EPF
Co z czym i jak mieszać.
Awatar użytkownika
By navegare
#137215
Niektórzy się chwalili, że kupili :). I cisza.
Ja bym spróbowała, ale toto jest chyba gęściejsze i nie wiem w jakich proporcjach. Trzeba domieszać PG?
Nie jestem pewna - ale zrobiłabym na tym jakiś aromat tytoniowy. W tytoniowych chyba najbardziej mi przeszkadza zbyt słodki smak.
A te od RM1 są wyraźnie mniej słodkie.
By user
#137217
Ja kupiłem niedawno PEG400 Nie chwaliłem się nim więcej, bo dopiero wczoraj przyszła przesyłka. Dzisiaj rozrobię na nim liquid. Jak się przegryzie dam znać w tym temacie. Sam jestem ciekawy czy wyczuję jakieś różnice.
Co do gęstości, to nie zauważam różnic pomiędzy PG od Inawery a tym PEG400 od kosmetyków.
Awatar użytkownika
By navegare
#137223
To ja czekam na wyniki, tymczasem udając się do RM1, po camela i 555.
Na co dzień lubię kawę czy któryś z owocowych smaków, ale w stanie ostrego niedopalenia (albo jak mi kto na odcisk nadepnie) przydałoby się coś dobrze podrabiającego wytrawny tytoń.
Awatar użytkownika
By DELL
#137225
reed pisze:Ja kupiłem niedawno PEG400 Nie chwaliłem się nim więcej, bo dopiero wczoraj przyszła przesyłka. Dzisiaj rozrobię na nim liquid. Jak się przegryzie dam znać w tym temacie. Sam jestem ciekawy czy wyczuję jakieś różnice.
Co do gęstości, to nie zauważam różnic pomiędzy PG od Inawery a tym PEG400 od kosmetyków.


Witaj reed , gdzie dokonałeś zakupu ?
Awatar użytkownika
By Maniek1972
#141096
No i jakie w końcu wrażenia odnośnie liquidu opartego na PEG400?
By user
#141099
Sorry, zapomniałem o tym napisać.
Jak na razie to rozrobiłem tylko Kawę od Inawery na tym PG. Niestety, przesadziłem z ilością aromatu i rozcieńczyłem go. Obecnie leżakuje i się przegryza.
Jak "dojdzie" to postaram się pamiętać o zamieszczeniu informacji.
BTW, w sumie to tak nie do końca będzie na samym PEG400, bo to mieszanka bazy 36mg z TL z tym PEG400. Mieszane 50 na 50% Nie wiem czy odczucia będą wiarygodne i czy w ogóle wyczuję różnicę. Mam Kawę namieszaną na PG z Inawery, z nią porównam nową mieszankę.
Awatar użytkownika
By navegare
#141103
Są liquidowe gotowce na PEG, prędzej czy później będzie gdzieś baza.
By user
#142033
Dzisiaj próbowałem 2 mieszanki. Ta na PG i PEG400
Ten sam aromat Inawery (KAWA, ideał IMO ;) + 2 krople Czekolady na 20ml w obu przypadkach)
Liquid nr 1 to mieszanka na bazie TL 36mg z PG Inawera (50 na 50%) + 5% VG
Liquid nr 2 to mieszanka bazy TL 36mg i PEG400 z kosmetyków (50 na 50%) + 5% VG
Odczucia smakowe: nie wyczuwam różnicy.
Dym: mniej dymu na mieszance z PEG400
Kop: nie wyczuwam różnic.
Generalnie gdybym zamknął oczy i miał odróżnić te liquidy po smaku, to chyba nie dałbym rady.
Na czym więc polega ta różnica w gotowych liquidach?
Awatar użytkownika
By navegare
#142046
O_ooo - zaskoczenie.
Gotowe są faktycznie rozróżnialne.
I SC pisał gdzieś, że PEG jest mniej słodki - właśnie to w gotowcach się czuje.
Ale w tej mieszance jest pół na pół, pewnie za mało PEG.
Trzeba by spróbować zrobić 6-kę z 36-ki, ale to dla mnie ciut za słabe :)
Awatar użytkownika
By ubs
#142070
Z moich doswiadczen z PEG400 wynika, ze koncowy zrobiony liquid jest rzadszy niz na PG.
Daje tylko do kartkow, w atomku mi sie nie sprawdzil bo z 510-tki lezacej na stole pojawiala sie plama. Gdy dalem wiecej gliceryny efekt ustapil.

Hej, leżał epet w plecaku i gdy wracam po godzinie[…]

nie chcę się włączyć

kupiłam oxva slim xpro w grudniu, nagle dzisiaj ni[…]

Około dwa tygodnie temu zrobiłem dwa liquidy z aro[…]

Baza nikotynowa

Siema. Tak jak w temacie. Poszukuję jakiegoś skle[…]

UWAGA! Na blogu Starego Chemika BARDZO WAŻNE informacje! Dotyczą zdrowia i życia.