EPF
Shake and Vape - płyny do zmieszania z bazą nikotynową lub bez nikotyny.
By wamp24
#1883726
Jak w temacie. Czy mozna sam palic premix 0 jesli ktos nie chce nikotyny. Czy trzeba premix czyms rozcieczyc czy nie trzeba????
Awatar użytkownika
By wertjacek
#1883731
@wamp24
Można,warto,trzeba.Premix należy rozcieńczyć,ale możesz zastosować samą bazę bez nikotyny.Są premixy które nawet tego nie potrzebują,ale to juz sprawdzisz podczas wapowania.Są gusta i guściki.
By wamp24
#1883735
Napisalem tak bo jak spróbowałem samego premixu 0 to byl wyrazny smak i wszystko oddawal a jak nowa butelke rozcieczylem z baza nikotynowa 9 to smak znikomy jakbym papier palil
By wamp24
#1883736
Palilem swojego smoka v8 na oryginalnej grzalce m2 to katastrofa wogole nie bylo smaku sam kapec a na mesh juz cos tam bylo czuć ale daleko do idealu mysle kupic grzalke x4 moze cos pomoze
Awatar użytkownika
By wertjacek
#1883737
Prawdopodobnie za mocnego premixa wymieszaleś.Spróbuj delikatnie rozcieńczyć samą bazą.
Na przyszlość,jak zaczynasz wapowanie to dolewaj nikotynę do premixu w małych ilościach,jak potrzebujesz więcej to dolewasz itd.... do zamierzonego skutku.Najlepiej zostań na 0 :)

@wamp24

korzystaj z edycji postu,nie pisz jeden pod drugim.na tym forum nikt nie pali, tu sie wapuje,inhaluje.
Ostatnio zmieniony 25 lut 2019, 14:51 przez wertjacek, łącznie zmieniany 1 raz.
By Krasnal45
#1883738
Bo na tym Twoim TFU8 na fabrycznych grzałkach próżno szukać jakiegoś smaku normalnego liquidu.

@wertjacek A co ma zawartość nikotyny w liquidzie do jego smaku?
Awatar użytkownika
By PucH2
#1883740
Krasnal45 pisze:Bo na tym Twoim TFU8 na fabrycznych grzałkach próżno szukać jakiegoś smaku normalnego liquidu.

@wertjacek A co ma zawartość nikotyny w liquidzie do jego smaku?

Przesadzasz. Jest zawsze wyrazisty smak kapcia. Próżno takiego szukać gdzie indziej. To zaleta bo nie trzeba tytoniówek by kapeć był :lol:
To nie parownik do niebiańskich kubków smakowych!
By wamp24
#1883741
Ja kupilem premix 0 20ml w butelce 30ml i babka w sklepie zaproponowala do tego wlac baze nikotynowa 9 o pojemnosco 10ml wiec tak zrobilem i wyszlo 30ml kapcia sam premix super . To mowicie zeby wlac mniej tej butelki z nikotyna ???? I bedzie ok?
Awatar użytkownika
By PucH2
#1883742
Możliwe. melduj jak wykonasz.
By Krasnal45
#1883743
Bardzo dobrze Ci zaproponowała, tylko cholera wie co Ci dała. Poza tym:
Krasnal45 pisze:Bo na tym Twoim TFU8 na fabrycznych grzałkach próżno szukać jakiegoś smaku normalnego liquidu.
Awatar użytkownika
By 2dest86
#1883745
"Palić zerówki" czuć z daleka ze dla lansu i nic wspólnego z nałogiem.. zostaw to lepiej w spokoju bo to nie zabawa
By Krasnal45
#1883749
A skąd ja mam wiedzieć co Ci dała? Skoro czysty premiks jest super, a z dodatkiem czystej, bezsmakowej i bezzapachowej bazy kapeć, to coś jest nie teges, nie uważasz?
By wamp24
#1883782
Ja zastosowałem PREMIX Hipzz Freeze CRANBERRY BLACKCURRANT 20ml + Baza nikotynowa ArtVape 9mg 50/50
By wamp24
#1883800
To jeszcze jedno pytanie i koncze temad co moglbym zastosowac potem do tvf8 z smoka v8? Box czy mechanik? I jaki typ
Awatar użytkownika
By bulit73
#1883802
wamp24 pisze:co moglbym zastosowac potem do tvf8 z smoka v8? Box czy mechanik?

Mechaniki, to sobie lepiej odpuść.
Awatar użytkownika
By bulit73
#1883841
Masz cały dział, dotyczący tego rodzaju zapytań :wink:
zakup-e-papierosa-f55.html
Awatar użytkownika
By bulit73
#1883863
wamp24 pisze:No to mi poradziles 2 miesiace wyjete z zycia

Nie przesadzaj :mrgreen: Poza tym 2 miechy zlecą jak z bicza strzelił :lol:
Awatar użytkownika
By Grabek902
#1883865
bulit73 pisze:
wamp24 pisze:No to mi poradziles 2 miesiace wyjete z zycia

Nie przesadzaj :mrgreen: Poza tym 2 miechy zlecą jak z bicza strzelił
Mistrz pocieszen :D

Wysłane z mojego ANE-LX1 przy użyciu Tapatalka
Awatar użytkownika
By bulit73
#1883867
Załóż nowy temat, w odpowiednim dziale. Napisz dokładnie jakiego parownika szukasz (MTL czy DL), na 1 lub 2 grzałki itp. Na pewno jakieś propozycje będą :wink:
By Baryua
#1883873
wamp24 pisze:temad

Jak żyję, jeszcze takiego tworu nie widziałem, a przerabiam ogrom słowa pisanego, w tym pisanego w zeszytach w wąską linię.
Trochę szacunku dla języka ojczystego.
Baza nikotynowa

Siema. Tak jak w temacie. Poszukuję jakiegoś skle[…]

ursa nano miga 3 razy na biało

Przy włożonym podzie przy zaciąganiu się dioda mig[…]

https://i.ibb.co/Q6VVz26/freemax-gal[…]

JBL SMOKE BOX (JBL GO E-PAPIEROS)

Witam forumowiczów. Jest to mój pierwszy post w[…]

UWAGA! Na blogu Starego Chemika BARDZO WAŻNE informacje! Dotyczą zdrowia i życia.