EPF
Awatar użytkownika
By [H3]
#389935
Brak regulacji co 0,1V? nie dam za to nawet złotówki.. :?
By djMarco
#389940
No ale EVO też nie ma płynnej regulacji a cieszy się zainteresowaniem. Ogólnie i ja nie kupię bo to BOX a coś takiego wogóle mi nie leży :/
Awatar użytkownika
By Alamo
#389967
lepiej zrobić boxa z płynna regulacja za połowę tej ceny
Awatar użytkownika
By soniqs
#389969
Alamo pisze:lepiej zrobić boxa z płynna regulacja za połowę tej ceny


ale uwierz mi jest masa ludzi o zdolnosciach technicznych zerowych, w tym ja wiec gdyby nie znajomy to nigdy bym nie mial boxa :)
Awatar użytkownika
By kurok
#389987
A mi się podoba i wygląda całkiem ładnie jak na gotowca. Z płynnym zmiennym napięciem był by już całkiem całkiem. Ale droższa elektronika i LCD niestety podniosłyby cenę modzika.
Oglądając filmik zauważyłem też że Tampon666 tak szybko rusza głową i chyba jednak troszkę mu się podoba i ma pomysł na kolejny wzór ze szlachetnych materiałów.

Patrząc na filmik ten modzik ma też jedną wadę - wypuszcza za dużo dymu. Na co tyle komu. Liquid się marnuje ;)
Awatar użytkownika
By soniqs
#389989
kurok pisze:Patrząc na filmik ten modzik ma też jedną wadę - wypuszcza za dużo dymu. Na co tyle komu. Liquid się marnuje ;)


Bez zaciagania sie to ja robie dwa razy wiecej
Awatar użytkownika
By robi80
#390007
Modzik zgrabny i może się podobać a ilość pary (hmm. . . szkoda że nie widać ile jej jest po zaciągnięciu sie) ale raczej jest na plus a nie minus. Są waperzy którym zależy na dużej mgiełce i ja naleze do nich :lol:
Awatar użytkownika
By kurok
#390074
Nie mam porównania do lepszych modeli i zacząłem e-palić od odradzanego tu LT w wersji 2xLT bo jakoś nie wierzę w bezawaryjność chińskiego produktu. Jednak najbardziej mi leży mod w kształcie tuby. I to nie taki z kajneru, aluminium czy drewna tylko coś dopracowanego fabrycznie - najlepiej z magnezytu, rozbieralne, z trwałymi i cichymi przyciskami, LCD i ładnie spasowane w całość.
Więc wymagania skromne ;)

Jak kolega wyżej zauwały Oval V6 jest ciekawy ale nie za tą cenę bo tu imo evo wypada sporo lepiej. Przy czym fajnie że jest i ciągle rośnie wybór dotowych produktów.
Awatar użytkownika
By wojan
#390092
Tuby są nieporęczne w porównaniu z małymi boxami, co do wyglądu to nie będę polemizował, ale boxa nie widać jak palę.
Ps.
I koledzy się nie śmieją z tego co trzymam w ręce :)
Awatar użytkownika
By ciopik
#390110
Nawet mi się podoba szkoda że nie ma płynnej regulacji, ale i tak bym pewnie nie kupił mam już swojego boxa TV :-)

wysłane za pomocą Tapatalk
Awatar użytkownika
By yancia
#390211
Modzik jest ok - wapuję głównie na 3,7V i napięcie trzyma do samego końca.
By Risto
#391327
Dla mnie to kolejny, nieprzemyślany projekt stworzony przez teoretyków. Zamysł dobry, ale końcowy efekt już zalatuje marketingiem. Moda na regulowane napięcie i stabilizację, wytyczona przez PV i LT. Stabilizacja jest ok., ale ten wybór napięć chybiony, przynajmniej dla mnie. Poczekamy, zobaczymy. Znając życie, niedługo pojawią się nowe rozwiązania.
Awatar użytkownika
By kurok
#391353
W/g mnie moda na stabilizowane napięcie wytyczona przez PV i utrwalona przez tanie LT stała się już standardem. Bo pozwala na błyskawiczne korekty smaku w zależności od preferencji, chwili, rodzaju liquidu, stężenia czy stanu baterii. Kto raz zaczął na VV to ciężko mu będzie zmienić upodobania i przejść na rozwiązania bardziej kompromisowe. No może starzy waperzy DC i innych niskoomowych produktów gdzie LT czy nawet PV nie bardzo sobie radzi i muszą mieć lepszy sprzęt.
Najlepsze produkty jak z elektroniką tajwoja itp. będą nadal dla elity. Im prędzej jednak producenci i dostawcy modzików zrozumieją i pogodzą się z faktem, że VV to już standard tym lepiej dla nas. Osobiście wierzę w chińczyków i myślę, że jeszcze sporo niebawem pokażą. Nawet najnowsze ego mają już namiastke VV w postaci trzystopniowej regulacji.

