EPF
Dział dot. gotowych płynów z nikotyną lub bez ze sklepowych półek.
By michalus78
#604981
miałem niedawno P1 Wild West Tabacco (11) i całkiem ciekawa tytoniówka, mi smakował z lekkim posmakiem....hmmm....kawa, orzechy sam nie wiem co....trudno mi określić. Cena przyzwoita ale mam wrażenie że liquid szybko mi uciekał z cleromizera.
By kostner
#604988
Też ostatnio kupiłem Wild West, nigdy nie używałem kawowych a ten zdecydowanie smakował kawą. Całkiem przyjemny :)
By michalus78
#605001
a nie wydawało Ci się że jakoś szybko ucieka ???
By jann
#605021
Chciałem dzisiaj kupić jakiegoś tytoniowca 11mg, stoisko firmowe (volish, mild provoque) i nie dość , że nie było, to kompetetny sprzedawca mi odradzał te liquidy, twierdził, że nie poleca, nie są z nich zadowoleni, podobno są słabo aromatyzowane i kupujący nie są zadowoleni, prawda to, że te liquidy odstają chociażby od droższego liqueena tak bardzo?
By kostner
#605028
michalus78 pisze:a nie wydawało Ci się że jakoś szybko ucieka ???


Mi szybko się skończył bo kupiłem 6mg, normalnie używam 12mg i nie mogłem się nim napalić, tym bardziej, że zadziwił mnie ten smak. Nigdy nie używałem tytoniowych bo zraził mnie Mildowski MB, ten kupiłem z ciekawości i byłem miło zaskoczony.

Mam jeszcze czarną porzeczkę z pierwszej partii, ale też nic Ci nie powiem na temat zużycia bo wtedy kupiłem 18mg i przez to rzadko sięgałem po e-papierosa.
Awatar użytkownika
By Kasia1
#605031
jann pisze:Chciałem dzisiaj kupić jakiegoś tytoniowca 11mg, stoisko firmowe (volish, mild provoque) i nie dość , że nie było, to kompetetny sprzedawca mi odradzał te liquidy, twierdził, że nie poleca, nie są z nich zadowoleni, podobno są słabo aromatyzowane i kupujący nie są zadowoleni, prawda to, że te liquidy odstają chociażby od droższego liqueena tak bardzo?

Z czego wnosisz, że to kompetentny sprzedawca? Nie miał na stoisku- to i nie polecał- próbując sprzedać to co posiadał! :lol:
Awatar użytkownika
By fojcik
#605042
jann pisze:Chciałem dzisiaj kupić jakiegoś tytoniowca 11mg, stoisko firmowe (volish, mild provoque) i nie dość , że nie było, to kompetetny sprzedawca mi odradzał te liquidy, twierdził, że nie poleca, nie są z nich zadowoleni, podobno są słabo aromatyzowane i kupujący nie są zadowoleni, prawda to, że te liquidy odstają chociażby od droższego liqueena tak bardzo?

Wez poprawkę na " większość wysepek ", sprzedawcy nie do końca wiedzą co sprzedają, a utarg musi być ( nie dotyczy wszystkich wysepek " bez obrazy " ) to tylko personel, a właściciel musi mieć zysk :wink:
Awatar użytkownika
By dzikaluna
#605048
Kupiłam dziś z ciekawości P1 CZEKOLADA 6mg nikotyny.
Raczej pozytywnie zaskoczona jestem . smak intensywny gorącej gorzkiej czekolady bez mleka .
Miotam się miedzy mocą 11-8 i mimo ze ten ma tylko 6 doznanie smakowe jest wyrażne . Jedyny minus moi domownicy zgodnie stwierdzili że ta mgiełka im śmierdzi przysłowiowymi dziadka kaloszami . przez 2,5 miesiąca mojego vapowania 2 raz zapach mgiełki nie przypadł im do gustu
By michalus78
#605167
tak to jest już że niektóre chmurki/mgiełki śmierdzą -pachną trochę inaczej....ale my tego nie czujemy dlatego co nam domownicy wmówią tyle wiemy :)
Awatar użytkownika
By PrezesArQ
#605425
Jako, że nie zdążyłem zrobić stosownych zamówień w sklepach internetowych, przed świętami musiałem uzupełnić zapas płynów stacjonarnie i wybór padł na m.in P1

Chciałbym zacząć, że z estetycznej strony P1 wypada bardzo dobrze. Opakowanie całkiem ładne (moim zdaniem), ulotka, etc.
Co ważniejsze : niesamowita klarowność płynu. Oba zakupione przeze mnie płyny były bezbarwne i idealnie klarowne. Duży +

Niestety wśród P1 na tym stoisku było tak przetrzebiony wybór, że zostało mi tylko jabłko 18mg i porzeczka 6mg.

