EPF
E-papierosy w kształcie walca, głównie na seryjne grzałki.
By Bartosz K
#1920887
Oumier wypuścił nowy, budżetowy sprzęt dla osób które chcą się nauczyć własnych grzałek! Co więcej, sprawdzi się on także dla tych, którzy nie puszczają ogromnych chmur całymi dniami.

Obrazek

Specyfikacja:

Wymiary: 4 x 105 mm
Pojemność baterii: 2000 mAh
Port ładowania: USB Typu C
Kolory podświetlenia: czerwony, niebieski, zielony, fioletowy, żółty

Kolorystyka

Obrazek

Dostępne są 3 kolory: złoty, srebrny i czarny. Oczywiście na każdym z nich jest oryginalna grafika w kolorze czarnym.

Obrazek

Oczywiście każdy z nich ma do wyboru 5 kolorów podświetlenia. Podświetlenie po za ciekawym wyglądem, niesie za sobą pewne obawy. Pamiętać musimy, że wbudowany akumulator ma zaledwie 2000 mAh pojemności. W wypadku urządzeń podobnych jak np. FUSH, wymienne akumulatory nie wystarczały na zbyt długo z włączoną iluminacją.

Budowa

Obrazek

Budowa jest banalnie prosta a jednocześnie nietypowa. Światła LED działąją w trybie "oddychania" zatem nie spodziewajcie się ciągłego światła podczas użytkowania. Przycisk został także wyposażony w podświetlenie LED, w tym wypadku już bez możliwości zmiany koloru. Port USB Typu C został umieszczony od tylnej strony urządzenia A z wierzchu znajduje się atomizer.

Obrazek

I to właśnie w tym atomizerze rozwiązanie pojawia się inne od wszystkich podobnych urządzeń. Okazuje się, że jest on zintegrowany na stałe z całym urządzeniem. Oryginalny WASP Nano RDA, czyli jedno grzałkowy łowca smaku, będzie spełnieniem mokrego snu dla każdego. Martwi mnie fakt, że nie zastosowali RDTA, a RDA. Szkoda, bo raczej nie będzie mi się chciało co 10 zaciągnięć dolewać liquidu, a przez opcje zintegrowaną odpada możliwość dorzucenia specjalnego squonkera na gwincie 510.
Cena

Tutaj spodziewałem się około 50$, ale Oumier to przecież tanie urządzenia. Tym razem także to udowonili, otóż WASP Nano Stick dostępny jest za jedyne 36.90$. Okropnie niska cena jako sprzętu dodatkowego, bo wątpie by akumulator wystarczył na cały dzień.
Poszukiwany wyjątkowy parowniczek.

Hejo kochani, Przez lata korzystania z EIN przez […]

Smoant Levin PK-mały,wielki pod

https://i.ibb.co/k3tQNQN/vape-poland[…]

Zastanawiałeś się kiedyś, ile może kosztować najd[…]

UWAGA! Na blogu Starego Chemika BARDZO WAŻNE informacje! Dotyczą zdrowia i życia.