EPF
Masz problem techniczny lub odkryłeś ciekawe rozwiązania? Podziel się z innymi!
Awatar użytkownika
By lukiboss2
#1860261
Zamontuj nowa grzalke, tą niby masz od dzisiaj a widać czarny syf w postaci nagaru... Coś jest nie tak. Ewentualnie jak idziesz na łatwiznę to wyjmij watę, przepal i zamontuj nowa watę.
By bartek1989
#1860358
Na tych zdjęciach widać że waty nie upychasz do końca, za krótko ją ucinasz może dla tego cieknie
By bartek1989
#1860422
Też mam ten atomizer watę jaką używam to Neative Wicks i ani jednego wycieku nie miałem od jakiś 2 miesięcy, wcale wycieków nie mam od kiedy go kupiłem, skręć grzałkę o średnicy 3,5mm z druty kanthal jeśli posiadasz i zobacz czy dalej będzie ciekło, czasami trochę więcej waty pomaga, mam trzy atomizery i w każdym grzałkę o średnicy 3,5mm i nigdy nie cieknie
Ostatnio zmieniony 19 sie 2018, 23:38 przez bartek1989, łącznie zmieniany 1 raz.
By bartek1989
#1860425
Ten drut co masz w setupie może ledwo się zmieścić na średnicy 3,5mm, na sam koniec możesz jeszcze końcówki waty rozczesać żeby objętość zwiększyć też to czasami pomaga, utnij trochę dłuższą watę bo widzę że te otwory od waty boczne wcale nie są wypchane po brzegi
Ostatnio zmieniony 19 sie 2018, 23:58 przez bartek1989, łącznie zmieniany 1 raz.
By bartek1989
#1860430
Jak cieknie to zawsze waty jest za mało bo z grzałki przecież nie kapie tylko od otworów na watę się wlewa
Awatar użytkownika
By bezi2
#1860431
A zamykasz dopływ liqidu podczas tankowana?


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
Awatar użytkownika
By bezi2
#1860439
Obejrzyj jeszcze dokładnie wszystkie oringi bo może któryś jest felerny. Jeśli to nic nie pomoże to tak jak pisali przedmówcy spróbuj dać więcej waty tak aby dokładnie przesłonić kanały doprowadzające liqid.


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
Szukam czegoś dobrego

Dzień dobry. Mój drugi post tutaj, a zarazem wiem,[…]

Problem z paleniem w OXVA slim pro.

Siema, Mam dość irytujący problem z OXVA slim pro[…]

Liquider

Miał ktoś do czynienia z tymi liquidami? Jak wraże[…]

Premium liquidy

Próbowałem dużo różnych liquidów i sytuacja jest t[…]

UWAGA! Na blogu Starego Chemika BARDZO WAŻNE informacje! Dotyczą zdrowia i życia.