EPF
By Efendi
#1382533
Właściwie to chciałem zerknąć na licznik jakie oszczędności, a przy okazji pochwalić się).
19 miesięcy wolny od wszelakiego dymu. na forum ostatnio byłem też z pół roku temu.

można pozdrawiam :D
Awatar użytkownika
By Artur Finger
#1382574
No to gratulacje Efendi :) Osiągnąłes ten cel co i ja zamierzam osiągnąc. *TANIEC*
Czyli wolności od wszelakiego dymu.

Brawo. :D Ja też napisze kiedys taki wątek.I to "kiedyś" na pewno nie bedzie za pare lat :wink:

-- [scalono] 16 maja 2015, 20:20 --

Jeszcze tylko pytanko?
Jak dawałeś rade po odstawieniu e-fajka?Opowiedz.
By Efendi
#1383151
ostatnie trzy miesiące , tylko "0" miętowe. Pierwszego dnia celowo zapomniałem zabrać e-faja do pracy.
I powiem szczerze, że nie zauważyłem żadnych objawów "negatywnych" .
potem męska decyzja - to już ten czas :D , sprzedałem cały sprzęt aby nie kusiło i spoko.

pozdrawiam

Artur dasz radę, powodzenia
By Piotrek_D
#1386943
Przez 30 lat paliłem ok. 1,5 paczki dziennie. Przesiadłem sie na e-papierosy z dużym entuzjazmem, wystarczały mi całkowicie. E-paliłem przez 1,5 roku, az pewnego dnia spakowałem wszystkie e-zabawki i wyrzuciłem do ulicznego śmietnika. Minęły juz 4 lata, całkowicie zapomniałem o paleniu. Początki nie były aż takie trudne, kilka dni miałem ciągotki do e-papierosa, o zwykłych smierdzielach nie myślałem wcale.
Pozdrawiam wszystkich wytrwałych.
By Efendi
#1696771
Witam,

Nadal wolny 34 miesiące jak dobrze liczę :D można ))

pozdrawiam i zapraszam dołączajcie
Awatar użytkownika
By gemino
#1696810
Gratulacje i niskie pokłony :hat_low: :hat_low: :hat_low: dla każdego, komu udało się skończyć z nałogiem.
Wasze zdrowie :beer: :beer: :beer:
Baza nikotynowa

Siema. Tak jak w temacie. Poszukuję jakiegoś skle[…]

ursa nano miga 3 razy na biało

Przy włożonym podzie przy zaciąganiu się dioda mig[…]

https://i.ibb.co/Q6VVz26/freemax-gal[…]

JBL SMOKE BOX (JBL GO E-PAPIEROS)

Witam forumowiczów. Jest to mój pierwszy post w[…]

UWAGA! Na blogu Starego Chemika BARDZO WAŻNE informacje! Dotyczą zdrowia i życia.