EPF
Nie wiesz gdzie pytać lub szukać? Zapytaj tutaj.
Dział związany tylko i wyłącznie z e-papierosami.
Tematy są automatycznie czyszczone po 7 dniach.

Moderatorzy: Kszywho, Hunka

Awatar użytkownika
By Tymon78
I dobry sprzęt zanabyleś @szperaczz, zwłaszcza ładowarkę....
Awatar użytkownika
By Master_PiT
@Gabriel dobrze prawi.
Cthulhu v3 to jest mistrz smaku i cugu w nadmiarze.
Miałem co prawda griffin25 mini - slabo smaczył.
Co do engine - tam za dużo cugu nie ma, ale dopłucnik jak najbardziej.
Obejrzyj film na yt engine vs sapor
Awatar użytkownika
By Norbas
Tymon78 pisze:Szczerze - Tobie trzeba drippera na sterydach, chcesz smak, w płuco.... Limitless.

No i masz babo placek...szczerze mówiąc cały galimatias z zakupem nowego atomizera zaczął się od pomacania w sklepie Combo...czyli praktycznie to limitless tyle że z wymiennymi bazami i w moim mniemaniu wizualnie ładniejszy.
Postanowiłem jednak o nim najpierw poczytać.
Poczytałem i okazało się że potrafi pocieknąć...że raczej do wielkiej chmury niż smaku...zaczęły padać inne propozycje z których najbardziej zaciekawił mnie engine. Dziś pomacałem z kolei w sklepie właśnie jego ale był tylko egzemplarz..."pokazowy" więc i zakupu nie było.
Teraz Ty piszesz że na Limitless czyli też Combo ze smaczeniem nie ma problemu... i już nie wiem co mam o tym myśleć.
szperaczz pisze:Chyba tylko chce pogadać, a nie coś wybrać. Mi 3 dni zajęło by znaleźć sprzęt odpowiedni po 1,5 roku przerwy od forum.

No cóż... jedni wybierają w 3 dni inni dłużej. Jeszcze 2 lala temu potrafiłem pojechać po drut i wrócić z nowym modem i atomizerem. Jednak jak się w życiu pojawiają inne priorytety to czasem lepiej przemyśleć dobrze w czym ulokować pieniądze.
Awatar użytkownika
By szperaczz
Przemyśleć i owszem, ale nigdy na 100% nikt Ci nie doradzi. Każdy ma inne umiejętności co do setupu, inny smak i inaczej się zaciąga.
Choćby sprzęt (szczególnie parownik) polecało Ci całe forum i tak może okazać się słaby pod twoje potrzeby.
Awatar użytkownika
By Master_PiT
Mialem Limitless i nie byłem zadowolony. Wymieniłem go na avocado24 i to był strzał w 10.

Po prostu kup jakiś parownik, jak nie przypasuje to bazarek i kolejny.
W końcu dogodzisz sobie jak przetestujesz kilka/kilkanaście parowników.
Awatar użytkownika
By Norbas
Ja nie oczekuję, że ktoś mi doradzi "na 100%" kolego. Ostateczną decyzję podejmuję i tak sam jednak trochę czasu już na trawniku spędziłem podobnie jak i Ty więc obaj wiemy, że posiłkowanie się opiniami innych waperów jest pomocne w wyborze sprzętu. Kiedyś było kilka/kilkanaście opcji...teraz są ich dziesiątki/setki więc warto zapytać o opinie.
Jasne, najlepszym rozwiązaniem byłoby kupić wszystko i na własnych płucach przetestować co nam najbardziej podchodzi...jednak mało kogo na to stać, mało kto miałby na to czas a i wobec pojawiających się co chwila nowości nie miało by to zbytniego sensu.
Awatar użytkownika
By szperaczz
No tak, ale już masz podane kilka czy nawet kilkanaście modeli i nadal :dupa
Z każdym kolejnym dniem będziesz bardziej zagubiony ;)
Awatar użytkownika
By Norbas
szperaczz pisze:No tak, ale już masz podane kilka czy nawet kilkanaście modeli i nadal :dupa
Z każdym kolejnym dniem będziesz bardziej zagubiony ;)

