EPF
Nie wiesz jak się zabrać za mieszanie? Twój liquid ma zły wpływ na grzałkę? Masz inny problem? Pomożemy Ci znaleźć rozwiązanie!
By RoyMartin
#1764645
Witam

Czy ktoś z tu obecnych korzystał już może z olejków Natural Juice dostępnych na allegro? Nasz kochany rząd skuteczne ograniczył dostęp do zakupu olejków przez internet i jest bieda...
Przesiadłem się jakiś czas temu na zerówki i zastanawia mnie ta oferta z allegro.
Czy ktoś może coś powiedzieć o ich smaku i czy w ogóle są warte swojej ceny? A może ktoś jest w stanie podać mi dobre olejki smakowe zerówki?
Będę wdzięczny za sugestie.
Wcześniej korzystałem z LiQueen'a i byłem zadowolony, ale z dostępnością coraz trudniej.
Awatar użytkownika
By DorotaM
#1764648
Zerówki powiadasz?
A to nie lepiej by Ci było przejść teraz na samogonki?
Aromaty są ogólnie dostępne, jest ich naprawdę wiele i smakujom, glikol i gliceryna też jest, więc...?
Nie wspominając przy tym o oszczędności, którą da się odczuć przy własnych mieszankach. :wink:
Awatar użytkownika
By marki51
#1764650
Słuchaj! DorotaM bardzo dobrze radzi, to najlepsze z możliwych rozwiązań.
Awatar użytkownika
By matatiti
#1764651
Są opinie zadowolonych klientów :D
"Fajowe liquidy, rzeczywiście nieźle dymią, smak jak w opisie, wysyłka ok, gorąco polecam!"
Jest też opis sprzedającego :D
"Zapewniamy ogromną ilość DYMU"
"Bazy są przebadane w polskich laboratoriach i zapewniają stawiany przed nimi cel : produkcję dużych ilości dymu, przenoszenie wartości aromatowych i bezpieczeństwo.
Nie zawierają substancji toksycznych, metali cięzkich, nie drażnią śluzówki gardła i zatok, nie powodują uczucia suchości w ustach."

Produkt skierowany raczej do odbiorcy z gimnazjum. Omijałbym szerokim łukiem takie ogłoszenia. Najsmaczniej, najtaniej i najbezpieczniej samemu sobie coś umieszać ;)
By RoyMartin
#1764652
Ok, a więc postanowiłem się zainteresować. Czy są na tym forum jakieś dobre poradniki w tej kwestii? W sensie - od osób, które znają się w temacie, robią to od dłuższego czasu
i mogą z czystym sumieniem doradzić co gdzie i jak?
Oczywiście sam skorzystam z szukajki i przeszukam internet - nie chcę, by ktoś mnie wyręczał, ale może jest coś naprawdę godnego uwagi, na co powinienem szczególnie zwrócić uwagę?
Awatar użytkownika
By .kokakola
#1764661
RoyMartin pisze:Ok, a więc postanowiłem się zainteresować. Czy są na tym forum jakieś dobre poradniki w tej kwestii? W sensie - od osób, które znają się w temacie, robią to od dłuższego czasu
i mogą z czystym sumieniem doradzić co gdzie i jak?
Oczywiście sam skorzystam z szukajki i przeszukam internet - nie chcę, by ktoś mnie wyręczał, ale może jest coś naprawdę godnego uwagi, na co powinienem szczególnie zwrócić uwagę?


Poproszę o konkretne pytania.
Awatar użytkownika
By e_sat
#1764668
RoyMartin Ty najpierw przejrzyj to forum, ale to DOKŁADNIE, wejdź na główną stronę i tam rozwijaj tematy, masz czytania na kilka lat. Dziwię się, że jesteś tutaj od roku i nie zdążyłeś się zainteresować tym wszystkim - czytaj tylko to co Ciebie interesuje, nikt nie każe ci studiować całej tutaj zawartej wiedzy.
By Krasnal45
#1764676
A ja mam tylko jedną, ogromną prośbę. Przestań używać określenia "olejki". Jak Ci partnerka za chwilę nas tym olejku schabowego usmaży, to możesz być zdziwiony...
Baza nikotynowa

Siema. Tak jak w temacie. Poszukuję jakiegoś skle[…]

ursa nano miga 3 razy na biało

Przy włożonym podzie przy zaciąganiu się dioda mig[…]

https://i.ibb.co/Q6VVz26/freemax-gal[…]

JBL SMOKE BOX (JBL GO E-PAPIEROS)

Witam forumowiczów. Jest to mój pierwszy post w[…]

UWAGA! Na blogu Starego Chemika BARDZO WAŻNE informacje! Dotyczą zdrowia i życia.