EPF
Nie wiesz jaki model e-papierosa wybrać, który atomizer będzie pasował do danego zasilania? Zapytaj.
Regulamin forum: Przypominamy, że zgodnie z ustawą o ochronie zdrowia (...) zakazane jest publiczne zachęcanie do nabywania lub używania papierosów elektronicznych lub pojemników zapasowych. Jednakże nikt nie zabrania dzielenia się prywatnymi, subiektywnymi opiniami na temat produktów.
Awatar użytkownika
By Majutsu
Cześć,

Jako iż mój e-papieros - Vype eTank Pro ewidentnie się już wysłużył będę szukał jego następcy. Domyślam się jaki możecie mieć stosunek zarówno do ww. firmy jak i innych, często nieopłacalnych e-papierosów z ESW, ale naprawdę eTank Pro spełniał moje wszystkie oczekiwania - nie chmurzył jak parowóz, był mały i bateria starczała mi na cały dzień (dostarczam ok. 2-3ml liquidu dziennie). Widziałem, że w UK pojawiła się już druga generacja tego modelu, gdyby w Polsce był dostępny na pewno bym się na niego zdecydował. Prawdopodobnie jednak będę musiał szukać jakiegoś poda, i tutaj z racji na mnogość modeli pragnę się Was poradzić. E-papieros ma mi służyć do dostarczania nikotyny, zupełnie nie zależy mi na tym, żeby puszczał 'chmurę' a wręcz przeciwnie. Preferuję również vapować nie zaciągając się od razu do płuc - o ile się nie mylę zwie się to MTL. Cena? Bez większego znaczenia - w granicach zdrowego rozsądku.

Z góry dzięki za pomoc,

Pozdrawiam :)

Wielu z nas zastanawia się, jak zmieni się rynek w[…]

Problem z drag nano

Mam problem z podem drag nano ponieważ podczas ład[…]

Aromaty

Siemanko , po dłuższej przerwie wróciłem do vapowa[…]

Aegis solo nie chce się otworzyć

Korzystam z aegisa od sierpnia i nigdy jeszcze nie[…]

UWAGA! Na blogu Starego Chemika BARDZO WAŻNE informacje! Dotyczą zdrowia i życia.