EPF
W TV, prasie, internecie o elektronicznych papierosach.
Awatar użytkownika
By SzamanDM
#1700929
Posłuchajmy bredzenia Pinkasa. Jakoś na lekkim kacu nawet ciśnienie mi nie skoczyło. Jest super!
http://www.polskieradio.pl/42/273/Artyk ... owelizacje

a potem może tej pieśni:


dla ludzi z Niemiec niestety bez teledysku:
Awatar użytkownika
By Deimond
#1700969
No cóż można dodać - wystarczy spojrzeć kto to mówi i wiadomo jak jest wiarygodny + oskarżenia o korupcję.
Moim zdaniem - koleś jest w szachu - ktoś ma na niego mocne materiały i każe mu występować przeciwko naszej sprawie otwarcie.

Moim zdaniem jest ofiarą jakiś zagrywek politycznych (patrz rezygnacja prokuratury z oskarżenia).
Ostatnio zmieniony 13 sie 2016, 16:25 przez Deimond, łącznie zmieniany 1 raz.
Awatar użytkownika
By Pude!lek
#1700973
Gdyby głupota i pazerność była akcyzowana, to pan "Różowy Otwór" nie wypłaciłby się do końca życia i na 3 pokolenia do przodu.


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
Awatar użytkownika
By jupiajo
#1700974
Czyli Ministerstwo Zagłady planuje drugi etap wyniszczenia podludzi.
Awatar użytkownika
By kch
#1700984
Kol. Deimond, co ty mówisz - przecież niejaki Pinkas jest czysty jak łza, potwierdził to prokurator z dwutygodniowym ponoć stażem, taki osesek prokuratorski....
Obawiam się, że jedyne, co może przeszkadzać "niejakiemu", to problem ze zmieszczeniem nosa, gdyż jako notoryczny łgarz musi mieć ten organ baaaardzo długi.
Po prawdzie cały ten bajzel powinien zainteresować CBA, może wystarczy zapytać min Ziobrę, dlaczego - będąc europosłem i będąc wtedy w brukselce - nie głosował przy niesławnej, tfu!, dyrektywie. Może nie mógł głosować przeciw a nie chciał za?

Dodam jeszcze:


I TYLE W TEMACIE...
Awatar użytkownika
By Deimond
#1700998
To ja mam inne skojarzenie :
Awatar użytkownika
By Zepsulo
#1701025
Nie wiem, ja tylko zwykły facet... Ale komentarz muzyczny jak najbardziej na miejscu. Jeszcze żeby trafiło i wbiło się w mózg, tego kolesia to by było fajnie. "jest super"
Pinkas gratuluję :) To z Pana się śmiejemy :)
też chciałbym muzyką ale jednak nie

DO PROSTEGO CZŁOWIEKA

Gdy znów do murów klajstrem świeżym
Przylepiać zaczną obwieszczenia,
Gdy "do ludności", "do żołnierzy"
Na alarm czarny druk uderzy
I byle drab, i byle szczeniak
W odwieczne kłamstwo ich uwierzy,
Że trzeba iść i z armat walić,
Mordować, grabić, truć i palić;
Gdy zaczną na tysięczną modłę
Ojczyznę szarpać deklinacją
I łudzić kolorowym godłem
I judzić "historyczną racją",
O piędzi, chwale i rubieży,
O ojcach, dziadach i sztandarach,
O bohaterach i ofiarach;
Gdy wyjdzie biskup, pastor, rabin
Pobłogosławić twój karabin,
Bo mu sam Pan Bóg szepnął z nieba,
Że za ojczyznę - bić się trzeba;
Kiedy rozścierwi się, rozchami
Wrzask liter pierwszych stron dzienników,
A stado dzikich bab - kwiatami
Obrzucać zacznie "żołnierzyków". -
- O, przyjacielu nieuczony,
Mój bliźni z tej czy innej ziemi!
Wiedz, że na trwogę biją w dzwony
Króle z pannami brzuchatemi;
Wiedz, że to bujda, granda zwykła,
Gdy ci wołają: "Broń na ramię!",
Że im gdzieś nafta z ziemi sikła
I obrodziła dolarami;
Że coś im w bankach nie sztymuje,
Że gdzieś zwęszyli kasy pełne
Lub upatrzyły tłuste szuje
Cło jakieś grubsze na bawełnę.
Rżnij karabinem w bruk ulicy!
Twoja jest krew, a ich jest nafta!
I od stolicy do stolicy
Zawołaj broniąc swej krwawicy:
"Bujać - to my, panowie szlachta!"
Awatar użytkownika
By SzamanDM
#1704262
http://biznes.gazetaprawna.pl/artykuly/ ... stawa.html

"Teraz niedopuszczalne będą już sytuacje, gdy jeden pracownik będzie palił elektroniczną fajkę np. w open space, podtruwając pozostałych członków załogi."

