EPF
Co z czym i jak mieszać.
Awatar użytkownika
By AnnaBlue
#118426
W związku z nabyciem różnych smaków liquidów i zaprawek mam problem, z którym nie umiem sobie poradzić. Oznaczanie buteleczek z liquidem-samoróbką to mały Pikuś, ale jak oznaczyć kartridż, do którego go nalałam? Nie chce mi się za każdym razem wymieniać watki i chcę ponownie zalewać kartridż tym samym liquidem... no i tu sie robi problem :( Oznaczałam kartridze niezmywalnym markerem, ale po "spoceniu się" kartridża marker się zmywa i jeszcze brzydko wszystko brudzi.
Drugi problem to utrzymujący się na atomizerze smak. Chcę uczciwie i starannie testować nowe smaki, ale zawsze utrzymuje mi się na atomku ten poprzedni. Lubię intensywne smaki i aromaty zapewniają mi to, ale w efekcie mam totalny misz-masz, a ostatnio mam ustawiczne wrażenie, ze ciągle palę "wędzoną śliwkę" :lol: Nie chcę za każdym razem "kąpać" atomków, szczególnie, że wg mnie wcale im to nie służy.
Może ktoś z Was ma jakieś nadzwyczajne patenty na te problemy?
Awatar użytkownika
By AnnaBlue
#118502
naits - organizer na śrubki super pomysł :P Dzięki. Natomiast biorąc pod uwage moją skłonność do testowania smaków, to chyba bym zbankrutowała na te atomizery :lol:

awtoy - jakoś dziwnie liquid zmywa mi wszystko z kartridży, a potem wrzucam je do jednego wora i nie wiem co jest co :(
Awatar użytkownika
By Agalloch
#118504
jeśli chodzi o atomizer, to kiedy chcę zaaplikować sobie nowy smak, stosuję metodę ręcznika papierowego - wydmuchuję atomizer, a następnie wciskam do niego zwitek ręcznika na jakieś 5 minut. Potem do atomka dodaję 3 krople nowego liquidu, jeszcze raz wydmuchuję i ponownie ręcznik na minutę. I mam w ten sposób "nowy smak succesfully downloaded" :wink: :lol: :D
Awatar użytkownika
By awtoy
#118539
Częste mycie (atomizera) skraca życie. To fakt. Dlatego działam smakami tylko na kartridżach - i dlatego że mam tylko 3 atomizery :-).

A przed przyklejeniem foli przeczyszczam powierzchnię kartridża i folia nie ma prawa zejść.
Problem z paleniem w OXVA slim pro.

Siema, Mam dość irytujący problem z OXVA slim pro[…]

Szukam czegoś dobrego

Dzień dobry. Mój drugi post tutaj, a zarazem wiem,[…]

Liquider

Miał ktoś do czynienia z tymi liquidami? Jak wraże[…]

Premium liquidy

Próbowałem dużo różnych liquidów i sytuacja jest t[…]

UWAGA! Na blogu Starego Chemika BARDZO WAŻNE informacje! Dotyczą zdrowia i życia.