Jabłko - całkiem przyzwoite, może nie przesadnie aromatyzowane ale dla mnie to plus. Za duża moc dla mnie, więc lekko duszące, ale wynika to właśnie z racji mocy. Nie przesadnie słodkie, lekko kwaśne, dobre. 8/10.

Porzeczka - Słabe, bo 6 mg :P. Smak przyzwoity, ale jakoś nie powalił mnie na kolana. Troszkę mi przypomniał się smak aromatu inawery o tym właśnie smaku, nie mogłem się pozbyć wrażenia, że to na tym aromacie jest stworzone. Nie wiem jak jest faktycznie, to tylko moje wrażenie. Ogólnie całkiem przyzwoite, jak ktoś lubi takie słodkawe owoce rodem z lasu. w mojej opinii 6,5/10

Pozdrawiam.
By Swir21
#605671
dzis do mojej kolekcji P1 dołączyla wisna i jest godna polecenia moim zdaniem :) smak intensywny ale bez [pzesadyzmu delikatnie slodki :) chmurka tez ok :) noi moc 12mg idealna dla tego smaku :) wiec Polecam :)
By neonGlou
#605761
Ja w poszukiwaniu dobrej truskaweczki (strasznie zawiodlem sie na tej od blue mista) do dymienia przed kompem (czyli non stop) zakupilem 6mg od P1. Bardzo przyjemny liquid, nic chemicznego, stricte delikatna truskaweczka. Mam jeszcze wild west tobacco, bede dymil na sylwestra :)
By 1heniu
#605780
no cóż, kupiłem wielooowocowy P1 18mg/ml ale mi nie podchodzi, orient tobacco też kupiłem (12mg/ml) ale też mi nie podchodzi :(
By 1heniu
#605964
pomieszałem już z innymi , zużyje się , spoko .
By poksia
#608109
Mam cytryne i czarną porzeczkę. Cytryna bardzo delikatna ledwo wyczuwalna. Natomiast czarna porzeczka...niebo w gębie!
Awatar użytkownika
By prula
#608422
Próbowałem smaku Wild West Tobacco 12 MG, nie polecam zmakuje jak czekolada zero nuty tytoniowej . Paliłem na EGO C twiście 3,8 V , Volish Vivi Nova 2,4 ohm
Awatar użytkownika
By sohers
#608470
P1 Kawa i szczerze mówiąc lekko słodkawo miodowo zamiast kawowo, ale jest i posmak tytoniowy więc 7/10 palone na Vision Spinner ViVi Slim v3 3,8V/1,8ohm
Awatar użytkownika
By przemas1487
#609242
kilka dni temu zakupiłem p1 wieloowocowy 24mg i wiśnia 24mg, smaku brak jedynie w wielowoc. delikatnie jedyne co to kop i chmurka przyzwoita nic wiecej. jednak widac że różne współczynniki działaja na jakość lq. głównie cena i marka.

pozdro
By Sagerrak
#609253
Przed zamówieniem baz do własnych liquidów zmuszony byłem kupić P1 w sklepie stacjonarnym.
Czekolada 24mg
Porzeczka 18mg

Smaki takie bo innych ciekawych nie było.

Czekolada 2/10 - absolutnie odpadam od tego smaku, nigdy nie trafiłem na dobry, ale ten to już przesada... gdyby nie dolewka gliceryny(spora bo wyszło 8mg/ml) i aromatu kawowego musiałbym go wyrzucić.
Czarna Porzeczka 7/10 - tu przemiłe zaskoczenie po próbach z czekoladą. Smak intensywny i "prawdziwy", może lekko zbyt intensywny, ale to już nie jest problemem.

