EPF
Luźne rozmowy o wapowaniu i nie tylko.
Awatar użytkownika
By senio
Obrazek
Awatar użytkownika
By kudlatyEOS
[*]

Wysłane z mojego LG-D802 przy użyciu Tapatalka
Awatar użytkownika
By Faja
[*]
Awatar użytkownika
By DeeCays
Nie było mi dane poznać człowieka, ani spróbować jego przysmaków.
Do zobaczenia, spoczywaj w pokoju [*]
Awatar użytkownika
By Zodziu
[*] :(
Awatar użytkownika
By hilton1
Nie znałem Go osobiście , ale czułem do Niego wielką sympatię, te Jego pełne humoru i dystansu posty..... Jedno jest w tym wszystkim pocieszające, że Jemu jest już na pewno lepiej - wierzę w to głęboko. Żal mi Jego rodziny , stracili kogoś bardzo bliskiego.
Łącząc się z Wami w smutku i cierpieniu , przesyłam szczere wyrazy współczucia.
WIECZNY ODPOCZYNEK RACZ MU DAĆ PANIE ........ [*]
Awatar użytkownika
By Markovsky
Niech mu ziemia lekką będzie [*]
Aż żałuję że nie spróbowałem lq spod jego ręki...
Awatar użytkownika
By boboli
[*]
Awatar użytkownika
By Deimond
Najszczersze wyrazy współczucia rodzinie i bliskim - smutny i ciężki to moment dla nich ...
Awatar użytkownika
By SzamanDM
I kto teraz będzie naszym kapłanem?
Kto kadzidłem zło odsunie i płynem święconym dobrych parafian nasyci?
Samotność jeno..

Cześć Jego pamięci.
Awatar użytkownika
By Aragorn
[*] :cry:
Awatar użytkownika
By adi38
Mój Boże drogi, nie wierzę :(
Długo na forum mnie nie było, chciałem o niusach , a tu taki smutek nie do opanowania.
Nie znałem Prymusa osobiście, parę razy byłem klientem, wybitny w tym co czynił.
Spoczywaj w pokoju przyjacielu :(
Kondolencje najszczersze dla rodziny !
Awatar użytkownika
By lukasz.marszalek78
Smutna wiadomość…

Rodzinie składam szczere kondolencje, trudny i smutny czas przed nimi… Każde odejście człowieka którego znaliśmy, choćby tylko jako forumowego użytkownika, to taka mała igiełka w serce dla nas, innych forumowiczów. Po prostu, najzwyczajniej, po ludzku przykro mi, chociaż człowieka nie znałem osobiście…

Niech to dla nas wszystkich będzie lekcją że „nie znamy dnia ani godziny”. Żyjmy tak jakby ten dzień miał być naszym ostatnim. Pół roku temu pochowałem swojego najlepszego przyjaciela. Zmarł nagle. Był to dla mnie prawdziwy cios prosto w serce. To co chcę Wam przekazać przy tej smutnej okazji to: szanujcie innych, nie zostawiajcie ważnych spraw „na potem”, cieszcie się dniem dzisiejszym, bo następnego może nie być. Często szukamy jakiegoś wydumanego ideału szczęścia, a ono jest bardzo blisko obok nas. W dzieciach „upierdliwie” rzucających się na nas gdy najbardziej chcemy odpocząć. W żonie z którą można się kłócić przez pół dnia, ale wieczorem godzimy się bez żalu. W ludziach, przyjaciołach, do których mamy żal o jakieś bzdety dnia codziennego, zupełnie nieistotne jak spojrzymy z dystansu… W codziennych sprawach, które na co dzień nic dla nas nie znaczą, ale gdyby ich zabrakło, czulibyśmy wielką pustkę.

Dla tych co ma to jakieś znaczenie, zmówcie w wieczornym pacierzu "Wieczne odpoczywanie" w intencji Prymusa... To mu jest bardziej potrzebne niż post z [*]
  • 1
  • 4
  • 5
  • 6
  • 7
  • 8
  • 9
Drag nano

Od Listopada jestem właścicielem Draga nano. Użytk[…]

Asmodus Reborn 168W czy Dovpo Nickel ???

Witam .. Mam pytanie? Chcę kupić dobrego boxa , my[…]

Co musisz wiedzieć o koronawirusie Ministe[…]

Jaki atomizer?

Witam, na wstępie chcę zaznaczyć, że jestem total[…]

UWAGA! Na blogu Starego Chemika BARDZO WAŻNE informacje! Dotyczą zdrowia i życia.