EPF
Awatar użytkownika
By Tymon78
Wiem Prymus,i tak robię ale nieszczęścia często się dublują,niemniej sposób dobry- 600 z groszem się sprawdzał i znów się sprawdza
Pzdr.Tymon78
By e-zosia
Co za sens jest przechodzenie na e-papierosa jak ciągle wracamy do analogów? Niestety takie palenie "hybrydowe" nic nam nie daje- dalej kupujemy normalne fajki, dalej śmierdzimy i dalej nie jesteśmy ani krok bliżej od rzucenia...
Awatar użytkownika
By bea0505
ZjadaczGłów pisze:Mi się zdarza dosyć często jednego dziennie zapalić

a fujka :evil: jednego dzienie ? :dupa2 do kąta !
By ZjadaczGłów
Tzn 2 lub 3 na miesiąc ale to z racji towarzystwa lub spotkania a tak to wapuje na spokojnie sobie i to coraz mniej
Awatar użytkownika
By donjohn
ZjadaczGłów pisze:Tzn 2 lub 3 na miesiąc ale to z racji towarzystwa lub spotkania a tak to wapuje na spokojnie sobie i to coraz mniej

To łap karnego :yoda
By ZjadaczGłów
Spokojnie spokojnie mam to pod kontrolą jeden na miesiac czy tam dwa mi nie zaszkodzi.jest dobrze naprawde :-)
By Qński

Postąpimy z Tobą jak Amisze, i odwracając się od Ciebie, przestaniemy się odzywać :cry:
Awatar użytkownika
By prymus140
ZjadaczGłów pisze:Jak najbardziej tak jak i francuskie petyleżą. Papieros to papieros jakby nie było

.. a niemieckie- dojcze zapalić?
By szpurek13
Nie zapominajcie o czeskich - zchodnika i nesvoje a i są lepsze podobno francuskie - żebranę.
Awatar użytkownika
By Tymon78

Przynajmniej przyznałeś się grzecznie, jakby co to wiesz gdzie można płaknąć :cry:
Jesteśmy tylko ludźmi i czasem za bardzo się staramy.
*GOOD* godzilla
  • 1
  • 40
  • 41
  • 42
  • 43
  • 44
  • 45

Potrzebuje ładowarki do akumulatorów 18650 i nie m[…]

Życzenia dla seniorów

Na forum jest spore grono seniorów. Powinniśmy uc[…]

Jaki drut do rba Aio?