(Palone w Crystal 2 od Monacco na nowiutkich grzałkach każdy)

Kop co prawda jest, ale na nierozcieńczanych - chmury żadnej. 3/10
By Domin87
#609313
Ja z P1 paliłem już Cytryne, nie polecam, smak takie duck'a do WC... totalne mydło
Truskawa i tutaj zaskoczenie, miły, przyjemny smaczek, słodkawy 8/10
Teraz kupiłem czekolade 18mg zobaczymy :)
Awatar użytkownika
By jagus
#609584
Czekolada od p1 bardzo intensywna początkowe buchy troszkę nieprzyjemne w zapachu ale potem jest ok
chodź stwierdzam że nie nadaje się na długie palenie.
Dym bardzo słaby5/10
Awatar użytkownika
By skorzany85
#609666
Palę ep od niedawna i wypaliłem kilka flaszeczek P1 (czarna porzeczka, orzech, menthol, mięta lodowa) 18mg i odczucia były średnie. W końcu sprzedawca zaproponował mi liquid z RM1 i muszę przyznac, że bardziej mi smakują od P1 a cena ta sama no i w moim odczuciu wolniej się wypalają.
Awatar użytkownika
By Hunka
#609675
Domin87 pisze:Ja z P1 paliłem już Cytryne, nie polecam, smak takie duck'a do WC... totalne mydło
Duck`a do WC nie próbowałam ale cytryna P1 to jeden z moich ulubionych zaraz po jabłku
:lol:
By dude88pl
#609682
kupiłem sobie dwa na spróbowanie gdyż zachęciła mnie cena 11zł za 10ml (12Mg). wziąłem truskawkę i jabłko i powiem że kiepsko.... oba dość słąbo wyczuwalne, nic specjalnego mimo atrakcyjnej ceny nie kupie więcej tej firmy. dodam że truskawka po zmieszaniu z M od Blue MIst miała całkiem fajny smak.
By scoobydooo
#610395
Kupilem na probe smak Ice Mint 12mg, cena powiedzmy konkurencyjna ale smak kiepsko przypomina nazwe i w dodatku bardzo slaby. Dla kogos kto ceni sobie wyrazny smak liquidu zakup P1 bedzie dla niego wyrzuceniem kasy. Kupilem, sprobowalem no i wiecej nie kupie, zmieszalem z innym liquidem o podobnym smaku zeby to zuzyc i chyba w ten sposob mozna zaoszczedzic bo samego P1 nieda sie fajczyc ;)
Awatar użytkownika
By Julia
#610399
Mi mięta i menthol P1 bardzo smakują. Pewnie właśnie dlatego że nie ma tam idiotycznych dodatków które mają "uatrakcyjniać" a smakują jak stara szmata.
Subtelne, nie nachalne do wapowania na stałe.
By Swir21
#610518
Własnie zakupilem orient tabbaco ale dopiero wieczorkiem jak wyczysczcze klirka i przepale grzalke to go zaleje , probowal go moze ktos ?? bo jestem tak ciekaw czy nie wywalilem kasy w bloto ze sie doczekac nie mgoe :D

-- [scalono] 03 sty 2013, 20:20 --

tak wiec juz wapuje orient tabacco i ku mojemu zdziwieniu NICZYM sie nie rozni od poprzednika zakupionego czyli Colonial Tabacco.....jedyny plus to taki ze tamten mi smakowal a juz sie skonczyl..wiec nie wiem poco dwie nazdy pod jednym smakiem :P ale byc moze takie sa tylko moje odczucia
By mxxrs
#611774
Dzisiaj kupiłem Wild West Tobbaco a przy okazji nową grzałkę do Crystala więc test 100% obiektywny.
Co do smaku to faktycznie nie jest tytoniowy tak jak różne Malb, Cml itp, tutaj mamy takie delikatne wafelki kakaowe ale generalnie można to palić bo nie jest słodkie także u mnie się nie zmarnuje a z pewnością swoich zwolenników też znajdzie.
Natomiast to co na plus to dobrze wyczuwalny smak, dużo dymu i super cena bez konieczności zamawiania przez internet co czasami może mieć duże znaczenie kiedy w źródełku sucho :)
Awatar użytkownika
By prula
#612648
Swir21 pisze:Własnie zakupilem orient tabbaco ale dopiero wieczorkiem jak wyczysczcze klirka i przepale grzalke to go zaleje , probowal go moze ktos ?? bo jestem tak ciekaw czy nie wywalilem kasy w bloto ze sie doczekac nie mgoe :D

