EPF
Rzuciłeś palenie lub e-palenie? Podziel się z innymi jak to zrobiłeś!
Awatar użytkownika
By romeoo
#1265518
Moi drodzy. Pragnę pożegnać Was definitywnie. Od połowy 2014 "jechałem" na zerówkach, a od października 2014 nie miałem w ustach e-p czy też analoga (co miało wcześniej miejsce). Przygodę z e-p zaczynałem dzięki temu forum i dzięki poradom tu przeczytanym jestem dziś wolny. Pozdrawiam i życzę wszystkim uwolnienia z nałogu nikotynowego.
Awatar użytkownika
By matatiti
#1265534
@romeoo Gratuluję, że Ci się udało. Życzę dużo szczęścia w świecie wolnym od nałogu. Nie będzie Ci żal, że nie popufasz już sobie na nowych Tajfunkach czy Kajfunkach :) ? Żartuję :) Fajnie, że masz to już za sobą.
Jeszcze raz gratuluję i pozdrawiam.
Awatar użytkownika
By kocur
#1265540
Powodzenia na nowej drodze życia. :hat_low:
Awatar użytkownika
By Hunka
#1265541
Gratuluję. :D
Trzymaj się zdrowo i beznałogowo. :)
Awatar użytkownika
By pendzik
#1265716
Gratki. Jak się chce to można - jesteś dobrym przykładem. :beer:
Awatar użytkownika
By Fisherking
#1265722
gratuluję, zazdroszczę i obyś tu nie wrócił :)
Awatar użytkownika
By Tomy
#1265730
Brawo!
By AndyOO
#1265741
:yoda Mocy przybywaj, co bym i ja tak mógł :wink:
Gratulacje!
By marek_k62
#1265757
a znalazłeś sobie jakiś nowy nałóg????
:)
Możesz - na przykład - świecić tu przykładem ;)

Oczywiście Gratulacje!!!!
Awatar użytkownika
By Efka
#1265935
Gratulacje, trzeba brać przykład z takich ludzi jak Ty, może z czasem każdemu się uda podążać Twoim śladem :)

Wysłane z mojej Xperii Z przy użyciu tapatalka
Awatar użytkownika
By puzii76
#1266905
Zazdroszczam i gratuluję... ;-)
Awatar użytkownika
By e_sat
#1267008
I ja przyłączam się do gratulacji, my będziemy się starali podążać twoim krokiem i będziemy szli tak samo do celu, który ty osiągnąłeś :) Pozdrawiam
Awatar użytkownika
By Zefirek
#1267031
Również gratuluje :)
Ale mi te e-fajki smakują, tez już zeszłam z mocy do 6, mysle o zerówkach, ale żeby zupełnie odstawić?? :)
Może i kiedyś mi się uda, ale na dzień dzisiejszy jestem i tak bardzo zadowolona, prawie 5 lat bez analoga / po 35 latach palenia ćmików/ no i moc niska, zaczynałam od 18 albo i wyższej.

romeoo , obyś wytrwał :)
Awatar użytkownika
By koshtur
#1267173
Tylko podziwiać, ja jeszcze nie dorosłem do tego, chociaż nie wiem czy w ogóle chcę, wszystkiego dobrego
By Vapor333
#1267177
Z ciekawości czym zastąpiłeś epalenie.
Jakieś nowe hobby ?
Awatar użytkownika
By romeoo
#1267802
@Vapor333 W sumie to niczym nie zastąpiłem. :beer: Nerwa dostałem bo coraz częściej zdażało się mi sięgnąć po analoga. Popasłem się chemią z apteki tak ze 2 tygodnie i koniec. Z tym nałogiem jest tak samo jak z alkoholizmem, nie wolno nawet 1 macha ściągnąć po rzuceniu bo znowu się wróci do tego syfu. Mam nadzieję ,że mi się uda nie wrócić.
Awatar użytkownika
By Zefirek
#1267836
romeoo pisze:@Vapor333 W sumie to niczym nie zastąpiłem. :beer: Nerwa dostałem bo coraz częściej zdażało się mi sięgnąć po analoga. Popasłem się chemią z apteki tak ze 2 tygodnie i koniec. Z tym nałogiem jest tak samo jak z alkoholizmem, nie wolno nawet 1 macha ściągnąć po rzuceniu bo znowu się wróci do tego syfu. Mam nadzieję ,że mi się uda nie wrócić.

Tu się nie zgodze, jakies pol roku temu ktoś z moich gości zapalił analoga, wywiązała się dyskusja , no i mówie do znajomej, oki, daj macha, sorry ale myślałam że się porzygam :) na pewno do analogów bym nie wróciła.
co do e-papierosów, tego nie powiem na dzień dzisiejszy że przestane wapować, mi to zupełnie ćmiki zastąpiło, a co gorsza, bardzo mi smakuje, można wybierac w liquidach, smaczki zmieniać... pychota... zaznaczam że nie wapuję tytoniówek, wiec tak naprawdę odruch palenia został, ale preferencje się zmieniły
By Vapor333
#1268178
romeoo pisze:@Vapor333 W sumie to niczym nie zastąpiłem. :beer: Nerwa dostałem bo coraz częściej zdażało się mi sięgnąć po analoga. Popasłem się chemią z apteki tak ze 2 tygodnie i koniec. Z tym nałogiem jest tak samo jak z alkoholizmem, nie wolno nawet 1 macha ściągnąć po rzuceniu bo znowu się wróci do tego syfu. Mam nadzieję ,że mi się uda nie wrócić.


Dziękuje ci bardzo za przydatną radę.
Ja palę epapki dość długo i niestety niżej niż 11 mg nikotyny nie mogę zejść.
Awatar użytkownika
By kuuubicki
#1268502
Gratulacje !


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
Awatar użytkownika
By kotoj
#1268509
W pierwszej chwili pomyślałem, że żegnają tu forumowego kolegę, który odszedł do lepszego świata.
Awatar użytkownika
By pawel76
#1268512
Gratulacje, idę w twoje ślady. Nie śmiało zbliżam się do zerówek ( na razie od jutra będzie 1,0mg). Tak trzymać, nie wracaj do nałogu. :drinkb :drinkb :drinkb
Awatar użytkownika
By prymus140
#1268514
kotoj pisze:W pierwszej chwili pomyślałem, że żegnają tu forumowego kolegę, który odszedł do lepszego świata.

...i niech mu ziemia lekka będzie. :lol:
Smoant Levin PK-mały,wielki pod

https://i.ibb.co/k3tQNQN/vape-poland[…]

Zastanawiałeś się kiedyś, ile może kosztować najd[…]

UWAGA! Na blogu Starego Chemika BARDZO WAŻNE informacje! Dotyczą zdrowia i życia.