EPF
Masz problem techniczny lub odkryłeś ciekawe rozwiązania? Podziel się z innymi!
By pmk170
#1786353
witam,
mam IJusta S
czy całkowite wyłączenie się baterii oznacza jej całkowite rozładowanie?
podłączyłem baterie pod ładowarkę i pali się czerwona lampka, jak poznam że bateria jest w pełni naładowana?
czy można w trakcie ładowania odłączyć baterie - popykać i z powrotem podłączyć pod ładowanie?
ile ma trwać pierwsze ładowanie?
z góry dziękuję i pozdrawiam
By pmk170
#1786365
Niepokoi mnie to, że całkowicie straciła moc, po prostu przestała działać, podłączyłem ją pod ładowanie i zobaczymy, co ciekawe od pierwszego użycia paliłem pełne dwa dni i wypaliłem trzy pełne parowniki, a tak na marginesie baterie można reklamować?
By Szym87
#1787208
Tylko, że pewnie sprzedawca nie będzie chciał takiej baterii przyjąc do reklamacji.
Nie daj się spławic bo to jego zas.... obowiązek ( nie mówię po pół roku, ale skoro jak piszesz sprzęt ma parę dni to na pewno masz prawo dochodzic swoich racji )

Mi z baterią z ijusta 2 się udało, więc pewnie tobie też się uda
By Sqerlo
#1787303
Jak bateria ma kilka dni i nie będzie działać to możesz zgodnie z polskim prawem zadać natychmiastowej wymiany na nową a nawet zwrotu pieniędzy. Jest na to ustawa, wiem bo korzystałem jakiś czas temu na znanej wysepce. Trzy telefony sprzedawcy do pracodawcy i załatwione:)
By chemik86
#1787328
Mi padła bateria po czterech miesiącach używania i w sklepie została wymieniona na nową w ramach gwarancji bez problemu . Na baterie było 6 miesięcy gwarancji, aczkolwiek nie wiem czy to zależy od sklepu czy od jakichś odgórnie ustalonych przepisów.

Wysłane z mojego 5065X przy użyciu Tapatalka
By Sqerlo
#1787340
Gwarancji producent może dać i 6 miesięcy, ale rękojmia w Polsce obowiązuje przez dwa lata. Tylko przy składaniu reklamacji trzeba się powołać na rękojmie nie gwarancję.
By pmk170
#1787427
nie bardzo wiem co to jest rękojmia? na czym to polega? jeżeli chodzi o baterie to te w ijust s całkowicie się wyłączają przy całkowitym rozładowaniu, sprawdziłem - po prostu podłączyłem ją pod ładowanie i działa, był też szybki telefon do serwisu - potwierdzili, widać ten typ tak ma
Awatar użytkownika
By Donayo
#1787469
Jakoś od początku ten temat wydawał mi się dziwny.
Miałeś naładowane aku, wapowałeś, zjechałeś aku do minimalnego napięcia i musiałeś naładować.
To raczej dość normalne i oczywiste, więc nie rozumiem problemu.
Co do rękojmi, wujek Google nie gryzie :P
Szukam czegoś dobrego

Dzień dobry. Mój drugi post tutaj, a zarazem wiem,[…]

Problem z paleniem w OXVA slim pro.

Siema, Mam dość irytujący problem z OXVA slim pro[…]

Liquider

Miał ktoś do czynienia z tymi liquidami? Jak wraże[…]

Premium liquidy

Próbowałem dużo różnych liquidów i sytuacja jest t[…]

UWAGA! Na blogu Starego Chemika BARDZO WAŻNE informacje! Dotyczą zdrowia i życia.