EPF
wszystko związane z czyszczeniem i konserwacją e-papierosów.
By m3n7l1k
#551388
Witam, posiadam pastę polerską do metali, którą chciałbym wyczyścić swoje body ihm. Pasta jest już stara i straciła swoją oryginalną konsystencje, jest sucha, czego moge uzyc jako rozppuszczalnika?
Awatar użytkownika
By Kszywho
#551389
Podgrzej ją lub po prostu wetrzyj w suchą szmatkę i poleruj. Wiele past polerskich ma konsystencję zwartego, twardego klocka.
By m3n7l1k
#551392
ok, sprobuje je dzis doprowadzic do porzadanego stanu. Dzieki ;)
Ostatnio zmieniony 02 lis 2012, 08:35 przez m3n7l1k, łącznie zmieniany 1 raz.
Awatar użytkownika
By PucH2
#551395
Jak to chemiczna pasta do polerowania powierzchni to niestety straciła swoją moc polerowania.
By user
#551442
Jeżeli zaś to pasta lekkościerna, to można rozmiąchać dodając kilka kropli oleju i spirytusu.
By czarnyzx
#840143
Witam , chyba mogę się wypowiedzieć w tym temacie bo pracuję przy pastach polerskich , jeśli masz suchą pastę to najlepiej użyć nafty odrobinę , ona przywraca pierwotną konsystencję past .
By Dzemik
#1204144
A co ze starymi pastami z czasów PRL-u, moja zamieniła się w twardy zielony klocek i niczym jej nie mogę rozpuścić :/

Wysłane z mojego HTC Desire 500 przy użyciu Tapatalka
Awatar użytkownika
By MarioBernatti
#1205006
Z kolei ja mam też pytanko:

Mam boxa hammonda z amelinium i dwa klocki polerki zielona i brązowa.
Zgubiłem opis co było do czego :)
Którym go lepiej potraktować ?
Awatar użytkownika
By miron52
#1205056
Brązowa, to wstępna, niebieska do wykończenia na lustro.
Awatar użytkownika
By marek000
#1205057
Mario do amelinium to raczej niebieska ,ty jej nie masz ,delikatniejsza z tych dwóch co wymieniłeś jest zielona :-)
Smoant Levin PK-mały,wielki pod

https://i.ibb.co/k3tQNQN/vape-poland[…]

Zastanawiałeś się kiedyś, ile może kosztować najd[…]

UWAGA! Na blogu Starego Chemika BARDZO WAŻNE informacje! Dotyczą zdrowia i życia.