EPF
Masz problem techniczny lub odkryłeś ciekawe rozwiązania? Podziel się z innymi!
By lamsztajn
#1836887
Cześć wszystkim!

To jest mój pierwszy post po dłuższym czytaniu forum dlatego też proszę o wyrozumiałość:)
Od dłuższego czasu przymierzam się do zakupu pierwszego squonkera w życiu ale pomimo przeczytaniu wielu tematów zarówno tutaj jak i na innych stronach nie znalazłem satysfakcjonującej odpowiedzi...jakiego squonkera byście polecali zgodnie z poniższymi wymogami:
- 1 lub 2 akumulatory,
- elektroniczny mod,
- cena do 400 zł,
Myślałem o therionie bf ale nie jestem przekonany do wydania 500 zł za mod który według mnie ma taką cenę głównie za skórę "wunsza" :)

Będę wdzięczny za podpowiedzi.
Pozdrawiam Was serdecznie i życzę miłego piątkowego wieczoru.
Awatar użytkownika
By STRUNA
#1836932
Z dobrą elektroniką popatrz na asMODus Spruzza 80W Squonk Kit
Bardzo ciekawy sposób pompowania.
By lamsztajn
#1836946
Dzięki za podpowiedź. Tylko patrząc na trudność w dostępności i cenę to jeśli mialbym tyle wydać to juz wolalbym theriona bo ma chociazby dna ktorego asmodus nie ma. I tak, wiem że asmodus ma prawdopodobnie drugiego najlepszego chipa.

Oprócz tego asmodusa jest coś jeszcze wartego uwagi?

Wysłane z mojego HUAWEI VNS-L21 przy użyciu Tapatalka
Awatar użytkownika
By STRUNA
#1836952
lamsztajn pisze:Dzięki za podpowiedź. Tylko patrząc na trudność w dostępności i cenę to jeśli mialbym tyle wydać to juz wolalbym theriona bo ma chociazby dna ktorego asmodus nie ma. I tak, wiem że asmodus ma prawdopodobnie drugiego najlepszego chipa.

Oprócz tego asmodusa jest coś jeszcze wartego uwagi?

Wysłane z mojego HUAWEI VNS-L21 przy użyciu Tapatalka

Jaka trudność ?
Bardzo lubię DNA i ciężko mi się to pisze, ale teoretycznie asmodus ma lepszego chipa.
Ma lepszą reakcje i lepiej rządzi prądem niż DNA. Smak ten sam :zakrecony
By lamsztajn
#1836954
Ok, to chyba poszukam tego asmodusa. A co do trudności w znalezieniu to raczej w edym/vcp/sofly/smooke go nie znajde. Ale od czego jest internet więc będę szukal. Dzięki za pomoc!

Wysłane z mojego HUAWEI VNS-L21 przy użyciu Tapatalka
Awatar użytkownika
By matatiti
#1836959
Szukaj szukaj bo warto. Jak się porządnie przyłożysz do tych poszukiwań, to w jednym z brytyjskich sklepów (na literkę g) znajdziesz go w promocji za 96£. Do tego możesz skorzystać z kodu rabatowego i cena zaczyna się robić przystępna. Asmodus genialna elektronika i rewelacyjne gospodarowanie energią.
By lamsztajn
#1837117
Znalazłem go juz na wspomnianej stronie na g. Nie pozostaje mi nic innego jak go ściągnąć i serdecznie podziękować za podpowiedź.

Wysłane z mojego HUAWEI VNS-L21 przy użyciu Tapatalka
Poszukiwany wyjątkowy parowniczek.

Hejo kochani, Przez lata korzystania z EIN przez […]

Smoant Levin PK-mały,wielki pod

https://i.ibb.co/k3tQNQN/vape-poland[…]

UWAGA! Na blogu Starego Chemika BARDZO WAŻNE informacje! Dotyczą zdrowia i życia.