Zapomnij o tych 12000mAh. W porywach w tym aku będzie góra 1200mAh.

Mierzyłem takiego w Lii-500. Ma ok. 870mAh. Minęli się z prawdą jedynie o jakieś 1400%. :lol:

P.S.
Żeby nie było, że mam problemy z głową. Nie kupiłem go, tylko dostałem od żółtych braci gratis do latarki. :mrgreen:
Awatar użytkownika
By Drakkar
#1682783
kaczmar25 pisze:W sumie to taki http://www.allegro.pl/ShowItem2.php?item=6329017178

-- [scalono] 11 lip 2016, 20:36 --

Bo w sumie istic 50 w na grzalce 0.5 oczywiście zwykłej dawał radę cały dzień... niby fajny sprzęcik ale musiałbym mieć ze 3 akusy przy sobie żeby starczyło w pracy...

Jeżeli to akusy oryginalne to ich pojemność jest faktycznie 3000mAh i wysokoprądowych o większej nie znajdziesz.
Mnie starczają w Evicu i IPV na jakieś 12-15 godzin, grzałka SS lub Ti. Zależy jak często używasz. Jeżeli z ręki nie wypuszczasz to możliwe, że kilka godzin i pada.
By kaczmar25
#1682784
A może wiecie czy w Niemczech znajdę może coś pojemniejszego? Pytam się bo widzę że z laikami nie mam doczynienia

-- [scalono] 11 lip 2016, 20:47 --

W sumie kupiłem w Niemczech w jakiejś sieciowce... A tak to jakoś specjalne długo nie kopciłem raczej oszczedzalem baterie... Czyli jest to głupi pomysł z zakupem tamtej... Alternatywa to dokupić jeszcze dwa aku i ładowarkę..
Awatar użytkownika
By Donayo
#1682789
Nie znajdziesz bezpiecznych i wydajnych aku o pojemności większej niż te 3000mAh.
No chyba, że zainwestujesz w moda na 26650.
By kaczmar25
#1682790
W sumie kupiłem w Niemczech w jakiejś sieciowce... A tak to jakoś specjalne długo nie kopciłem raczej oszczedzalem baterie... Czyli jest to głupi pomysł z zakupem tamtej... Alternatywa to dokupić jeszcze dwa aku i ładowarkę.. W sumie się aktualizowalem go jeszcze może to by pomogło.

-- [scalono] 11 lip 2016, 20:55 --

Nie no zainwestowalem w niego 180 euro.. muszę coś wymyślić... Ale dzięki wszystkim za radę Pozdrowionka
Awatar użytkownika
By Donayo
#1682806
Mod z aku + 2 zapasowe aku to moje EDC :)
Nie widzę problemu w noszeniu dwóch aku w pudełku do tego przeznaczonym, ponieważ noszę "tytkę" :D
Jeśli chcesz mieć dużo prądu, raczej nie masz innego wyjścia.
By kaczmar25
#1682812
Spoko chyba tak muszę zrobić.. a jaką ładowarkę polecisz która w razie potrzeby naładuje mi aku w miarę krótkim czasie ? Bo wiadomo.. jest tego tyle że nie wiadomo co wybrać

-- [scalono] 11 lip 2016, 21:21 --

Spoko chyba tak muszę zrobić.. a jaką ładowarkę polecisz która w razie potrzeby naładuje mi aku w miarę krótkim czasie ? Bo wiadomo.. jest tego tyle że nie wiadomo co wybrać
By kaczmar25
#1682820
W sumie ciekawa wydaje się pierwsza i trzecia opcja.. coś wybiorę.. w sumie wymyślą całkiem fajną maszynkę a nie wymyślą do niej porządnych ogniw.. no ale cóż..
Dzięki za pomoc
Awatar użytkownika
By Donayo
#1682821
Ja ze swojej strony mogę polecić jeszcze Liitokala Li-500.
4 sloty, poza ładowaniem masz w niej pomiar pojemności ogniwa.
Szybko nigdy nie będzie, bo zbyt wysokim prądem ładowania zajedziesz ogniwo.
W Li-500 możesz wybrać prąd, ale raczej nie zaleca się przekraczania 700mA.
ursa nano miga 3 razy na biało

Przy włożonym podzie przy zaciąganiu się dioda mig[…]

Joyetech EGO NexO-kolejne AIO

https://i.ibb.co/SQjhFKf/vape-poland[…]

Pierwszy e papieros

Witam. Chcialbym zakupic swojego pierwszego e papi[…]

Hej, leżał epet w plecaku i gdy wracam po godzinie[…]

UWAGA! Na blogu Starego Chemika BARDZO WAŻNE informacje! Dotyczą zdrowia i życia.