EPF
Awatar użytkownika
By szagster
Nie podoba mi się to,twórca włożył dużo pracy a ktoś to tak po prostu skopiował duży minus.
By tt81
Darowaliby sobie chociaż używania cudzych znaków towarowych
Awatar użytkownika
By szagster
tt81 pisze:Darowaliby sobie chociaż używania cudzych znaków towarowych

z logiem to już przegięcie.
Awatar użytkownika
By Julia
Nie można zastrzec znaku jakoś? Rozumiem że tuba to tuba ale logo....
Awatar użytkownika
By daras25
noman1 pisze:Ciekawe,
"The best deal in town" :lol: ,
jak widać, nie tylko chińczycy to "zły" naród ;)

Jeżeli to zrobili filipińczycy to wcale się nie dziwię temu , pewnie znudziło ich płacenie potrójnej ceny na fejsie ;-)
Awatar użytkownika
By pawcio4131
Faktyczne , używanie czyjegoś logo to przegięcie , ale nie dziwi mnie klonowanie modów . Przecież to masowa produkcja rurek ,ile możne kosztować zrobienie jednej sztuki na lini produkcyjnej ?
By tt81
Dobrze, że chociaż wersja BRAS z jackową fakturą i patyną będzie jeszcze przez dłuuugi czas nie do podrobienia (przynajmniej tak myślę)
Awatar użytkownika
By sthEn
Z checia przytule w sumie. Tanie czesci zamienne na wszelki wypadek :)

Sent from my GT-P5100 using Tapatalk 4
Awatar użytkownika
By kowjack
Witam.

Dziekuje koledzy , wlasnie zrozumialem o co tu chodzi , dzieki Wam :piwo
Jesli to wy kupujecie klony zachodnich moderow to jak najbardziej TAK , ale jak sklonowali moda kolegi z forum to jakie to zle , gratuluje :-)

Mimo ze nie podoba mi sie polityka sprzedazy JM-a , to uwazam ze klonowanie JM-a jak i kazdego innego moda jest to lekko mowiac nie stosowne i godne pogardy .

Pozdrawiam
Awatar użytkownika
By okrzemek
A ja bym na miejscu Jacka nie rozpaczał. Dołączył do zacnego grona klonowanych. Robi po prostu dobrą robotę. Dziwię się, że tak późno to nastąpiło.

MrJacek Gratulacje!

;)
Awatar użytkownika
By k3lt
A ja tego klona nadal nigdzie nie znalazlem. ;)
To jest jakas "zapowiedz" ?
Awatar użytkownika
By kowjack
Witam.

Zacne grono ???, zgadrzam sie , tylko jak to sie bedzie przekladalo finansowo :-( .

Pozdrawiam
Awatar użytkownika
By Raknor
w jakimś sensie nobilitacja, nabywców pewnie znajdzie, przy cenach JM między 600-900 pln za oryginał

z drugiej strony kopiują z uwagi na regularną cenę, bo przecież nie ma klonów modów które kosztują 200-300 (JM też tak kiedyś kosztował) bo to by było bez sensu
Awatar użytkownika
By miaziol
okrzemek pisze:A ja bym na miejscu Jacka nie rozpaczał. Dołączył do zacnego grona klonowanych. Robi po prostu dobrą robotę. Dziwię się, że tak późno to nastąpiło.

MrJacek Gratulacje!

;)

Tak w ogóle to w domu wszyscy zdrowi? Odbierają ci klientów kradną pomysł logo itd. i ma się cieszyć? Może ja w innym świecie żyje ale to jest zwyczajne ku..... Ciekawe jak byś gadał gdyby Ciebie taki zaszczyt spotkał i ktoś by ukradł twoją prace. Mówię od razu jestem przeciwny wszelakim klonom niezależnie od tego co jest sklonowane i kto jest tego twórcą.
Awatar użytkownika
By phonik
kowjack pisze:Witam.

Zacne grono ???, zgadrzam sie , tylko jak to sie bedzie przekladalo finansowo :-( .

Pozdrawiam

Lol, a jak ma się przekładać? Oferta MrJacka jest skierowana do odbiorcy gotowego zapłacić określoną cenę za produkt. Każdy, kto uważa jego cenę za wysoką nie kupi go, niezależnie od tego czy klon istnieje czy nie. Zatem kopiowanie czy klonowanie właściwie czegokolwiek i sprzedawanie takich produktów po niższej cenie dla twórcy oryginału nie ma żadnego znaczenia, bo potencjalni klienci to zupełnie różne grupy odbiorców.
Awatar użytkownika
By Julia
I to jest dobrze powiedziane.
Awatar użytkownika
By okrzemek
miaziol pisze:
okrzemek pisze:A ja bym na miejscu Jacka nie rozpaczał. Dołączył do zacnego grona klonowanych. Robi po prostu dobrą robotę. Dziwię się, że tak późno to nastąpiło.

MrJacek Gratulacje!

;)

Tak w ogóle to w domu wszyscy zdrowi? Odbierają ci klientów kradną pomysł logo itd. i ma się cieszyć? Może ja w innym świecie żyje ale to jest zwyczajne ku..... Ciekawe jak byś gadał gdyby Ciebie taki zaszczyt spotkał i ktoś by ukradł twoją prace. Mówię od razu jestem przeciwny wszelakim klonom niezależnie od tego co jest sklonowane i kto jest tego twórcą.

Było z przymrużeniem oka? Popuść gumę w majtkach i proszę bez osobistych wycieczek.
Awatar użytkownika
By szymon2626
kowjack pisze:Witam.

Dziekuje koledzy , wlasnie zrozumialem o co tu chodzi , dzieki Wam :piwo
Jesli to wy kupujecie klony zachodnich moderow to jak najbardziej TAK , ale jak sklonowali moda kolegi z forum to jakie to zle , gratuluje :-)

Mimo ze nie podoba mi sie polityka sprzedazy JM-a , to uwazam ze klonowanie JM-a jak i kazdego innego moda jest to lekko mowiac nie stosowne i godne pogardy .

Pozdrawiam

O to dokładnie chodzi, jak ktoś skopiuje Foggatti czy Nemesis to super, ale jak JM-a to już przegięcie...Dlatego jestem przeciwnikiem klonów 1:1.

Niech tworzą podobne konstrukcje, ale takie samo logo, czcionka, grawer... porażka :?
Awatar użytkownika
By Siarek
Ajacek. Nuff said. Karma sie znaczy.
Awatar użytkownika
By okrzemek
Siarek pisze:Ajacek. Nuff said. Karma sie znaczy.

Doskonały strzał Milordzie i całkiem on topic :lol:
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
  • 45

Wątek wyodrębniony z tematu http://www.e-papierosy[…]

Atomizer pod smak

Witam. Chciałbym dowiedzieć się jakie atomizery lu[…]

Pierwszy e papieros

Cześć. Mam ochotę kupić sobie jakiś sprzęcik do pu[…]