EPF
Masz problem techniczny lub odkryłeś ciekawe rozwiązania? Podziel się z innymi!
By krayian
#1814390
siemano jestem posiadaczem osuba już jakieś ponad pół roku i od dłuższego czasu zaczynają się w nim dziać dziwne rzeczy czyli np:nie chciał pokazywać się ekran a mimo to działało wszystko jakby sobie sam ustawił tryb niewidoczności ekranu potem nagłe samo wyłączanie się aż do dziś gdzie nawet nie idzie go zresetować bo odrazu po tym jak kliknę przycisk do vape-u z automatu pokazuje sie "OSUB SMOK TC 1.1.8" i jak w sumie przyłożyć go do ucha to wydaje takie piszące dźwięki. Totalnie nie mam pojęcia co się z nim dzieję cokolwiek nie zrobię nic nie pomoże, ma ktoś jakieś pomysły ?
Awatar użytkownika
By PucH2
#1814395
Ewidentnie tego smoka dopadł jakiś wirus. Patrzałeś w tematach czy czasem nasi szamani takie nie ozdrowiali? To mądrzy są ludzie, niekiedy.
By krayian
#1814424
W tym rzecz że nie znalazłem takiego przypadku jedyne co mi wpadło do głowy to przeprogramować go i to się powiodło z 1.1.8 na 1.1.7 jako że uznałem że to jedyne wyjście tak właśnie zrobiłem ale cuda wianki dalej jest to samo tylko że teraz to działa na zasadzie takiej że piszczy cały czas a jak bierzesz bucha to słyszysz mini cyrkularke w nim naprawdę nie mam pojęcia co się dzieje. Albo ja słabo patrzę na necie albo to chyba pierwszy taki przypadek (soł macz pech)
Awatar użytkownika
By Hunka
#1814428
krayian pisze:W tym rzecz że nie znalazłem takiego przypadku jedyne co mi wpadło do głowy to przeprogramować go i to się powiodło z 1.1.8 na 1.1.7 jako że uznałem że to jedyne wyjście tak właśnie zrobiłem ale cuda wianki dalej jest to samo tylko że teraz to działa na zasadzie takiej że piszczy cały czas a jak bierzesz bucha to słyszysz mini cyrkularke w nim naprawdę nie mam pojęcia co się dzieje. Albo ja słabo patrzę na necie albo to chyba pierwszy taki przypadek (soł macz pech)


Proszę o zapoznanie się z regulaminem forum.
Kolejny post napisany w tym stylu spowoduje smutny koniec wątku.
Awatar użytkownika
By Hunka
#1814444
Wawelski działał.
ursa nano miga 3 razy na biało

Przy włożonym podzie przy zaciąganiu się dioda mig[…]

Joyetech EGO NexO-kolejne AIO

https://i.ibb.co/SQjhFKf/vape-poland[…]

Pierwszy e papieros

Witam. Chcialbym zakupic swojego pierwszego e papi[…]

UWAGA! Na blogu Starego Chemika BARDZO WAŻNE informacje! Dotyczą zdrowia i życia.