EPF
Masz problem techniczny lub odkryłeś ciekawe rozwiązania? Podziel się z innymi!
By pyslaus
#1811977
Witam!

Mam Pharaoha- genialny baniak ale jest z nim pewien problem- zbyt łatwo się obraca zamykając otwory od liquidu i jeśli się nie przyjrzę, bo np. jest ciemno to mam dry hit. Czy ktoś już mierzył się z tym problemem? Być może trzeba wsadzić inną uszczelkę. Tam jest teraz uszczelka o średnicy zewn 18 mm i grubości 1 mm. Czy np 18x 1,5 będzie OK? Czy to w ogóle coś da?

Pozdrawiam :-)
Awatar użytkownika
By PucH2
#1811980
Sam już sobie odpowiedziałeś. Zmieniaj oring albo pod ten co masz nawiń nitkę.
By fikaf
#1812067
pyslaus pisze:Witam!

Mam Pharaoha- genialny baniak ale jest z nim pewien problem- zbyt łatwo się obraca zamykając otwory od liquidu i jeśli się nie przyjrzę, bo np. jest ciemno to mam dry hit. Czy ktoś już mierzył się z tym problemem? Być może trzeba wsadzić inną uszczelkę. Tam jest teraz uszczelka o średnicy zewn 18 mm i grubości 1 mm. Czy np 18x 1,5 będzie OK? Czy to w ogóle coś da?

Pozdrawiam :-)


Mylisz się, ta uszczelka nie odpowiada za lc. Do tej właściwej ciężko będzie dotrzeć :)

Obrazek

Wykręcasz decka, jak na foto z lewej, bazę wkręcasz w jakiegoś mechanika, imadło, czy coś, by nie uszkodzić gwintu 510. Walisz kilka razy młotkiem przez deseczkę w miejsce oznaczone czerwonymi strzałkami . Powinno zatrybić.
Smoant Levin PK-mały,wielki pod

https://i.ibb.co/k3tQNQN/vape-poland[…]

Zastanawiałeś się kiedyś, ile może kosztować najd[…]

UWAGA! Na blogu Starego Chemika BARDZO WAŻNE informacje! Dotyczą zdrowia i życia.