EPF
Masz problem techniczny lub odkryłeś ciekawe rozwiązania? Podziel się z innymi!
By Wojmistrz
#1783189
Zacznę od tego, że mieszkam w UK i nie wszystko mam do kupienia to co w Polsce. Do niedawna "popalałem" sobie tak dla pachnącego dymku i chmurki, która miała mnie psychicznie odizolować chociaż na sekundę od otoczenia (proszę o nie krytykowanie za to, to mój wybór). Jak można się domyśleć 0 nikotyny. Jako, że ze względu na charakter jednej z moich działalności mam dostęp do bardzo czystych składników jak gliceryna do analiz, robiłem sobie pseudo e-liquidy np z vg rozcieńczony spirytusem 4:1 i jakiś zapaszek, zazwyczaj truskawka lub cola. Postanowiłem ostatnio zmienić zapaszki na bardziej komercyjne i szukałem ich na jednym ze znanych miejsc do zakupów online. Opinie wybranego producenta masowo zachwalały niesamowite stężenie owych koncentratów i jako że trafiłem na promocję, kupiłem ich kilka rodzajów, a właściwie to kilkanaście. Ku mojemu zdziwieniu wszystkie są dwu lub trzyskładnikowe: Mono-propylene Glycol, flavorings oraz niektóre jeszcze ethanol. Według producenta są idealne do potraw, ciast, drinków i e-liquidów. Wykonałem sobie z nich kilka próbek od polecanych 2 kropel po takie z domieszką 10% i są paskudnie słabe. Ze względu na obecność PG postanowiłem wlać sam taki koncentrat i uważam, że no jest całkiem interesujący, a zapach nieco mocniejszy niż w moich produkcjach. Myślę, że 1:2 będzie dobrą proporcją i stąd pytania: czy to normalne, że koncentraty mają taki skład? Może to po prostu zwykły mocno aromatyzowany eliquid, a może to ja mam tak skrzywione wymagania? Jakoś się tak złożyło, że nie miałem okazji próbować nic poza 18mg nikotyny o zapachu klasycznego tytoniu.
Awatar użytkownika
By PucH2
#1783190
Nie ten produkt dostał się nie w te ręce. Takich koncentratów rozcieńczonych jest masę na rynku. Najlepsi w branży EIN to robią by się kropelkowanie zgadzało i zysk był większy. Z opisu wynika że trafiłeś kiepskie z segmentu spożywczego. Nawet słusznie nazwałeś tak rozcieńczone "aromatyzowany eliquid", i niewiele to odbiega od prawdy. Czy to bezpieczne? Nie wiem ale takich firm unikam. By znowu nie odkrywać koła na nowo to kupuj sprawdzone produkty i dobrze opisane na forach. Znajdziesz tam też spożywcze koncentraty z prawdziwego zdarzenia a nie siki rozrzedzone do granic możliwości (szumnie nazywane koncentratem).
By Wojmistrz
#1783193
Szukałem tych polecanych na forum jak Inawera, ale brak w miejscu w którym kupuję. Jacy międzynarodowi producenci są warci uwagi?
Awatar użytkownika
By kabacina
#1783194
Spróbuj odnaleźć np. Flavour West, Flavour Art... Zaraz tutaj koledzy pewnie podrzucą coś ciekawego ;)

Wysłane z mojego HTC One przy użyciu Tapatalka
By Wojmistrz
#1783303
..
Ostatnio zmieniony 25 maja 2017, 16:32 przez Wojmistrz, łącznie zmieniany 1 raz.
Awatar użytkownika
By .kokakola
#1783304
Niektóre firmy wysyłają za granicę. Jeśli chodzi o aromaty to ustawa ich nie obejmuje.
Awatar użytkownika
By refurbished
#1783380
Wpisałem w google "inawera uk" ... ale ja taki niedowiarek jestem.
I słusznie. Nie wierzyłem, że na to wpadłeś.
By Wojmistrz
#1783385
..
Ostatnio zmieniony 25 maja 2017, 16:32 przez Wojmistrz, łącznie zmieniany 1 raz.
Poszukiwany wyjątkowy parowniczek.

Hejo kochani, Przez lata korzystania z EIN przez […]

Smoant Levin PK-mały,wielki pod

https://i.ibb.co/k3tQNQN/vape-poland[…]

UWAGA! Na blogu Starego Chemika BARDZO WAŻNE informacje! Dotyczą zdrowia i życia.