Szkoda tworzyć nowy wątek.
Awatar użytkownika
By Bart
#1704271
SzamanDM pisze:http://biznes.gazetaprawna.pl/artykuly/968716,tyton-przedsiebiorcy-ustawa.html

"Teraz niedopuszczalne będą już sytuacje, gdy jeden pracownik będzie palił elektroniczną fajkę np. w open space, podtruwając pozostałych członków załogi."

Szkoda tworzyć nowy wątek.


Pracuję w korporacji i od dawien dawna nie można było chmurzyć na open space'ach. Ja akurat robię na przestrzeni zamkniętej ale i tak kilka osób ze mną tam siedzi i to, że mogę korzystać z e-fajka to tylko dlatego, że nikomu to nie przeszkadza i się po prostu na to zgodzili.
Awatar użytkownika
By rzuwbuotny
#1704284
Mnie co innego rozśmieszyło. W sumie nie rozśmieszyło, tylko zdołowało, kogo wybierają na takie stanowiska.

Jarosław P. pisze: E-papierosy będą tak samo traktowane jak tradycyjne, gdyż są równie niebezpieczne dla zdrowia. Nie może więc być przyzwolenia na to, by używały ich dzieci oraz by korzystano z nich w przestrzeni publicznej.


I na co były te wszystkie badania, żeby udowodnić jak jest naprawdę? "Szkoda strzęmpić ryja"...
By Łukasz82
#1718290
@Slaw_ek
Jest to rzeczą straszną, kiedy pseudo znawcy wypowiadają się w tematach, o których pojęcia nie mają ale linia partii (jedynej słusznej nota bene) nakazuje wypowiedzi choćby najbardziej kuriozalne.
Zgodnie z maksymą wydukaną przez pana "Jojo" cyt: "Ciemny lud to kupi".
Jak już temat został poruszony to teraz należy wprowadzić strategię Goebbelsa.
Nie trzeba długo szukać jaką.
Ostatnio zmieniony 19 wrz 2016, 20:10 przez Łukasz82, łącznie zmieniany 1 raz.
Awatar użytkownika
By refurbished
#1718293
O co do k#%@y nędzy biega?

http://www.mz.gov.pl/aktualnosci/komuni ... ndyjskich/

Czyżby znowu wysoki poziom kompetencji Różowego? Jego Szef podpisuje wnioski o refundację leków na bazie marychy, ale po cichu, nic nie mówi podwładnym. Traktuje jak pieczarki pewnie.

Za głupi jestem, prosty chłopak z Brdyujścia, może kto wyłoży "jak krowie na rowie".

W stopce tego artykułu znalazłem uwagę, która spowodowała czyszczenie monitora:
Ministerstwo Zdrowia pisze:Ministerstwo Zdrowia dokłada wszelkich starań, aby zawarte w tym miejscu dane były rzetelne, wyczerpujące i aktualne. Jednak mają one charakter wyłącznie informacyjny i nie mogą stanowić podstawy do jakichkolwiek roszczeń.
By Łukasz82
#1718306
A tym czasem zawiesza się lekarza, który dzięki takiej terapii ograniczył ataki padaczki u dziecka z kilkunastu dziennie do kilku tygodniowo.
Ostatnio zmieniony 19 wrz 2016, 20:18 przez Łukasz82, łącznie zmieniany 1 raz.
Awatar użytkownika
By SzamanDM
#1718315
Według tego idioty trzy glejaki, które ustąpiły po kuracji to żaden dowód.
No pewno.
Miliony ludzi, którzy rzucili palenie tytoniu to też żaden dowód.
Awatar użytkownika
By Pude!lek
#1718316
Dzisiaj w TVN pan Różowy Otwór powiedział, że nie istnieje coś takiego jak lecznicza maryśka.
MZ chce także wycofać ze sprzedaży tzw. "Małpki" czyli małe flaszki z wódą. Twierdzą, że to dla zdrowia obywateli. Też uważam, że to dobre posunięcie. Po co się zadręczać malutką flaszką skoro od razu można walnąć trzy czwarte.


