EPF
Masz problem techniczny lub odkryłeś ciekawe rozwiązania? Podziel się z innymi!
By M8Cher
#1822062
Szybka odpowiedź na pytanie i do zamknięcia bedzie.
1. Szukam parownika do Pico 25 80W, moze byc RBA ale na początek fabryczne grzalki potem zaczne kręcić. Potrzebuje dobrego smaku dobrej chmury do 120zl max.
2. Czy moge używać na początku parownika od ijusta S bo batka nie styka z atomkiem przy pelnym przykreceniu ew. jak to naprawic?
Prosze o szybka pomoc bo jutro chcialnym dokonac zakupu
By M8Cher
#1822078
matatiti pisze:1. Smok TFV8 BABY BEAST.
czy normalnie wkręce ten parownik bo ma 22mm a pico 80W posiada 25mm, ewentualnie mogę zakupić pico 75W wtedy idealnie by pasował, co zrobić???
Awatar użytkownika
By Gabriel
#1822083
Chyba lepiej jest mieć więcej miejsca niż mniej ( Pico 25 ) do niego wkręcisz parowniki o średnicy do 25 mm, w Pico ( zwykłym ) maksymalnie do 23 mm.
By Krasnal45
#1822089
matatiti pisze:1. Smok TFV8 BABY BEAST.

Tym to dopiero to gniazdo z pinem w zasilaniu wykończy. Smoki mają minimalnie dłuższy gwint.
By M8Cher
#1822094
Nie smok czyli co wybrać? Potrzebuje czegoś szeroko dostępnego takiego jak oczywiście mówię na przykład smok czy inne popularne parowniki
By M8Cher
#1822098
ewnetualnie jeszcze zostaje to uzwględnienia joyetech evic vtc mini, ale wolałbym dojść do sedna jaki parownik do tego pico 25
By M8Cher
#1822101
Gabriel pisze:Teraz to tylko Smoki są popularne i ogólnie dostępne.

ja wiem tylko chodzi mi o to, że pójdę do najlepszego sklepu czy do Ismxxx czy innego sklepu ze wszystkim i poprosze podadza na lade i po problemie.
Awatar użytkownika
By Gabriel
#1822104
W tym jak nazwałeś , najlepszym sklepie, na pewno Smoka podadzą na ladę i po problemie. Oni teraz tylko Smoki polecają.
By M8Cher
#1822105
@Gabriel okej nie przeszkadza mi smok bo jakiejś ceny z kosmosu jeszcze nie ma, no ale chodzi czy się opłaca, czy ten baby beast bedzie okej czy moze big baby, i czy znowu nie przejade sie jak na IjustS gdzie ten zakup był kompletna głupotą.
ursa nano miga 3 razy na biało

Przy włożonym podzie przy zaciąganiu się dioda mig[…]

Joyetech EGO NexO-kolejne AIO

https://i.ibb.co/SQjhFKf/vape-poland[…]

Pierwszy e papieros

Witam. Chcialbym zakupic swojego pierwszego e papi[…]

UWAGA! Na blogu Starego Chemika BARDZO WAŻNE informacje! Dotyczą zdrowia i życia.