Fajnie że Oval V6 VV i Evo trzymają deklarowane parametry. Szkoda, że nie wyszły jakieś pól roku wcześniej. Tu więc mały ZONK.
By Pilot353
#391356
Jak zwykle kupa postów napisana przez osoby które modelu na oczy nie widziały. Przepraszam, Jańcia go ma i jakoś chwali.

Wysłano z GT-I9000
Awatar użytkownika
By szperaczz
#391362
Pilot353 pisze:Jak zwykle kupa postów napisana przez osoby które modelu na oczy nie widziały. Przepraszam, Jańcia go ma i jakoś chwali.

Wysłano z GT-I9000

Ale nie trzeba sprzętu mieć, by widzieć jego wady konstrukcyjne ;) Schowany gwint w tym przypadku taką wadą jest, IMO.
By user
#391365
Pilot353 pisze:Jak zwykle kupa postów napisana przez osoby które modelu na oczy nie widziały. Przepraszam, Jańcia go ma i jakoś chwali.

Wysłano z GT-I9000


To akurat żadna rekomendacja, z całym szacunkiem dla Yanci.
Tubowicze też chwalą, a IMO jest to większe eGo.
Awatar użytkownika
By kurok
#391371
Pilot353 pisze:Zero baniaków, hv itp.
Ego Tank C. A Wy się rechoczcie z Pilota.


A ja przewrotnie zarekomenduję Pilota. Nie dociął mi mimo, ze nie powinienem w ogóle zajmować głosu w temacie sprzętu którego nie miałem. Może przymknął oko ze względu na mój niewielki staż.
Uważam że ma jednak rację z uzywania tego co ma w sigu bo jadąc na tym sprzęcie to może za jakiś czas zrezygnuje całkiem z palenia. A my jak będziemy tak sobie dogadzać LT, evo, V6 i lepszymi sprzetami to chyba nigdy. ;) Może więc bezsmakowy tank jest jednak najlepszy. Popalić się da a chęć niewielka co jest imo dużym plusem.
Awatar użytkownika
By Amix
#391373
Może więc bezsmakowy tank jest jednak najlepszy. Popalić się da a chęć niewielka co jest imo dużym plusem.

Pragnę zauważyć, że chodzi o TANK - C !!
Niby niewinna literka C, a różnica wielka !!
By Pilot353
#391374
Kurok, gdybym zaczął wymieniać modele które miałem to byś pewnie nie wiedział o czym pisze. Pv miałem 6 miesięcy i do tego boxy własnej roboty. To co widzisz w podpisie to są wnioski które wyciągnąłem palac. A ego C wpierw sprawdź a potem pisz o smaku. A zapomniałem. Ty nie sprawdzasz tylko piszesz

Wysłano z GT-I9000
Awatar użytkownika
By kurok
#391379
Pilot353 pisze:Kurok, gdybym zaczął wymieniać modele które miałem to byś pewnie nie wiedział o czym pisze. Pv miałem 6 miesięcy i do tego boxy własnej roboty. To co widzisz w podpisie to są wnioski które wyciągnąłem palac. A ego C wpierw sprawdź a potem pisz o smaku. A zapomniałem. Ty nie sprawdzasz tylko piszesz


Fakt mam tylko tylko tanka XL na tubkę i sądziłem, że to to samo. Więc poraz kolejny się coś dowiedziałem. Wiem, że miałeś już wszystko ale sądziłem że chcesz się zniechęcić do e-palenia i stopniowo zrezygnować. Ale cóż przepraszam i w sumie szkoda, że się pomyliłem.

