EPF
Masz problem techniczny lub odkryłeś ciekawe rozwiązania? Podziel się z innymi!
By Task Manager
#1863302
Witam
kupiłem sobie pierwszego e-papierosa (endura t20 to chyba pełna nazwa) wiem że tani ale nie chciałem wyrzucać dużo kasy na początek. poza tym zakupiłem wraz z tym kilka liquidów, a jako pierwszy zalałem bananowy i tu jest problem, nie czuję wql smaku od samego początku, a jak już coś czuję to takie drapanie w gardle i posmak lub uczucie jakbym zaciągnął się dymem od gaszonej zapałki

wszystkie porady i uwagi mile widziane bo jak już powiedziałem, zaczynam dopiero przygodę z e-papierosami :)
Awatar użytkownika
By Gabriel
#1863304
Pewnie grzałka w Twoim e-papierosie jest do niczego ( często się to zdarza przy fabrycznych grzałkach,niestety ) kuleje transport liquidu. Wymień grzałkę na nową.
By Task Manager
#1863308
ok
a może to być powód czegoś innego jeszcze np że za mało płynu nalałem czy coś

a jeszcze tak przy okazji zapytam
załóżmy że kupiłem tą wymienną grzałkę z tego samego sklepu co samego papierosa (e-dym.pl) czy problem nadal będzie występował to obejmuje to gwarancja czy coś w tym stylu?
By marti701
#1863314
Na wieku od pudełka jest instrukcja. Przy pierwszym użyciu należy zalać baniak do poziomu max i odczekać co najmniej 3 minuty zanim zaczniesz wapować.
Mało płynu, to ile? Kropla? Dwie?
Teraz jak przyjarałeś grzałkę, to będzie już walić spalenizną. Jaki liquid posiadasz?
Obrazek
By Task Manager
#1863317
ok dzięki bo jak już powiedziałem to mój pierwszy raz, ale człowiek uczy się na błędach jak to się mówi

a liquid aktualnie banan (napisałem to też w temacie)
Baza nikotynowa

Siema. Tak jak w temacie. Poszukuję jakiegoś skle[…]

ursa nano miga 3 razy na biało

Przy włożonym podzie przy zaciąganiu się dioda mig[…]

https://i.ibb.co/Q6VVz26/freemax-gal[…]

JBL SMOKE BOX (JBL GO E-PAPIEROS)

Witam forumowiczów. Jest to mój pierwszy post w[…]

UWAGA! Na blogu Starego Chemika BARDZO WAŻNE informacje! Dotyczą zdrowia i życia.