EPF
Awatar użytkownika
By mariogd
#1638858
Features:

1.Size:23x45mm
2.Capacity:2.5ML
3.Material:316SS
4.Inner pyrex cap fit for 14mm diameter wire,suitable for most common wire!SS inner cap fit for 18mm diameter,suitable for most clapton wire,with small gauge
5.Inner pyrex cap use USA imported food grade heat-resistant glue
6.inner pyrex cap and ss cap avilable
7.Two different caps both have juice splash prevention design
8.Clear 510 glass DT
9.Isolated juice control system(Tick sound)
10.Gold plated positive post
11.AFC function

Specifications:

Top Filling
510 Thread
Juice Flow Control
Airflow Control
















Awatar użytkownika
By Zepsulo
#1639206
Fajnie, zmów nowość. Tylko czemu znów dwugrzałkowiec wielosity. Za dużo szkła. Fajna nazwa. Fajnie, że o-rings są normalne bez jakiś udziwnień, więc do kupienia. Bardzo ciekawe rozwiązanie drip tip.
Kupię wersję na jedną grzałkę.
Awatar użytkownika
By Donayo
#1639212
On jest świetny :shock:
Już wiem, że będzie mój.
Velocity, dualcoil, patent z widoczną grzałką i tak prosty sposób dolewania lq...cud, miód i orzeszki :D

EDIT:
Dobra, jednak ma jeden minus.
Juice control, którego nie lubię i według mnie nikomu do szczęścia potrzebny nie jest :)
Awatar użytkownika
By Donayo
#1639243
Dobry setup i nic nigdzie nie będzie lało ;)
Awatar użytkownika
By Zepsulo
#1639253
Bardzo niefajna pojemność. Tylko 2.5ml. Przy podwójnym klaptonie to na 3-4 buchnięcia... Ale trzeba się pochwalić, że taki maleńki.
Awatar użytkownika
By Donayo
#1639273
Zepsulo, właśnie w przypadku pojemności chyba będą najbardziej podzielone zdania.
Dla mnie akurat jest okej, ponieważ nie używam nic poza microcoil, a lubię często zmieniać liquid :)
Cenowo w sumie normalnie, zawsze nowości koło 100-150zł stoją.
Ja się wstrzymam do pierwszych recenzji :D
By bburza
#1654533
Trafił [GRINNING FACE WITH SMILING EYES] i powiem Ci że smak jest w porządku fajnie sie to kopci i patent z szybką jest super; fajnie wszystko widać... No ale niestety są dwa małe ALE: po pierwsze to przestrzeni miedzy szybką a baza z grzałką w środku jest tak mało że z gęstszymi liquidami może być problem, a dodatkowo przez tą małą przestrzeń strasznie mało płynu wchodzi i trzeba często dolewać... No i niestety po drugie co do jakości wykonania to wczoraj rozkleił mi się ten szklany element przez który widać grzałkę więc parownik będzie reklamowany. Kupiłem w goodwaper jak coś. Jak ktoś ma jeszcze jakieś pytania to piszcie bo nie wiem co tu jeszcze dodać.


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
Awatar użytkownika
By Jakubb
#1654562
Dzieki @bburza :)
Na gw jest tylko srebrna wersja a ja na czarną poluje. Poczekam jeszcze, może ktoś skrobnie kilka słówek.



Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
Szukam czegoś dobrego

Dzień dobry. Mój drugi post tutaj, a zarazem wiem,[…]

Problem z paleniem w OXVA slim pro.

Siema, Mam dość irytujący problem z OXVA slim pro[…]

Liquider

Miał ktoś do czynienia z tymi liquidami? Jak wraże[…]

Premium liquidy

Próbowałem dużo różnych liquidów i sytuacja jest t[…]

UWAGA! Na blogu Starego Chemika BARDZO WAŻNE informacje! Dotyczą zdrowia i życia.