-- [scalono] 03 sty 2013, 20:20 --

tak wiec juz wapuje orient tabacco i ku mojemu zdziwieniu NICZYM sie nie rozni od poprzednika zakupionego czyli Colonial Tabacco.....jedyny plus to taki ze tamten mi smakowal a juz sie skonczyl..wiec nie wiem poco dwie nazdy pod jednym smakiem :P ale byc moze takie sa tylko moje odczucia

Podobnie jest z Wild West Tobacco i Colonial Tobacco i nie czuję różnicy w smaku, co najgorsze obydwa mi osobiście nie smakują, wapuję tylko tytoniówki a to obok tytoniówki nawet nie leżało.
Ostatnio zmieniony 05 sty 2013, 11:14 przez prula, łącznie zmieniany 1 raz.
By Swir21
#612655
moze to taki chwyt marketingowy :D?? 4 rozne nazwy a jeden smak :D a ludzie z ciekawosci beda brali wszystkie aby probowac :D ??

-- [scalono] 05 sty 2013, 11:13 --

moze to taki chwyt marketingowy :D?? 4 rozne nazwy a jeden smak :D a ludzie z ciekawosci beda brali wszystkie aby probowac :D ??
Awatar użytkownika
By hi3na
#612663
Wcale nie są takie same.
W COLONIAL wyczuwam wyraźnie posmak kawy, w ORIENCIE orzeszki a w WILD WEST czekolade.
Z tych trzech najbardziej podchodzi mi Colonial tabaco.

Wysłano z mojego Lg-L3 za pomocą Tapatalk
By Swir21
#612667
kwestia smaku :) niema sie co klocic :) wyrazilem swoja opinie z ktora sie ktos zgodzil i nic wiecej :) dla mnie wszystkie takie same lecz faktycznie Colonial najdelikatniejszy i najbardziej odpowiedni moim zdaniem do dluzszego wapowania: )
By pasikonik7
#612830
Dzisiaj zakupiłem czarną porzeczkę. 12 nie najgorsza)) czuć dość wyraźnie porzeczkę. nie da się ukryć że kusi cena .dymek całkiem fajny.Oczywiście każdy ma inny ,,smak'' i jednemu podejdzie innemu nie. życie)))))
Awatar użytkownika
By gucios
#613609
Zakupiłem sobie dwie buteleczki:
-Clonial Tabaco 24mg: w paleniu smaczny, słodkawy, ale z tytoniowym LQ ma niewiele wspólnego, a wydychana chmurka w ustach lub przez nos ładnie czuć, ale jak się dobrze zmiesza z powietrzem to delikatnie dryfi starą skarpetą. Jak na 24mg, to dymałem mocniejsze 24'ki.
-Oriental Tabaco 18mg: bardziej czekoladowy niż tytoniowy. Chmurka nie trąci kapciem jak Colonial.
By poksia
#615505
Przetestowałam właśnie smak jabłka... w ogóle go nie czuję. Totalnie bez smaku wg mnie. Nie polecam.
By darkcleaver
#616368
Właśnie palę tropikalny 18mg. Nie jest źle, smak na początku dość dziwny, ale po paru zaciągnięciach wydaje się dobry ;d
By dude88pl
#617649
oceniałem ostatnio truskawkę i jabłko z tej firmy na dość kiepski - wapowałem na Vision CC
obecnie dla spróbowania kupiłem cleromizer T3 (z dolną grzałką) - smak bardzo dobry

