EPF
Masz problem techniczny lub odkryłeś ciekawe rozwiązania? Podziel się z innymi!
By syazel
#1402374
Witajcie. Opisze mój drobny problemik. Ostatnio tuptajac sobie z dziewczyną do domu dałem jej mojej Eko (smok m80 plus z orchidem v3) niestety moja piękność upadła. Bateria przyjęła to na klatę i poza odpryskami lakieru nawet nie zrobilo to na niej wrażenia. Aczkolwiek orchid miał lekka rysę tubki. Owa ryska nie powodowała przecieku. W tanku byl robiony przeze mnie coolmint. 2 dni bylo spoko ale dzis patrzę a tu ni z tego ni z owego mat w jednym miejscu na szybce. Przypatruje sie bliżej a tu co ? Pynkło. Tank sam w sobie działa lecz odkrylem ze tuba to nie pyrex a plastik (to tłumaczy zmatowienie na rysie i glebsze pęknięcie). Jest jakas mało inwazyjna metoda naprawy? Lub jakas PYREXOWA a nie plastikowa (wp dla producenta) tubka ktora tam podejdzie ? Ludzie pisali o kayfunach aczkolwiek trzeba bylo skracać gwinty bo przecieki, że lata itd. Morał jest taki. Stanik jest stanikiem a nie kieszenią. Liczę ze pomożecie w jakiś sposób *CZAJNICZEK*
By syazel
#1402403
No widziałem widziałem. Chodzi bardziej o cos na miejscu. Czy np z subtanka mini nie pasowalaby szyba? Mogę ja dostać od ręki a potem przedłużyć tylko orchidei komin co mogę zlecić wujkowi. Zalezy mi na tym żeby nie szło to tydzień i bóg wie skąd. Quartz kit byłby spoko ale jakby można bylo go złapać w PL a nie Fasttech

-- [scalono] 09 cze 2015, 19:58 --

Btw co do linku wyżej " Stock: Discontinued " szukamy alternatyw
By syazel
#1402794
Mysle czy szklo z kangera subtank mini by nie pasowało. Maja one te sama srednice aczkolwiek subek jest dłuższy. Wiec jesli sama szyba by sie naszła to wzialbym chyba całą gore z suba i włożył na bazę orchida. Aczkolwiek wolałbym żeby ktoś kto podobny problem rozwiązał powiedzial mi czy cos sie da zrobić. Bo niby z plastikiem przeżyje jesli nie uda się włożyć tego szkla z kangera no ale znowu moze zmatowiec i zostac zjedzone przez Liquid... Szkoda ze quartz kity wyszły z fasttech
Awatar użytkownika
By gregbard
#1402802
syazel pisze:Mysle czy szklo z kangera subtank mini by nie pasowało. Maja one te sama srednice aczkolwiek subek jest dłuższy. Wiec jesli sama szyba by sie naszła to wzialbym chyba całą gore z suba i włożył na bazę orchida. Aczkolwiek wolałbym żeby ktoś kto podobny problem rozwiązał powiedzial mi czy cos sie da zrobić. Bo niby z plastikiem przeżyje jesli nie uda się włożyć tego szkla z kangera no ale znowu moze zmatowiec i zostac zjedzone przez Liquid... Szkoda ze quartz kity wyszły z fasttech

Zaczniesz pisać po polsku?
By syazel
#1404269
Chodzi ci o brak znaków interpunkcyjnych czy diakrytycznych ? Wybacz ale pisze na szybko będąc w pracy albo w trasie wiec ciężko mi się pisze jak zawodowemu poloniście:\
Awatar użytkownika
By Hunka
#1404315
Nie musi być jak zawodowy polonista.
Wystarczy jak Polak po podstawówce.
Awatar użytkownika
By gregbard
#1404325
syazel pisze:Chodzi ci o brak znaków interpunkcyjnych czy diakrytycznych ? Wybacz ale pisze na szybko będąc w pracy albo w trasie wiec ciężko mi się pisze jak zawodowemu poloniście:\

Nie ma przymusu pisania, jest tylko regulaminowy przymus/wymóg pisania po polsku, do samej czynności pisania nikt nie zmusza.
By syazel
#1404383
Zeszliśmy z tematu. Ktos pomoże w znalezieniu szybki ? Ta z subtanka jednak nie pasuje bo jest minimalnie węższa. Jesli nie chcecie pomóc człowiekowi to proszę... Nie piszcie wcale
Baza nikotynowa

Siema. Tak jak w temacie. Poszukuję jakiegoś skle[…]

ursa nano miga 3 razy na biało

Przy włożonym podzie przy zaciąganiu się dioda mig[…]

https://i.ibb.co/Q6VVz26/freemax-gal[…]

JBL SMOKE BOX (JBL GO E-PAPIEROS)

Witam forumowiczów. Jest to mój pierwszy post w[…]

UWAGA! Na blogu Starego Chemika BARDZO WAŻNE informacje! Dotyczą zdrowia i życia.