EPF
Zdrowotne aspekty e-palenia.
By lord21
#1885063
Witam, kupiłem pierwszego w swoim życiu e papierosa i mam problem ponieważ gdy się zaciągam od razu zaczynam kaszleć. Może jakoś źle to robię? E papieros to Smok stick prince, liquid mango twist.
By Jokerek7
#1885071
Pokasływanie na początku użytkowania e-papierosów jest normalnym zjawiskiem
Płuca muszą się przyzwyczaić to innego niż w przypadku papierosów pobierania nikotyny

Druga sprawa to ilość mg nikotyny jaką wapujesz
Możliwe, że jest ona zbyt wysoka


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
Awatar użytkownika
By 2dest86
#1885075
Za pewne jak na pierwszy raz to za duża moc liquidu, spróbuj na mniejszej zawartości nikotyny
By lord21
#1885095
Tylko ze wlasnie problem w tym ze zawartosc nikotyny w liquidzie wynosi 0, a kaszle jakbym mial pluca wypluc

Wysłane z mojego FRD-L09 przy użyciu Tapatalka
By Jokerek7
#1885108
Z własnego doświadczenia wiem, że po kilku dniach się przyzwyczaisz i kaszleć przestaniesz
Długo paliłeś papierosy tradycyjne ?


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
By Maskota
#1885110
Skoro startuje od zerówki to zakładam że nie palił, dopiero ma zamiar zaczać

Wysłane z mojego SM-A750FN przy użyciu Tapatalka
By Jokerek7
#1885111
Maskota pisze:Skoro startuje od zerówki to zakładam że nie palił, dopiero ma zamiar zaczać

Wysłane z mojego SM-A750FN przy użyciu Tapatalka

Niekoniecznie
Ja również przechodząc na jasna stronę mocy zacząłem od 0 później 12 później 6 i teraz 2,5


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
Awatar użytkownika
By STRUNA
#1885114
Czegoś chyba nie łapie.
Mając nałóg nikotynowy, przechodzę na E, żeby było zdrowiej, jednak organizm nadal domaga się nikotyny.
Jeśli przechodzę na 0mg. to lepiej wcale nie przechodzić. Rzucić wszystko w dup...
Awatar użytkownika
By Grabek902
#1885136
STRUNA pisze:Czegoś chyba nie łapie.
Mając nałóg nikotynowy, przechodzę na E, żeby było zdrowiej, jednak organizm nadal domaga się nikotyny.
Jeśli przechodzę na 0mg. to lepiej wcale nie przechodzić. Rzucić wszystko w dup...
Brawo ty popieram. Zejdź stopniowo np z 6 albo jak kolega pisze.

Wysłane z mojego ANE-LX1 przy użyciu Tapatalka
Awatar użytkownika
By bulit73
#1885144
Grabek902 pisze:
STRUNA pisze:Czegoś chyba nie łapie.
Mając nałóg nikotynowy, przechodzę na E, żeby było zdrowiej, jednak organizm nadal domaga się nikotyny.
Jeśli przechodzę na 0mg. to lepiej wcale nie przechodzić. Rzucić wszystko w dup...
Brawo ty popieram. Zejdź stopniowo np z 6 albo jak kolega pisze.

Czy Ty czytasz co inni piszą, czy tylko klepiesz posty, żeby klepać? A może nie rozumiesz co @STRUNA napisał :wink:
By lord21
#1885157
Problem rozwiązany, tak jak pisaliście musiałem się przyzwyczaić do efajki. Popaliłem trochę i kaszel zniknął prawie całkowicie.
ursa nano miga 3 razy na biało

Przy włożonym podzie przy zaciąganiu się dioda mig[…]

https://i.ibb.co/Q6VVz26/freemax-gal[…]

JBL SMOKE BOX (JBL GO E-PAPIEROS)

Witam forumowiczów. Jest to mój pierwszy post w[…]

Jak to jest z tymi deserówkami?

Witajcie :wink: Temat troszke nostalgiczny bym p[…]

UWAGA! Na blogu Starego Chemika BARDZO WAŻNE informacje! Dotyczą zdrowia i życia.