EPF
Nasze własne produkcje
Awatar użytkownika
By mordek
#1432392
To je klon elektroniki iStick`a 50W.
By ernim
#1432396
Tak wiem że są przyciski, ale są one na tyle małe ze nie wyjdą poza obudowę i potrzebuję czegoś co by to robilo. Tak wiem że to klon
Awatar użytkownika
By Goldi
#1432397
ernim pisze:Ktoś cos?

Komu, czemu?
Awatar użytkownika
By psidzyndzel
#1432399
ernim pisze:Tak wiem że są przyciski, ale są one na tyle małe ze nie wyjdą poza obudowę i potrzebuję czegoś co by to robilo. Tak wiem że to klon

Popychacze poczebujesz :monkey:
By ernim
#1432402
No można to tak ująć psidzyndzel. Więc mógłby ktoś wkleić link do "popychaczy" :D
By ernim
#1432405
A cos bardziej w stylu isticka lub innych boxów?
Awatar użytkownika
By psidzyndzel
#1432407
W sklepach elektro poszukaj, do microswitchy plastikowych "popychaczy" ;)
By eQub
#1432488
Kolega wie że są w sklepach tylko link poczebny, ktoś coś ;)
Awatar użytkownika
By Zepsulo
#1432507
Aaaaa.... Sprzedam pomysł z czasów zamierzchłej elektroniki, kiedy radia były robione na tranzystorach :D
Taki starożytny tranzystorek w metalowej obudowie nadaje się idealnie na przycisk http://www.retroamplis.com/BC109
Tylko nawiercić dziurkę, uciąć mu nóżki i gotowe :D
Nie musi być BC109, może być BC107, albo inny BF244 z starego kumunistycznego radia.
I jest piękny, metalowy przycisk :D
Awatar użytkownika
By Lytek
#1432533
Całkiem ciekawy pomysł z zastosowaniem tranzystorów jako przycisków. Nie wypadną z otworu bo mają kołnierz.
Awatar użytkownika
By Zepsulo
#1432561
Prosty sposób, sprawdzony i fajnie wyglądający. Na spód tranzystorka-przycisku można dokleić jakiś kawałek elastycznej pianki, ale najlepiej zrobić wokół coś w rodzaju kołnierza. Na przykład z gąbki. Tak zrobiony przycisk nie będzie latał w obudowie. Sprawdzone, wypraktykowane w wielu wynalazkach ;)
Awatar użytkownika
By Zepsulo
#1432620
@jaro19591 dokładnie :D Ale będzie przyciskol! :D I nigdy nie wypadnie z obudowy, bez pomocy walca drogowego. Tylko przycisk będzie cięższy od akumulatora z obudową :D

@pawel_aa - BC211 to szkoda jak dobry, wszystkie spalone BC313 nadają się bardzo ;) I BSX59, BSX61. BSX60-16 byłoby mi szkoda popsuć ;)

Z diód LED 5mm też popełniałem przyciski, ale kołnierzyk jest maleńki i to tak na wygląd, nie do codziennego użytku.
Baza nikotynowa

Siema. Tak jak w temacie. Poszukuję jakiegoś skle[…]

ursa nano miga 3 razy na biało

Przy włożonym podzie przy zaciąganiu się dioda mig[…]

https://i.ibb.co/Q6VVz26/freemax-gal[…]

JBL SMOKE BOX (JBL GO E-PAPIEROS)

Witam forumowiczów. Jest to mój pierwszy post w[…]

UWAGA! Na blogu Starego Chemika BARDZO WAŻNE informacje! Dotyczą zdrowia i życia.