EPF
Masz problem techniczny lub odkryłeś ciekawe rozwiązania? Podziel się z innymi!
By skaecik
#1751215
Owszem. Masz kilkukrotnie większą chmure, więc kilkukrotnie więcej nikotyny na raz przyjmujesz. 24mg/ml jakbyś wychmurzył 10 ml w jeden dzień, to tak jakbyś wypalił ze 260! sztuk czerwonych fajek. W jeden dzień.

Wytapatalkowane
Awatar użytkownika
By bulit73
#1751219
grześ03 pisze:Sprzedawca powiedział mi że liquid 6mg/ml to będzie optymalne rozwiązanie do tego e-papierosa Powiedział że 18 i 24 mi nie sprzeda bo nie będzie brał udziału w moim samobójstwie :lol:
6mg/ml daje radę w moim odczuciu jak 12/18 z tego taniego epapierosa. Ale ciekawi mnie jak będzie trzepać 18 albo 24mg/ml :D
Czy rzeczywiście 18/lub 24mg/ml to przesada?


Wiesz, my generalnie zaczęliśmy swoją przygodę z EIN po to by rzucić analogi. Każdy stara się zmniejszać dawkę nikotyny, by w końcu, któregoś pięknego dnia przejść na 0mg a potem...
Jeżeli 6mg wystarcza to po co chcesz większą dawkę?
Jeśli zaś chodzi o trzepanie, to wystarczy włożyć do kontaktu 2 przewody :mrgreen:
Awatar użytkownika
By Euzebioo
#1755380
260 no trochę przesada, 6mg i 5ml wypalone w ciągu dnia by było coś koło ~ 30 fajek?. ,,Dawało większego" kopa pewnie tyle ze po paru godzinach by cie głowa na pie *CZAJNICZEK* i było ci źle. sama nazwa mówi ze twój epapieros to V8 jak silnik wiec i pewnie nieźle wciąga oleju. Dopiero co znowu przerzuciłem się na e papierosa Eleaf IJust2 i miałem dylemat czy nie wziasc 12mg albo 18mg lecz wybrałem 6mg, co się okazuje 6mg jest za mocne *BOJE SIE* . 3-4 lata temu palilem 18mg na zwykłym volishu i było ok.
By skaecik
#1755389
Bo 3-4 lata temu miałeś całkiem inny sprzęt. A co do tych 260, policz sobie 24 mg nikotyny razy 10 ml liquidu dzielone na 0,8 mg nikotyny/papieros. Ile wyjdzie? Do takiego sprzętu (dzisiejszego) żaden normalny sprzedawca nie sprzeda nic mocniejszego niż 12mg/ml, a to już i tak będzie baaardzo mocny liquid.

Wytapatalkowane
Awatar użytkownika
By Ziom41
#1755395
skaecik pisze:Bo 3-4 lata temu miałeś całkiem inny sprzęt. A co do tych 260, policz sobie 24 mg nikotyny razy 10 ml liquidu dzielone na 0,8 mg nikotyny/papieros. Ile wyjdzie? Do takiego sprzętu (dzisiejszego) żaden normalny sprzedawca nie sprzeda nic mocniejszego niż 12mg/ml, a to już i tak będzie baaardzo mocny liquid.

Wytapatalkowane

Nie przeliczalbym tego tak, ja osobiscie dobijalem do 2 paczek fajek dziennie, a lq 6mg idzie mi 10ml dziennie. Tak wiec srednio zgadza sie z tym wyliczeniem.
Awatar użytkownika
By Gabriel
#1755460
Ziom41 pisze:
skaecik pisze:Bo 3-4 lata temu miałeś całkiem inny sprzęt. A co do tych 260, policz sobie 24 mg nikotyny razy 10 ml liquidu dzielone na 0,8 mg nikotyny/papieros. Ile wyjdzie? Do takiego sprzętu (dzisiejszego) żaden normalny sprzedawca nie sprzeda nic mocniejszego niż 12mg/ml, a to już i tak będzie baaardzo mocny liquid.

Wytapatalkowane

Nie przeliczalbym tego tak, ja osobiscie dobijalem do 2 paczek fajek dziennie, a lq 6mg idzie mi 10ml dziennie. Tak wiec srednio zgadza sie z tym wyliczeniem.

Jeżeli teraz wapujesz liquidy o mocy 6mg/ml a dziennie schodzi Tobie 10ml, to z nikosią jest tak jakbyś wypalał 3 paczki dziennie tak zwanych czerwonych analogów. Smacznego.
By Krasnal45
#1755477
Nie przeliczajcie ilosci liquidu i jego "mocy" na ilość analogów, bo to tak nie działa. Jest zbyt wiele czynników i zbyt wiele zmiennych, aby to było takie proste. Przede wszystkim, w liquidzie jest tylko czysta nikotyna która oddziaływuje zupełnie inaczej niż ta w analogach w otoczeniu inhibitorów i reszty tego całego syfu, którego w liquidzie nie ma.
Zapraszam do lektury bloga Starego Chemika...
By skaecik
#1755599
Blog Starego Chemika czytam, niesamowite źródło wiedzy. Sam wapuję ok 10 ml na dobę ale 3mg/ml. A tamto co pisałem, to jako przykład dla zobrazowania ilości nikotyny ;) ja byłem niżej ale podbiłem, wiem ze źle. Ale na takim sprzęcie mocnego (12 mg/ml) bym nie ruszył za chiny demokratyczne. Każdy czuje kiedy ma dość, a niewapujący sprzedawca wg mnie jest najgorszy.

Wytapatalkowane
Baza nikotynowa

Siema. Tak jak w temacie. Poszukuję jakiegoś skle[…]

ursa nano miga 3 razy na biało

Przy włożonym podzie przy zaciąganiu się dioda mig[…]

https://i.ibb.co/Q6VVz26/freemax-gal[…]

JBL SMOKE BOX (JBL GO E-PAPIEROS)

Witam forumowiczów. Jest to mój pierwszy post w[…]

UWAGA! Na blogu Starego Chemika BARDZO WAŻNE informacje! Dotyczą zdrowia i życia.