EPF
Modernizacje e-papierosów i akcesoriów przez forumowiczów.
Awatar użytkownika
By szczuro
#43851
dotyczy to "kartridzy" z wewnetrznym "gwintem" - tak jak np w JOYE510, ECISN901, JANTY DURA, C118P
ani to co napisze nie bedzie odkrywcze, a tym bardziej na miano tuniungu to nie zasluguje :-)
aczkolwiek jak czytam forum to widze, ze sa problemy z luznymi wkladami/kartridzami/ustnikami czy tam zwal, jak zwal
i odnosze wrazenie, ze niektorzy nie wiedza lub moze sie nad tym nie zastanawiali, ze jak taki plastik lekko sie podgrzeje to mozna go sobie tak uformowac, zeby nam nic nie bylo luzne i nie trzymalo sie na slowo honoru

:mrgreen:
Awatar użytkownika
By Jule
#43904
szczuro, prosze o szczegoly tz podgrzewania i formowania, bo ja wlasnie mam klopoty w moim VC z innymi kartidzami niz te calkiem plaskie ala Casablanka, a mam 5-nowych (standard) ktore wlasnie trzymaja sie jakby mogly ale nie umialy hihi, to moze bym je jednak przystosowala.
Awatar użytkownika
By szczuro
#43974
hmm za bardzo nie wiem co mam tlumaczyc :-)
bierzemy np zapalniczke > podgrzewamy > i tutaj juz intencja wlasna - trzeba jakos uformowac tak zeby sie trzymal

:-)
Awatar użytkownika
By kasperek76
#43977
szczuro: to jeszcze napisz czy podgrzewasz to przed włożeniem czy jak już włożysz :)

więc inaczej: podgrzewasz wkład przed włożeniem na atomizer czy jak już włożysz wkład na atomizer :P
Ostatnio zmieniony 04 paź 2009, 20:54 przez kasperek76, łącznie zmieniany 1 raz.
Awatar użytkownika
By szczuro
#43980
daro pisze:Swoją drogą nie podoba mi się taka formacja wkładu z zapalniczką, ale to jest tylko moje zdanie.


nie musi byc zapalniczka - moze byc palnik :-)

zeby nie bylo niejasnosci - ja pisze o plastiku czyli ustniku, a nie o watce :-)
Awatar użytkownika
By daro
#43982
Niejasności nie ma, spokojnie :) Podgrzewanie watki zapalniczką (jeszcze zależy jakiej watki) a tym bardziej palnikiem byłoby trochę nieetyczne, zwłaszcza jeśli watka jest we wkładzie :D
A ile wkładów szczuro udało Ci się uszczelnić za pomocą zapalniczki (palnika) ? :)
Awatar użytkownika
By szczuro
#43989
uszczelnic to zle slowo :-)

3 "ustniki" sobie nadtopilem zapalniczka :-)
w czarnym kolorze o ile to ma znaczenie dla kogos :lol:
i nie wypadaja - moze z bialymi tak nie da rady zrobic :mrgreen: :wink:
tym bardziej, ze ogolnie atomizer i "ustnik" sobie nie rowne -jedne wieksze inne mniejsze /srednica/,
wiec jedne siedza caly czas dobrze, inne sie luzuja, a inne od nowosci slabo sie trzymaja na jednym atomku,
a na drugim jest ok

:-)
Poszukiwany wyjątkowy parowniczek.

Hejo kochani, Przez lata korzystania z EIN przez […]

Smoant Levin PK-mały,wielki pod

https://i.ibb.co/k3tQNQN/vape-poland[…]

Zastanawiałeś się kiedyś, ile może kosztować najd[…]

UWAGA! Na blogu Starego Chemika BARDZO WAŻNE informacje! Dotyczą zdrowia i życia.