więc dużo zależy na czym palimy. jedyne co mi sie nie podoba to to że dawają małą chmurkę w porównaniu z innymi
By Joachim93
#617662
Ja jestem początkującym użytkownikiem eGo-T i przy stoisku z epetkami zakupiłem liquid P1. Owszem skusiła mnie cena i kupiłem jedną fiolkę miętowego smaku. Od razu mi nie podszedł smak i czuć spaleniznę, dodam, że z wcześniejszymi liquidami nie miale tego problemu, ale już P1 nie będę kupował/smakował. Następny mój test na Liqueen Ice Mint. :)
Awatar użytkownika
By Wojtaszek26
#617676
Joachim93 pisze:Ja jestem początkującym użytkownikiem eGo-T i przy stoisku z epetkami zakupiłem liquid P1. Owszem skusiła mnie cena i kupiłem jedną fiolkę miętowego smaku. Od razu mi nie podszedł smak i czuć spaleniznę, dodam, że z wcześniejszymi liquidami nie miale tego problemu, ale już P1 nie będę kupował/smakował. Następny mój test na Liqueen Ice Mint. :)

hehe i co, że niby ta spalenizna to z liquidu? wolne żarty.
Palę miętę z P1 non stop i w życiu spalenizny nie czułem. Z tego co widzę, to palisz na waciaku więc się nie dziwię, że wali ci spalenizną. Na clirku tego w życiu nie uświadczyłem. Przy braku liquidu owszem bobrzy ale nie wali spalenizną.

Poza tym Ice Mint od Liqueen jest mega podobny do Mięty Lodowej od P1 więc twoja sprawa ile wolisz płacić.
By Joachim93
#617776
Wojtaszek26 pisze:hehe i co, że niby ta spalenizna to z liquidu? wolne żarty..

Kolego, napisałem przecież, że dopiero zacząłem z tym przygodę. To co napisałem o tym liquidzie to przecież moje zdanie, tylko i wyłącznie MOJE zdanie. Przyhamuj troszkę :)
By Ghostliner
#618008
Od kilku dni wapuję Miętę Lodową 24. Od początku jestem pozytywnie zaskoczony smakiem - jakbym żuł gumę. Dodam, że przez ponad 20 lat palenia papierosów nigdy nie smakowały mi mentolowe.
A już mięta zmieszana z Kawą (2/3 mięty, 1/3 kawy) to wprost fantastyczna kombinacja, szczerze polecam.
Ogólnie duży plus dla P1 za wszystkie liquidy, które dotychczas próbowałem.

Pochwalę się przy okazji, że od 24 grudnia tylko wapuję - fajki poszły w odstawkę :)

Tapnięte z Galaxy S II
Awatar użytkownika
By Julia
#618150
Wojtaszek26 pisze:
Joachim93 pisze:Ja jestem początkującym użytkownikiem eGo-T i przy stoisku z epetkami zakupiłem liquid P1. Owszem skusiła mnie cena i kupiłem jedną fiolkę miętowego smaku. Od razu mi nie podszedł smak i czuć spaleniznę, dodam, że z wcześniejszymi liquidami nie miale tego problemu, ale już P1 nie będę kupował/smakował. Następny mój test na Liqueen Ice Mint. :)

hehe i co, że niby ta spalenizna to z liquidu? wolne żarty.
Palę miętę z P1 non stop i w życiu spalenizny nie czułem. Z tego co widzę, to palisz na waciaku więc się nie dziwię, że wali ci spalenizną. Na clirku tego w życiu nie uświadczyłem. Przy braku liquidu owszem bobrzy ale nie wali spalenizną.

Poza tym Ice Mint od Liqueen jest mega podobny do Mięty Lodowej od P1 więc twoja sprawa ile wolisz płacić.



Zapędzileś się... Prawidłowo używany waciak nie ma prawa jechać spalenizną..
Moja ulubiona mieta to własnie p1 na waciaku.


Transformer Prime TF201
Awatar użytkownika
By Wojtaszek26
#618366
Julia pisze:
Wojtaszek26 pisze:
Joachim93 pisze:Ja jestem początkującym użytkownikiem eGo-T i przy stoisku z epetkami zakupiłem liquid P1. Owszem skusiła mnie cena i kupiłem jedną fiolkę miętowego smaku. Od razu mi nie podszedł smak i czuć spaleniznę, dodam, że z wcześniejszymi liquidami nie miale tego problemu, ale już P1 nie będę kupował/smakował. Następny mój test na Liqueen Ice Mint. :)

hehe i co, że niby ta spalenizna to z liquidu? wolne żarty.
Palę miętę z P1 non stop i w życiu spalenizny nie czułem. Z tego co widzę, to palisz na waciaku więc się nie dziwię, że wali ci spalenizną. Na clirku tego w życiu nie uświadczyłem. Przy braku liquidu owszem bobrzy ale nie wali spalenizną.