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
Awatar użytkownika
By e_sat
#1718325
Co raz to bardziej popadam w przygnębienie czytając to, co tutaj się podaję do poczytania i przetworzenia przez nasze głowy.... Dlaczego Polska zawsze chce być mądrzejsza od innych krajów, skąd my bierzemy te " mądre głowy " typu Pinkas? My cofamy się wciąż w rozwoju, pewno podobnie jak Kanada czy Australia ( dalekie nam kraje ) , bo tam są takie chyba rygorystyczne rozwiązania, może mają podobnych ministrów do naszych...
Awatar użytkownika
By SzamanDM
#1718329
Pude!lek pisze:Dzisiaj w TVN pan Różowy Otwór powiedział, że nie istnieje coś takiego jak lecznicza maryśka.
MZ chce także wycofać ze sprzedaży tzw. "Małpki" czyli małe flaszki z wódą. Twierdzą, że to dla zdrowia obywateli. Też uważam, że to dobre posunięcie. Po co się zadręczać malutką flaszką skoro od razu można walnąć trzy czwarte.


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk


Z tymi małpkami to niech lepiej uważają. Ś.p Lech ponoć bardzo je lubił. Śliski temat. Mogą być dymisje.
Awatar użytkownika
By kurok
#1718332
Raz w życiu kupiłem "małpkę" z krupnikiem i żołądkową gorzką. Krupnik totalnie mi nie podszedł, a żołądkowa jak dla mnie wypadła o lata świetlne gorzej niż niemieckie odpowiedniki.
W zasadzie nie piję żadnych wódek, ale gdyby nie owe "małpki" to wcale bym ich nie spróbował, więc jestem za ich całkowitym wycofaniem, zarówno w butelkach 100, 500, 700ml czy innych.
Smakowych, bezsmakowych, bez wyjątku. Wszystkie powinny zniknąć z rynku. Jasie wędrowniczki, malinki, wszystko jedno, bez wyjątku.
By Łukasz82
#1718335
Wszystko jest jasne. Za 3/4 wpłynie większa składka do budżetu ;)
Wypije człek parę razy 3/4 i małpka mu będzie za mało.
Budżet będzie syty i 500+ ma już finansowe pokrycie.
A że człowiek zmuszony do palenia analogów i picia większych ilości alko zejdzie szybciej z tego świata to nie dość, że dołoży się do budżetu to jeszcze nie trzeba go leczyć.
Podwójny zysk ;)

@kurok, nie bądź taki bezwzględny ;)
Niektórzy lubią się napić co nieco. Wszystko jest dla ludzi tylko głowę na karku mieć trzeba :)
Awatar użytkownika
By bulit73
#1718343
Łukasz82 pisze:Wszystko jest jasne. Za 3/4 wpłynie większa składka do budżetu ;)
Wypije człek parę razy 3/4 i małpka mu będzie za mało.
Budżet będzie syty i 500+ ma już finansowe pokrycie.
A że człowiek zmuszony do palenia analogów i picia większych ilości alko zejdzie szybciej z tego świata to nie dość, że dołoży się do budżetu to jeszcze nie trzeba go leczyć.
Podwójny zysk ;)



Jakoś trzeba eliminować przyszłych emerytów. Gdyby wszyscy dożyli to ZUS nie wyrobi.
A co do P. i jego wypowiedzi na temat leczniczej marihuany (to co chciałbym napisać nie przeszłoby cenzury) to ręce opadają. Powtarza to co kilkanaście dni wcześniej mówił jego szef R.
Awatar użytkownika
By Pude!lek
#1718405
Z tymi małpkami, to wina chyba kolegi @cimon. Pokazał na którejś fotce tu na forum, że trzyma samogon we flaszce po małym J. Walkerze i od razu jest reakcja MZ :)


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
Awatar użytkownika
By kurok
#1718927
10ml i max 20 procent. Ci co starali się bardziej niż musieli niech zdychają z pragnienia.
No i żadnego dowozu taksówką. To że mają kasę nie może ich zwalniać od dymania do sklepu.
Niech ludzie ich widzą.
Awatar użytkownika
By cannonn
#1718932
Tu chyba o wódkę chodziło.

TapTap

Hej, leżał epet w plecaku i gdy wracam po godzinie[…]

nie chcę się włączyć

kupiłam oxva slim xpro w grudniu, nagle dzisiaj ni[…]

Około dwa tygodnie temu zrobiłem dwa liquidy z aro[…]

Baza nikotynowa

Siema. Tak jak w temacie. Poszukuję jakiegoś skle[…]

UWAGA! Na blogu Starego Chemika BARDZO WAŻNE informacje! Dotyczą zdrowia i życia.