EPF
http://vapelab.pl
Awatar użytkownika
By vapelab.pl
#1849969
Rzadko to robię, właściwie pierwszy raz :twisted: - wprowadzam do sklepu premix produkcji polskiej.
Mogą pojawiać się pytania - czemu? jak? Otóż rozwiązanie tej zagadki jest bardzo proste :lol:
Za premixami Old Forester stoi znana swego czasu trawnikowa persona, która zasłynęła bimbrem o nazwie Predator.
Na pewno forumowa starszyzna wie już o kogo chodzi :wink:
Prócz tego, że jest to mój bardzo dobry kolega, wiem jak przebiegał proces powstawania całej (może słowo lekko na wyrost) linii,
od momentu, gdy leżały jeszcze w nieoznakowanych szklanych butelkach z kulfoniastymi napisami co jest co i jak długo się kisi,
po finalny produkt. Za rozlanie odpowiedzialna jest firma Go Bears, tak więc nie ma mowy o jakiejkolwiek fuszerce. Dla mnie samego jest to lekki szok, że właściwie chłopak dopiął swego, gdyż od roku słuchałem z niedowierzaniem, że w końcu znajdzie się w takim momencie jakim jest.
Dwa dni temu dowiedziałem się, że wszystko jest gotowe a obietnic dotrzymuje, tak więc chciałem przedstawić Wam legalną serię Starego Leśnika i powitać ją w vapelab. Za jakość i fakt, że "nie były robione na kolanie na szybko, byle by tylko to wydać i niech sobie żyje własnym życiem" ręczę kończynami i raczej nie spotka mnie los kadłubka, tak samo za to, że nie są przekłamane na stężeniach i smakują jak piwo Roger z Auchan za 1,05 zł :lol:
Finalny produkt pozostawiam jednak Waszej ocenie :drinkb

Linia składa się z trzech premixów o pojemności 50 ml:
- Bluberry Jam Donut,
- Mango Custard,
- Caramel Lemonade.
Oczywiście nazwy zdradzają to, czego można się spodziewać, lecz są to raczej bardziej złożone mieszanki niż mogło by się wydawać na pierwszy rzut oka 8)

Link bezpośredni: https://vapelab.pl/index.php?id_category=161&controller=category

No i fantastyczna grafika, którą zrobiłem używając do tego całych swych zdolności graficznych, tak więc przepraszam Old Forester'a za ten bohomaz :monkey:
Obrazek
Awatar użytkownika
By grzes3974
#1852879
... i nie smakują jak piwo Roger z Auchan za 1,05 zł :lol:

:roll:
To Ty Piotruś "raczysz" się takimi puszkowcami, hmm...? :P ;)
...no chyba, ze Roger jest butelkowany, bo nie wiem... :-P :)
Awatar użytkownika
By vapelab.pl
#1853368
Oj powiadomienia forumowe widzę, że kuleją, stąd dopiero teraz spieszę z odpowiedzią na te trudne pytanie :lol:
Jako, że studia skończyłem parę lat temu no i dodatkowo lubiłem jeździć na spływy kajakowe (a co za tym idzie - biwaki - w sumie do dzisiaj jeżdżę raz do roku) a praca była jaka była, to też trzeba było przycinać na kosztach. I tak bodajże jakieś 8 lat temu zaopatrzyliśmy się całą ekipą w dość pokaźną kolekcję piwa Roger. No cóż... parę dni pośrodku lasów i bez szansy na dostanie się do cywilizacji zmusiło nas do karnej konsumpcji tego zacnego trunku :lol: Resztę można sobie dopisać... :twisted:
Aha, jest to puszkowiec, wszak kajak ma ograniczoną ilość miejsca na bagaż i wyporność, tym bardziej jak sam mam ciut ponad 1,90 cm i wagę ponad 100 kg :lol: Dzisiaj to nawet nie mam już czasu, żeby zimne piwo sobie otworzyć, gdyż albo siedzę i pracuję (a jednak alkohol demotywuje mnie do działania) albo prowadzę auto. Dlatego uprzedzam już teraz - koniec września weekend - zamieniam się w leśnego wariata i nie ma mnie, zero kontaktu i zero cywilizacji, tylko ognicho i noc na karimacie pod gwiazdami :lol:
ZAKUP E PAPIEROSA

Mam zamiar kupic Drag Mini oraz Zeus Sub-Ohm wypow[…]

Problem z nasączaniem

Witam,od pewnego czasu mam problem z zespołem grze[…]

SMOK RPM 40, spalenizna

Cześć, Mam problem z moim RPM40, mianowicie po za[…]

Grzałka prebuilt do TFV8 Big Baby

Cześć, Zamierzam powoli kierować się w stronę skr[…]

UWAGA! Na blogu Starego Chemika BARDZO WAŻNE informacje! Dotyczą zdrowia i życia.