EPF
Masz problem techniczny lub odkryłeś ciekawe rozwiązania? Podziel się z innymi!
By adriano216
#1790777
Witam, mam mały problemik,otóż w baterii (istick 20W) pościerał się gwint i czekam na paczkę.... podkładam troche papieru żeby wkręcić clearek bo już miałem pościerane 2 razy . Sęk w tym że już nawet papier tego nie trzyma i ciągle wypada clear... muszę przetrwać 3 dni, czy ma ktoś z was jakąś poradę jak zrobić żeby sie trzymało ? może jakis klej taśma czy coś ??? Bardzo prosze o pomoc :| :| :|
Awatar użytkownika
By sikor370
#1790778
Obrazek
Awatar użytkownika
By PucH2
#1790779
Użyj kleju do gwintów. Np. firmy "Loctite"
Awatar użytkownika
By sikor370
#1790782
albo też nitka owinięta powinna pomóc
Awatar użytkownika
By sikor370
#1790786
nitka zadziała jak pakuły przy starych rurkach C.O.... tyle razy obwinięte żeby było dobrze :)
By adriano216
#1790788
ale już potem nie podkładać papieru jak owine tą nitką? bo drucika nie mam niestety
Awatar użytkownika
By e_sat
#1790793
Ty lepiej zastosuj klej, a dlaczego? A no bo to będzie najprostszy sposób dla Ciebie. Jak można Tobie tłumaczyć o ilości nitek, drucików...??? To trzeba czuć ile??? :) Ty jesteś z epoki, w której zaprzestano szkolić na tzw. zajęciach ręcznych tudzież indziej zwanymi zajęciami praktycznymi...Na takich zajęciach szyło się worek, do którego wsypywano groch ...taki worek z grochem, który był wspaniałym sprzętem na zajęciach wychowania fizycznego, szkolono cerowania materiałów, uczono jak przyszyć guzik, zawiązać sznurowadło i najważniejsze: Jak zrobić kisiel!!! :D Jak bardzo chciałbym wam pomóc, ale nie pomogę, bo ministerstwo od szkolnictwa ma swoje wizje kształcenia w szkołach PODSTAWOWYCH
By Krasnal45
#1790794
Poszukaj jakiegoś starego kabla z przedłużacza, z żelazka, z obojętnie czego, rozetnij (paluchów nie potnij), w środku są cieniutkie druciki. Owiń na gwint i wkręć w zasilanie. Jak będzie latać, owiń więcej. Tylko uważaj, żebyś zwarcia nie zrobił w środku
By adriano216
#1790795
e-sat zgadzam się z tobą kompletnie , sam jestem tego przykładem lecz nie wstydzę sie zapytać jeśli czegoś nie wiem nawet jeśli mam wyjść na debila. Dziękuje za rady :]
Awatar użytkownika
By sikor370
#1790797
bo ta nitką to trzeba tak zrobić żeby był styk/kontakt... więc weź lepiej tych drucików

Hej, leżał epet w plecaku i gdy wracam po godzinie[…]

nie chcę się włączyć

kupiłam oxva slim xpro w grudniu, nagle dzisiaj ni[…]

Około dwa tygodnie temu zrobiłem dwa liquidy z aro[…]

Baza nikotynowa

Siema. Tak jak w temacie. Poszukuję jakiegoś skle[…]

UWAGA! Na blogu Starego Chemika BARDZO WAŻNE informacje! Dotyczą zdrowia i życia.