Plus to fakt, że poza mną zajrzy tu jeszcze sporo osób co również nie ma pojęcia a teraz zwróci uwagę na nowe ego-c. Więc nie denerwuj się bo z mojej niewiedzy może ktoś skorzysta. Szczególnie że sprawa została szybko wyjaśniona. I nowy tank jest OK.
Ostatnio zmieniony 15 sty 2012, 12:25 przez kurok, łącznie zmieniany 1 raz.
Awatar użytkownika
By yancia
#391921
reed pisze:
Pilot353 pisze:Jak zwykle kupa postów napisana przez osoby które modelu na oczy nie widziały. Przepraszam, Jańcia go ma i jakoś chwali.

Wysłano z GT-I9000


To akurat żadna rekomendacja, z całym szacunkiem dla Yanci.
Tubowicze też chwalą, a IMO jest to większe eGo.



Sorki, Reed, nie jestem macho-vaperem hihihihi
...nie dla mnie 48 mg na 15V i tym podobne :mrgreen:

Zasada jest prosta - de gustibus non est disputandum. Moje ulubione wartości to 3,7V - 4,5V. Dodatkowo, łatwo mnie zadowolić - wystarcza stabilna stabilizacja :-)
I z tej pozycji twierdzę, że Ovale VV jest fajny (szczególnie, jeżeli ktoś, tak jak ja, ma sentyment do sticków).
Mało tego - trzeci miesiąc używam LavaTuby...i jestem nią ZACHWYCONA...nie wiem wprawdzie, ile "daje" na grzałkę...ani pod lub obok grzałki...i prawdę mówiąc mam to w...nosie oczywiście :-)
A żeby tak całkowicie się pogrążyć...uwielbiam SUPERTANKERA od E-Jacka...samego E-Jacka zresztą też... *KISS*
I kolejne modele też kupię, jeżeli tylko mi się spodobają (i będę miały powyżej 3,7V hihihihi)...
I to by było na tyle z mojej strony...

I jeszcze taka mała dygresja...mam wszystkie modele, na temat których się wypowiadam. Jestem tylko zwyczajnym użytkownikiem, e-fajek ma działać, sprawiając mi jak największą frajdę i basta! A volty, ohmy itp. pozostawiam pasjonatom...
Awatar użytkownika
By prymus140
#391927
Własnie zamówiłem Ovale VV i podejrzewam ze na stabilizacji 3,7v. będzie ok.
Awatar użytkownika
By krugerandek
#391965
Miałem okazję popróbować na spocie i bardzo fajnie wygląda , plastik jest bardzo miły w dotyku .Próbowałem na kartku właściciela oraz na swoim tanku B. Efekt bardzo zadowalający.Kupiłem pare dni temu Lave i gdyby nie to ,że nie potrzebuje mieć szuflad wypełnionych różnym sprzętem to napewno bym zakupił Ovale W
Awatar użytkownika
By prymus140
#395714
VV6 zakupilem i na 3,7v.jaram kartki ST w liquinatorze.Super sprawa.Cały czas stabilne napiecie.I o to mi chodzilo.Wydatek nie cala stówa bo batki i ładowarki juz miałem.
By krUczek
#395728
Byłbym zainteresowany tym VV6, ale odnośnie wydajności zasilania mógłby mnie ktoś z użytkowników oświecić?
Np. ile płynu można wypalić na np. DC i 3.7V na jednych batkach z zestawu? i dla przykładu na 5V inny jakiś 'palnik'
Awatar użytkownika
By prymus140
#395838
Wyjarałem dotychczas 3/4 z liguinatora DC, kartek ST 1,9 oma napiecie 3,7v. i nadal batki działają.
Awatar użytkownika
By Lutor
#395841
prymus140 jak ty masz czas ogarnąć tyle różnego sprzętu? gratki :)
Awatar użytkownika
By prymus140
#396635
Na 3,7v kartek ST 1,9 oma-dłuższy zapakowany w liquinator DC wyjarałem 4ml. liquidu do odciecia batek.Batki ICR 123 AW 16340 750mAH.Chyba niezły wynik.Praktycznie dzionek.
By krUczek
#397731
Czyli porównując do baterii KGO1100 którą mam i przy podobnych parametrach pracy można przyjąć, że jednak pojemności też w przybliżeniu należy dodać (dwie baterie), bo na baterii KGO1100 więcej jak 3ml u mnie nie dało rady na DCT, piszę o tym bo ktoś pisał że napięcia się dodaje ale pojemności nie, czy w takim razie przy step-up do wypalenia jak wyżej będzie potrzebna batka ok 1700 ta z zestawu LT?
Domyślam się, że przy podwyższaniu napięcia na 5V i ok 3om wynik będzie podobny w ml? Pytam bo nie wiem a chciałem się na coś zdecydować. Oczywiście zdaję sobie sprawę tutaj że wapowanie na stabilnym to co innego niż to co mam, bo trochę mnie to już deprymuje.
By stach62
#401802
Bardzo dobry sprzęt,aku kupiłem u E_KINGA[2x1200]+kartki BIG i nie mam kłopotów poza domem.
Awatar użytkownika
By prymus140
#401807
W zasadzie wapuje na stabilnym 3,7v. na kartkach ST w liquinatorze.Dobry sprzęt szczególnie poza domem.Przyjemny w dotyku,dobrze lezy w dłoni.Noszę na smyczy.Pasują batki 16340 i 18350.Tani sprzęt jeżeli posiadasz batki i ładowarkę.
Awatar użytkownika
By robi80
#401872
stach62 pisze:Bardzo dobry sprzęt,aku kupiłem u E_KINGA[2x1200]+kartki BIG i nie mam kłopotów poza domem.

