EPF
Masz problem techniczny lub odkryłeś ciekawe rozwiązania? Podziel się z innymi!
By barwnik26
#1527309
Witam
Mam problem z clearomizerem, a dokladniej MOWem. Otoz jakis czas temu upadl mi on i pekl. Poczatkowo nie bylo problemu, delikatne pekniecie i nie wplywalo ono w zaden sposob na dzialanie. Ostatnio jednak nie dochodzi on do konca, w wyniku czego liquid czasami przecieka, zdarza sie nawet ze clearomizer calkiem spada (zwlaszcza gdy odloze sprzet na jakis czas). Pekniecie jest na samym dole na wysokosci gwintu, wyglada ze niby tylko z wierzchu a w srodku nie, no ale wodocznie tak nie jest. Czy da sie to jakos naprawic bez kupowania od razu nowego? Ktos pisal o dobijaniu gumowym mlotkiem - czy to pomoze, i czy nie uszkodzi jeszcze bardziej? Ten material nie wydaje sie zbyt elastyczny.

Inna sprawa - czy szybsze zuzywanie sie grzalki i krotsze trzymanie baterii moze byc spowodowane owym peknieciem?

A tak ogolnie gdyby ktos posiadal link do poradnika jak dbac o ten model to bylbym wdzieczny.

Z gory dziekuje za wszelkie odpowiedzi.
Pozdrawiam
By Krasnal45
#1527313
Gumowym młotkiem możesz....go dobić, a potem kup coś nowszego. Nie próbuj czasem tego kleić.
By barwnik26
#1527680
Krasnal45 pisze:a potem kup coś nowszego


A możesz polecić co będzie najlepsze? Posiadana bateria to Vision Spinner II. Budżet mam chwilowo mocno ograniczony więc cena jest priorytetem... Od czasu zakupu trochę minęło więc może coś lepszego niż MOW (z którego nie byłem specjalnie zadowolony) pojawiło się godnego uwagi za stosunkowo niewielkie pieniądze...
Baza nikotynowa

Siema. Tak jak w temacie. Poszukuję jakiegoś skle[…]

ursa nano miga 3 razy na biało

Przy włożonym podzie przy zaciąganiu się dioda mig[…]

https://i.ibb.co/Q6VVz26/freemax-gal[…]

JBL SMOKE BOX (JBL GO E-PAPIEROS)

Witam forumowiczów. Jest to mój pierwszy post w[…]

UWAGA! Na blogu Starego Chemika BARDZO WAŻNE informacje! Dotyczą zdrowia i życia.