No przecież sam wiesz że dokładnie tak jest.
Widzisz jak pisałem...kiedy kupowałem "na pałę" i potem żałowałem bo kasa szła , żona wiadomo co one robią jak widzą że zbyt dużo wydajemy na nasze "zabawki", a w łepetynie pozostawał niesmak że znowu na żywioł się dałem złapać.
Od jakiegoś czasu zawsze jak chcę coś kupić daję sobie kilka dni na przemyślenie wyboru. Zawężam do 2-3 opcji i intensywnie czytam opinie, oglądam recenzje itd. W końcu i tak decyduję sam ale biorę pod uwagę opinie trawnikowców.
I nie jest tak, że podane kilka/kilkanaście modeli i dupa... każdą z propozycji oglądam, czytam opinie i tą metodą zawężam.
Że do finału trafił Engine a nie ma o nim zbyt wiele na forum ( nawet nie ma tematu ) to dopytuję.
Sprzętu do wapowania mi nie brakuje. Zakup traktuję jako dokupienie przed 20 maja czegoś co zostanie ze mną na dłużej.
Awatar użytkownika
By Gabriel
A moja żona powiedziała tak: Cieszę się że nie palisz tych śmierdzieli ( czyli analogów, a sama nigdy nie paliła i nie pali ) kupuj co chcesz i kiedy chcesz do wapowania, pod warunkiem że nie będziesz przekraczał budżetu jaki przeznaczałeś miesięcznie na fajki ( a wydawałem lekką ręką 300 zł na miesiąc ). Więc sam widzisz, może nie oszczędzam nadal ale za to co miesiąc mogę kupić coś na co mam akuratnie ochotę i nie palę śmierdzieli. Zamieniłem śmierdziele na wapowanie a gdybym musiał oszczędzać to rzucił bym i to. A żonkę mam taką jaką mam, bo sam taką dobrą wybrałem. :lol:
Awatar użytkownika
By Norbas
Gabriel pisze:A moja żona powiedziała tak: Cieszę się że nie palisz tych śmierdzieli ( czyli analogów, a sama nigdy nie paliła i nie pali ) kupuj co chcesz i kiedy chcesz do wapowania, pod warunkiem że nie będziesz przekraczał budżetu jaki przeznaczałeś miesięcznie na fajki ( a wydawałem lekką ręką 300 zł na miesiąc ). Więc sam widzisz, może nie oszczędzam nadal ale za to co miesiąc mogę kupić coś na co mam akuratnie ochotę i nie palę śmierdzieli. Zamieniłem śmierdziele na wapowanie a gdybym musiał oszczędzać to rzucił bym i to. A żonkę mam taką jaką mam, bo sam taką dobrą wybrałem. :lol:

Ależ moja małżonka też jest tolerancyjna... tylko zdarzyło mi się już kilka razy "nadwyrężyć budżet" więc ... czujna jest :mrgreen:
Przy dwójce maluchów wierz mi że priorytety się zmieniają czy tego chcesz czy nie.
Cały ten zamęt przez ścierwo-ustawę przez którą już niedługo znikną ze sklepów spore ilości sprzętu a ja "bunkruje" by się nie stresować kiedy to już się stanie.
Awatar użytkownika
By Master_PiT
Jeśli na czasie Ci nie zależy to rób wycieczki za ocean. Potestujesz, a jak nie to bazarek, tam ceny inne to i jest szansa że nie stracisz na tym
Awatar użytkownika
By miron52
U mnie Eagle smakowo przegrał z Engine
Awatar użytkownika
By Master_PiT
Bez przesady. Eagle jest wygodny ze względu na Grzałki HBC, ale w smaku bez rewelacji. Criusy są znaczmie lepsze
Reedycja moda od Sohers'a...

Panowie i Panie... dzisiejsze czasy waperskie st[…]

Pochwalcie się zabawkami:) http://i42.tin[…]

IJust S grzałka ?

Witam. Zakupiłem niedawno IJust S i mam pytanie (t[…]

Nowy epapieros - który wybrać?

Witam, jestem zadowolonym posiadaczem spinnera 130[…]