stech62 jakie batki kupiłeś u E-KINGA? tzn. o model pytam czy to są 16340?
By stach62
#402195
Takie same jak do L.T{1200},jest to aku 18350 ,25zł/szt. Wydaje 10zł więcej,ale mam nie1760 a2400 poj. aku.

-- [scalono] 02 lut 2012, 10:11 --

Aku do Ovalav6vv to 18350,są idealnie spasowane.
Awatar użytkownika
By ciopik
#402200
stach62 pisze:....Wydaje 10zł więcej,ale mam nie1760 a2400 poj. aku....

i dalej masz 1200 a nie 2400 bo baterie są połączone szeregowo czyli masz 2 x większe napięcie a nie pojemność 8)
By stach62
#402208
aku E-KINGA1200 ,a inne 880 lub mniej,to które więcej wytrzymają na3.7?.A cena to tylko 5zł więcej.
By stach62
#402327
Aku w zestawie są880 i 900,ja mam L.T więc kupiłem samo body ,bo aku nie mieli .A zakupy robię tylko w polskich sklepach taki jestem , może to wiek i sentyment do wspierania krajan.
By stach62
#402338
Kupując aku 1200AH powinno tyle mieć, kupując piwo 6v ufam na słowo ze tyle ma,ale nie oto idzie ,musiałem kupić aku18350 i dlatego kupiłem u siebie w Łodzi.
Awatar użytkownika
By ciopik
#402361
Dlatego napisałem że teoretycznie ale nie wiem skąd ty z góry zakladasz ze nie ma?

wysłane za pomocą Tapatalk
Awatar użytkownika
By prymus140
#402430
Zobacz gdzieś bylo na forum, wykresy batek i rzeczywista pojemność batek.Z tego co pamietam to ICR AW123 16340 750mAH mają deklarowaną pojemnośc.
Awatar użytkownika
By krzycho.p9
#410283
Pytanie głównie do posiadaczy w/w sprzętu.
Czy opłacalny jest zakup i jak z jego awaryjnością?
Mam zamiar zakupić coś takiego.
Awatar użytkownika
By prymus140
#410361
Zakupilem same body bo batki i ladowarke juz miałem.Jaram na tym [2 szt.] okolo miesiąca i jak narazie jest OK.Poczekaj z zakupem bo Ogrodnik pisał coś o nowszej wersji, ulepszonej.Jaram w zasadzie na 3,7v stabilne napiecie na baniaku z ST.Mi wystarcza.Do samego odciecia nie czujesz spadku napiecia.Pozatym zgrabne i przyjemne w dotyku.Ale to jest tylko moje zdanie i wcale nie musisz tym sie kierowac przy ewentualnym zakupie.
Poszukiwany wyjątkowy parowniczek.

Hejo kochani, Przez lata korzystania z EIN przez […]

Smoant Levin PK-mały,wielki pod

https://i.ibb.co/k3tQNQN/vape-poland[…]

Zastanawiałeś się kiedyś, ile może kosztować najd[…]

UWAGA! Na blogu Starego Chemika BARDZO WAŻNE informacje! Dotyczą zdrowia i życia.