EPF
wszystko związane z czyszczeniem i konserwacją e-papierosów.
Awatar użytkownika
By arczi
#120397
Witam. Jako, że jestem początkującym e-palaczem w miarę sumiennie przeglądałem to forum w nadzieji, iż zdobyte tu wiadomości pozwolają mi w miarę efektywnie eksploatować e-fajeczkę. Posiadam Milda 201 Pen. Moim priorytetem w wyszukiwaniu interesujących mnie postów było czyszczenie atomizera. Sposobów na powyższe było tu ... Jednak jak to zwykle bywa złotego środka brak. Mając na względzie znikome doświadczenie, a raczej jego brak po tygodniowym katowaniu mego Milda zdobyłem się na odwagę czyszczenia atomka w sposób jak mi się zdaje bardzo bezpieczny. Wzorem niektórych właścicieli e-cybuchów atomizer odstawiłem na ręcznik papierowy celem spłynięcia z niego niechcianego "syfu" (24h). Po tej operacji nie zauważyłem, aby na ręczniczku papierowym pokazała się choć jedna kropla. Następnie atomka przedmuchałem sprężonym powietrzem z obu stron. Odstawiłem na ok. 8 h, następnie załadowałem nowy wkład (kardridż), odczekałem jakieś 2h i odpaliłem. Efekt- masakra. Nic mocy, 0 dymu. Po około 2h powtórka palenia. I znowu 0 dymu, 0 mocy. Załamany siedząc w pracy zacząłem pisać pismo reklamacyjne do Milda. Jednak wcześniej położyłem atomka na kaloryferku. Przed samym wysłaniem atomizerka do reklamacji-myślę sobie spróbuj jeszce raz. I o dziwo zakopcił i w miechy tak dał, jakby był całkiem nowy. Stąd ma radość i mój post.
Pozdrawiam.

P.S.
Widać sucho musi być.
Awatar użytkownika
By naits
#120408
trzeba go rozruszać zakropić dobrze, po umyciu w spirytusie też z początku nic nie dymi

Hej, leżał epet w plecaku i gdy wracam po godzinie[…]

nie chcę się włączyć

kupiłam oxva slim xpro w grudniu, nagle dzisiaj ni[…]

Około dwa tygodnie temu zrobiłem dwa liquidy z aro[…]

Baza nikotynowa

Siema. Tak jak w temacie. Poszukuję jakiegoś skle[…]

UWAGA! Na blogu Starego Chemika BARDZO WAŻNE informacje! Dotyczą zdrowia i życia.