EPF
Masz problem techniczny lub odkryłeś ciekawe rozwiązania? Podziel się z innymi!
By Jakub94
#1790325
Witam, o tuż dzisiaj rano po ładowaniu moda (wbudowane akusy) wkręcam atomizer i gdy zaczął dotykać pinem to się rozgrzewał tylko, że problem w tym iż mod był wyłączony. I jak jest włączony to mogę sobie wejść w menu itd. To tak jakbym wziął akusa przyłożył pinem do + a kabelek do metalu obok pinu poprowadził. Nic nie wciskam a się grzeje WYŁĄCZONY nawet.

Z góry dziękuję za pomoc!
By djblack2577
#1790360
Jakub94 pisze:Witam, o tuż dzisiaj rano po ładowaniu moda (wbudowane akusy) wkręcam atomizer i gdy zaczął dotykać pinem to się rozgrzewał tylko, że problem w tym iż mod był wyłączony. I jak jest włączony to mogę sobie wejść w menu itd. To tak jakbym wziął akusa przyłożył pinem do + a kabelek do metalu obok pinu poprowadził. Nic nie wciskam a się grzeje WYŁĄCZONY nawet.

Z góry dziękuję za pomoc!

Jest zwarcie,to może być przyczyną, płytka lub kabelek styka z obudową i takie kwiatki się dzieją,lub jeszcze możliwości takie że przycisk fire uwalony jest i samoczynnie działa ,więc trzeba to sprawdzić,bo to niebezpieczne dla użytkownika

Wysłane z mojego Redmi Note 2 przy użyciu Tapatalka
ursa nano miga 3 razy na biało

Przy włożonym podzie przy zaciąganiu się dioda mig[…]

Joyetech EGO NexO-kolejne AIO

https://i.ibb.co/SQjhFKf/vape-poland[…]

Pierwszy e papieros

Witam. Chcialbym zakupic swojego pierwszego e papi[…]

UWAGA! Na blogu Starego Chemika BARDZO WAŻNE informacje! Dotyczą zdrowia i życia.