Poza tym Ice Mint od Liqueen jest mega podobny do Mięty Lodowej od P1 więc twoja sprawa ile wolisz płacić.



Zapędzileś się... Prawidłowo używany waciak nie ma prawa jechać spalenizną..
Moja ulubiona mieta to własnie p1 na waciaku.


Transformer Prime TF201


Oczywiście, że nie ma prawa ale jak wali spalenizną to znaczy, że przypala mu się wata.
Co nie zmienia faktu, że to nie wina liquidu na który zrzuca winę twierdząc, że już P1 nie kupi :) Potem ktoś to czyta i powtarza głupoty dalej.
Jeśli napisał by to w formie pytania, czy uczucie spalenizny na tym liquidzie to może być jego wina to oczywiście otrzymałby odpowiedź bez przekąsu.
By quzo
#618593
Wojtaszek26 pisze:Oczywiście, że nie ma prawa ale jak wali spalenizną to znaczy, że przypala mu się wata.

a gdzie w tanku masz watę?
By Swir21
#618599
wlasnie wapuje Orzecha Laskowego od P1 naprawde godny polecenia :) osobiscie preferuje smaki tytoniowe ale ten naprawde gł•ęboki smak orzecha :) pelen pozytyw 9/10
By Swir21
#620480
noi coz skonczyla sie dobra passa P1 jak dla mnie, zakupilem czekolade.....PORAZKA..... gorzkie to muli ogolnie bardzo nieprzyjemny smak jak dla mnie.....2/10
Awatar użytkownika
By kapa
#620745
Dzisiaj skusiłem się na jabłkszko 12mg. Smaczny, ale nie podchodzi mi za bardzo. Czuje w nim MASŁO?! Sam się zdziwiłem :) jutro zmieszam go z brzoskwinią i zobaczę co z tego będzie
By neonGlou
#620807
Wild West Tobacco - Jak komus smakuje Caramel Mocha z E-Dyma to ten jest ciutke smaczniejszy, mi podszedl.
Awatar użytkownika
By Backtoyou
#621354
Wieloowocowy 12 mg - troche czuc chemiczny posmak ale ogolnie nie jest najgorzej 6/10
Truskawka 12 mg - bardzo przyjemny, przypomina smak cukierkow jogurtowych o smaku truskawkowym oczywiscie. Nienachalny, dobra chmurka i kop 10/10
Wild West Tobacco 12 mg - fajny, tytoniowy z nutka czekolady gdzies w tle 9/10
Colonial Tobacco 12 mg - tytoniowy z nutka miodu gdzies w tle, osobiscie bardziej podchodzi mi Wild West Tobacco, 7/10

Wszystkie powyzsze sa raczej dla milosnikow nienachalnych smakow, nadaja sie do dluzszego wapowania, nie mecza. Maja fajna konsystencje i sa bardzo klarowne.
By justyna87
#621916
Przez kilka lat paliłam cienkie papierosy miętowe, a później West Ice. W końcu trzeba było skończyć z tymi "śmierdzielami",więc zamówiłam e-papieroski dla siebie i męża. Żeby nie zmieniać za bardzo smaku - kupiłam liquid mięta lodowa (18 mg) z P1 i powiem szczerze, że jest bardzo dobry. Smakuje mi również zmieszany z czarną porzeczką - taka odmiana. Szczerze polecam.
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
  • 23
ursa nano miga 3 razy na biało

Przy włożonym podzie przy zaciąganiu się dioda mig[…]

Joyetech EGO NexO-kolejne AIO

https://i.ibb.co/SQjhFKf/vape-poland[…]

Pierwszy e papieros

Witam. Chcialbym zakupic swojego pierwszego e papi[…]

UWAGA! Na blogu Starego Chemika BARDZO WAŻNE informacje! Dotyczą zdrowia i życia.