EPF
O e-paleniu w Polsce i za granicą
Awatar użytkownika
By pol
#1698047
Na oficjalnej stronie Ministerstwa Zdrowia zamieszczono:
/do strony prowadzi link na FB Konstantego Radziwiłła/

Oświadczenie Jarosława Pinkasa w sprawie artykułu red. Wojciecha Cieśli pt. „Zbieracz”, zamieszczonego w tygodniku „Newsweek Polska” nr 30/2016, 18-24.07.16

3 punkt:
Wybieranie pasujących do tezy wątków z postępowania przygotowawczego, a zdyskwalifikowanych przez sąd, jest sprzeczne z zasadami dziennikarskiej rzetelności i staranności. Takie postępowanie muszę uznać za przeprowadzoną z rozmysłem, bezpodstawną próbę oczernienia mnie jako człowieka oraz za próbę odebrania mi wiarygodności jako osobie pełniącej ważną funkcję publiczną.


Panie ministrze, to może znajdzie się oświadczenie w sprawie kłamstw o EIN?

Wybieranie pasujących do tezy o szkodliwości e-papierosów wypowiedzi prasowych, a zdyskwalifikowanych przez świat nauki, jest sprzeczne z zasadami urzędniczej rzetelności i staranności. Takie postępowanie musimy uznać za przeprowadzoną z rozmysłem, dezinformację posłów, senatorów i obywateli oraz jest to pozbawianie wiarygodności jaka przystoi osobie pełniącej ważną funkcję publiczną.
Awatar użytkownika
By Timi
#1698056
Może należy red. Wojciechowi Cieśli podesłać nieco wiedzy nt. "dziwnych" zbieżności stanowisk, działań oraz interesów BAT, Chic, Jurkiewicza na tle rozwiązań innych państw np. Anglii?

Hejka wcześniej 3 lata miałam sticka , a od miesią[…]

https://i.ibb.co/yRmxn4f/1.jpg […]

Liquid o mocy 40

Witam, czy jest możliwe stworzenie liquidu o mocy […]

UWAGA! Na blogu Starego Chemika BARDZO WAŻNE informacje! Dotyczą zdrowia i życia.